LOT zapewnia i przeprasza

LOT zapewnia i przeprasza Przedstawiciele Polskich Linii Lotniczych LOT, zewsząd atakowani przez media, a także pod naciskiem "społecznego niepokoju", wystosowali do mediów depeszę, przesłaną także do naszej redakcji. Polskie Linie Lotnicze informują, że samolot PLL LOT Boeing 767 -300 ER (nr rej. SP-LPG), który wczoraj w Warszawie miał usterkę, dziś zgodnie z planem wykonuje rejs z Rzeszowa...
31/07/2009 00:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2009-07-31 20:45   
jurek - Profil jurek
4tech: media się kajają, że nakreciły spirale emocji i dziś w telewizorni na okragło leci wywiad z pilotem Eurolotu żeby się nie bać latania LOTem.
4tech 2009-07-31 20:36   
4tech - Profil 4tech
Madej:portal zrobi pstryk paluszkami lub klik klik myszką a na OKRECIU:) pojawi się już jutro AA,CO....o losie :)
madej 2009-07-31 20:23   
madej - Profil madej
Ogłoście w koncu jakies porządne polaczenie typu LOT przestaje wozic swoimi trupami do Newarku a zamiast niego wchodzi Continental na trasie WAW - EWR:). Znając moderatorów zaraz pewnie skasuja moj post. Komentarz moderatora: Post przeniesiony do watku LOTu
gral 2009-07-31 13:09   
gral - Profil gral
i jeszcze dopisza, ze to Tupolewy :D
jurek 2009-07-31 12:43   
jurek - Profil jurek
mimis: jeszcze jeden taki wpis i redakcja zamknie możliwość komentowania wątku łącznie ze skasowaniem wszystkich komentarzy. Już tak bywało ;P
dyktator 2009-07-31 11:51   
dyktator - Profil dyktator
juz się śmieję:))
mimis 2009-07-31 11:16   
mimis - Profil mimis
Redakcjo: zarówno SP-LPA jak i SP-LPE mają rok produkcji i pierwszego lotu komercyjnego 1990. Więc poprawcie, bo się co niektórzy śmiać z Was będą.
humbak 2009-07-31 09:52   
humbak - Profil humbak
4techu: No a ja właśnie zgodziłem się z Twoją tezą. :o)
4tech 2009-07-31 09:49   
4tech - Profil 4tech
stenusie....o tym wlasnie napisalem....
humbak 2009-07-31 09:44   
humbak - Profil humbak
4techu: Bo uziemienie z powodu kontrolki jest łatwiejsze niźli szukanie na dnie oceanu. Czegokolwiek, zresztą.
4tech 2009-07-31 09:29   
4tech - Profil 4tech
marecki: a ja mysle ze jest troche inaczej....media nakrecaja spirale emocji i strachu....codziennie setki samolotow na calym swiecie maj opoznione/odwolane starty z powodow technicznych czy wrecz laduja awarynie badz technicznie i jakos nikt z tego nie robi wiekszej sensacji....po katastrofie samolotu AF z ktorym nie wiadomo co sie stalo lepiej uziemic samolot z powodu "kontrolki" niz szukac go na dnie oceanu...poprostu takie usterki sa na porzadku dziennym a ze LOT dmucha na zimne to dobrze....
a media no coz tania sensacja dobrze sie sprzedaje...
pitterek 2009-07-31 09:27   
pitterek - Profil pitterek
Nie jestem za tym, żeby nie informować. Sezon kwaszonych ogórów (vide wypowiedź prof Bralczyka). Ale to co robią media to szukanie sensacji i dorabianie do nich niestworzonych historyji ;-) Robią wodę z mózgów i tyle. Jak się rozwali autobus to nagonka na autobusy. To że samolot nie leci z usterką to jest pozytywna informacja, a nie chwile grozy. Były by one może, podkreślam może!! gdyby poleciał. Pewnego razu miałem okazję śledzić historię, z która miałem bezpośredni kontakt (pamiętacie dzieci w kieszonkach- moja obecna pracuje w tym szpitalu do dziś). Na tej podstawie oceniłem, że prawdziwych informacji w artykułach (audycjach) jest może 10 procent. Reszta to bzdury. Podobnie jest w sytuacjach, których mam jakiekolwiek pojęcie (im lepsze pojęcie tym jest gorzej z oceną informacji). Niestety niektórzy nie będą w stanie tego odfiltrować. I tyle.
marecki 2009-07-31 09:00   
marecki - Profil marecki
Tyle że ciągłe informacje o problemach technicznych samolotów LOTu na trasach atlantyckich (a ostatnio dużo tego było w krótkim odstępie czasu) źle wpływają na wizerunek przewoźnika; przeciętny człowiek nie będzie się wgryzał w statystyki czy zastanawiał czy zepsuła się du...rela czy nastąpiła poważna awaria tylko koduje sobie jasny komunikat, że LOT jest niebzpeiczny. I jak będzie miał kupować bilet - ominie LOT.
pitterek 2009-07-31 08:28   
pitterek - Profil pitterek
Dziennikarze nie chcieli poszukać statystyki, więc zrobił to za nich LOT. I gdzie teraz ten dramat i strach w oczach ??? No paru się udało wystraszyć. Ale żeby antycypować żałobę narodową to już lekka przesada.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy