39 tras na Wyspy Kanaryjskie

39 tras na Wyspy Kanaryjskie Tanie linie lotnicze Ryanair zawiozą nas zimą w ciepłe kraje. Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś (29.07) uruchomienie aż 39 tras na Wyspy Kanaryjskie. Wraz z nadejściem zimy będzie można skorzystać z nowych rejsów z różnych zakątków Europy. Ryanair zaoferuje 16 nowych połączeń na Gran Canarię, 15 na Lanzarote oraz 8 na Teneryfę. A wszystko dzięki temu, że w Hiszpanii nie...
29/07/2009 14:32   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dudus208ck 2009-08-04 17:12   
dudus208ck - Profil dudus208ck
szkoda, że FR nie lata z Polski na Wyspy Kanaryjskie w przystępnych cenach :(
gdn_37 2009-07-30 21:50   
gdn_37 - Profil gdn_37
Ja tam zdecydowanie wolę Kanary ...
A Gran Canaria jest najfajniejszą z tych wysp. Kto nie był, musi to sprawdzić choć raz osobiście. Ja byłem i na pewno jeszcze tam wrócę :-)
humbak 2009-07-30 11:46   
humbak - Profil humbak
cezarjurku: To są stereotypy, co opowiadasz... Na greckich wyspach znajdziesz to samo, czyli "oklepane, skomercjalizowane i pełne turystów. żeby oglądać pijanych ***".
mimis 2009-07-30 11:41   
mimis - Profil mimis
Cezarjurku: to zależy od tego GDZIE na tych Kanarach się znajdziesz. Z moich doświadczeń wynika, że nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć miejsca spokojne, niepijackie, piękne, nieskomercjalizowane i mało "tknięte", a przy tym nie tak pierońsko drogie (głównie w dolocie) jak Cabo Verde. Zresztą pewnie Styro może Ci o tym coś powiedzieć :).
jurek 2009-07-30 11:34   
jurek - Profil jurek
stenusiu: nieprawda ;P Chodzi mi bardziej o to że wyspy kanaryjskie są oklepane, skomercjalizowane i pełne turystów. Ciekwsze sa te ciche i spokojne. Np Liparyjskie lub te , które napisałem poniżej. W życiu np nie poleciałbym na Majorke... żeby ogladać pijanych *** (narodu nie wymienię)
humbak 2009-07-30 11:26   
humbak - Profil humbak
mimisiu: Dla cezaria istnieje tylko Grecja i tzreba się do tego przyzwyczaić. Wszystko inne nie jest tak fajne, jak Grecja. A dzięki za określenie trwania lotu z PL na Kanary , bo jak podałem 6 godzin, to mnie tu chcieli zjeść. Zatem byłem bardzo blisko poprawnej wartości 5,5 godziny. Cztery godziny to leci się z WAW do LIS, a gdzie to jeszcze na Kanary?
jurek 2009-07-30 11:26   
jurek - Profil jurek
mimisiu: bardziej mnie kręcą Wyspy Zielonego Przylądka. Kanary są oklepane ;P
mimis 2009-07-30 11:20   
mimis - Profil mimis
W ogóle to uważam że jest to genialne posunięcie FRancy. Od zeszłego roku ubyło na Kanary ok. 40% połączeń z UK (i pewnie podobnie np. z DE). Nie tylko powoduje to koszmarne ceny na przeloty, ale i totalne załamanie hotelarstwa na Kanarach (wystarczyło spojrzeć na ceny). Zatem FR wchodzi tu jako niemal wybawca kanaryjskiego przemysłu turystycznego, i nie ma co się dziwić że dają mu zero opłat lotniskowych i podatku i niemal całują MOLa po rękach. Do tego ludzie będą mogli taniej się tam dostać (co prawda teraz oczywiście skoczą ceny za nocleg), a FR sobie zarobi.
mimis 2009-07-30 11:16   
mimis - Profil mimis
Cezary - tfu! Jurku :) : a byłeś Ty kiedyś na Wyspach Kanaryjskich, że mówisz że Grecja jest fajniejsza? 4tech, that: z WAW do TFS jest tylko o 39km bliżej (po ortodromie) niż z OSL. Lot trwałby ok. 5.5 godziny, z KRK - 5-10 minut krócej.
that 2009-07-30 10:34   
that - Profil that
na trasie DUB-TFS promocji ponizej 40 euro one-way nie ma juz od ponad roku :(
omega 2009-07-30 10:31   
omega - Profil omega
ok, doczytalem newsa, podatki i oplaty :>
omega 2009-07-30 10:29   
omega - Profil omega
a skad dokladnie i kiedy te loty za "Free" ?
billy 2009-07-30 10:25   
billy - Profil billy
Takich co by sobie na Gran Canarię za małą kasę polecieli pewnie by się trochę znalazło biorąc pod uwagę obciążenie serwerów Ryanaira przy promocji za 1zł. Obawiam się jednak, że 1zł czy nawet 10 euro nie bardzo pokrywa koszta przelotu a na Wyspach Kanaryjskich mogą być nieszczególnie zainteresowani dopłacaniem Ryanairowi bajońskich sum za każdego przywiezionego pasażera biorąc pod uwagę, że czartery im całkiem sprawnie tych turystów dowożą i to raczej takich z większą skłonnością do pozbywania się nadmiaru gotówki.
gdn_37 2009-07-30 09:02   
gdn_37 - Profil gdn_37
A ja bym sobie na Gran Canarię poleciał ... już od wczoraj przeszukuję stronę FR w poszukiwaniu jakiegoś fajnego kółeczka z GDN za małą kasę, ale nic biekawego póki co nie znalazłem ...
billy 2009-07-30 01:40   
billy - Profil billy
Nie mam może za dobrej orientacji w zorganizowanym wypoczynku ale z tego co widzę to nawet do Hiszpanii "kontynentalnej" sprzedaje się teraz dużo mniej "wczasów" niż kiedyś. Polacy z reguły są mało zasobni i wybierają tańszy Egipt, Tunezję. Ci bardziej zasobni na wyspy jeździli dawniej z Orbisu a teraz zaliczają Dominikany i takie tam Cancuny czy Kuby albo Tajlandię. W ostateczności Wyspy Zielonego Przylądka. Jak już ktoś się na Kanaryjskie wybiera to raczej czarterem z biura podróży do ileśgwiazdkowego hotelu z basenem i lot Ryanairem i szukanie kwater raczej go nie zainteresują. Dla backpackersów kanaryjskie to średnio ciekawy kierunek a dla "rodzin z dziećmi" ciut drogawo. Chyba jeszcze za wcześnie na to u nas. Częściej pewnie latają tam ludzie pracujący np. w bardziej zimnej i deszczowej Norwegii czy GB ale ci raczej bezpośrednio z Londynu czy innego Dublina polecą.
that 2009-07-29 22:47   
that - Profil that
mysle, ze max 5 godzin z PL na TFS. Dla porownania, Norwegian z OSL leci 5h 35 min.
4tech 2009-07-29 22:07   
4tech - Profil 4tech
4-4,5 godziny....
jurek 2009-07-29 21:56   
jurek - Profil jurek
stenus pewnie obliczał czas podróży z Odessy albo FR z przesiadką na STN oczywiście ;P
marian 2009-07-29 21:54   
marian - Profil marian
mnie się wydaje, ze jakoś 5 godzin :)
4tech 2009-07-29 21:46   
4tech - Profil 4tech
stenus: 6 godzin na teneryfe?? to chyba balonem...:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy