CBA w ULC - są zatrzymania!

CBA w ULC - są zatrzymania! Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało 6 osób z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Biuro informuje, że wśród zatrzymanych są członkowie Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej oraz wykładowca przedmiotów lotniczych. Śledztwo dotyczy przyjmowania łapówek w zamian za zaliczenie egzaminu na licencję pilota. Temistokles Brodowski, rzecznik CBA poinformował, że zatrzymani to: pilot,...
04/08/2009 16:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
viajero 2009-08-10 12:46   
viajero - Profil viajero
Powiem Wam, że aż nie mogę się nadziwić tej sytuacji! Przy okazji sesji poznałem osobiście i panią Ewę i panią Agnieszkę. Przesympatyczne osoby, uśmiechnięte. Pani Ewa sprawiała nawet wrażenie wyjątkowej służbistki, co niektórych kolegów doprowadzało do irytacji! Zresztą pani Ewa to też pilot. A co do odbierania licencji - drżą pewnie osoby, które w ten sposób "załatwiły" sprawę... A jaki wstyd!!! Wśród pilotów szybko takie informacje się rozchodzą. To zaraz widać, kto nagle przestanie latać, albo nie pokazuje się na lotnisku. Co do mojej poprzedniej wypowiedzi, hasło oczywiście przez "H". :-)
that 2009-08-06 08:45   
that - Profil that
Dobrze, ze CBA sie tym zajelo, licencje lotnicze to naprawwde powazna sprawa :/
dyktator 2009-08-06 08:31   
dyktator - Profil dyktator
wczoraj media informowały już o zatrzymaniu informatyka...
4tech 2009-08-06 01:38   
4tech - Profil 4tech
hm...czytajac doniesienia medialne...chyba w ULC handlowano licencjami "na prawo i lewo"....tak jak napisal viajero...walki mogly dotyczyc linecji PPL,CPL,ATPL ale rowniez i mam taka nadzieje ze wiekszosc jednak dotyczyla licencji PL(G) czy swiadectw UAP...bo gdyby faktycznie dotyczyloby to PPL/CPL/ATPL...no to walek na cala Europe...
viajero 2009-08-06 00:03   
viajero - Profil viajero
A to ciekawe, bo na sali egzaminacyjnej są kamery, sesje odbywają się w określonych dniach i godzinach, a od prawie dwóch lat istnieje system rezerwacji miejsc na sesję i bez rezerwacji się nie wejdzie. Każdy kandydat ma swój PIN i chasło. System informatyczny powinien mieć log operacji, a jeśli ten został zmieniony, to informatyk pojedzie "do sanatorium"! Przypuszczam, że większość wałków dotyczyła licencji PPL. CPL i ATPL to zbyt poważne sprawy, a do latania własną Cessenką na Mazury, czy do Jastarni wystarczy turystyczna! :-) Pozdrawiam!
mrader 2009-08-05 13:43   
mrader - Profil mrader
hm...zatrzymania+kasowania...dodam nieśmiało.;)
michalb 2009-08-04 21:37   
michalb - Profil michalb
w końcu ktoś się za nich wziął,najwyższy czas zrobić tam porządek
marqoos_pl 2009-08-04 18:13   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
no to się porobiło... ciekawe, co ciekawego jeszcze z tego wyniknie... :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy