Airbus... Made in China

Airbus... Made in China Tianjin, północne Chiny - to tam europejski Airbus ulokował hale produkcyjne swoich samolotów. Właśnie taśmy produkcyjne opuścił pierwszy Airbus Made in China. Do końca bieżącego roku z fabryki "wyfrunie" jeszcze 9 maszyn. W przyszłości moc przerobowa chińskiej taśmy produkcyjnej to dwa samoloty miesięcznie. Pierwszy A 320, leasingowany przez Dragon Aviation, będzie...
23/06/2009 15:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2009-06-24 18:17   
 - Profil
Cezary: LOT nie padnie! I basta! :)
irkolo 2009-06-24 17:29   
irkolo - Profil irkolo
hamburg: sprawdź na stronie Airbusa jego strukturę,
In 2001 Airbus became a single fully integrated company incorporated under French law as a simplified joint stock company or S.A.S. (Société par Actions Simplifiée).
- wg mnie to potwierdza moją wcześniejszą opinię , że formalnie jest to spółka francuska,
oczywiście jest spółką-córką EADS i nikt temu nie zaprzecza
cezary 2009-06-24 17:18   
cezary - Profil cezary
Jak LOT padnie na pysk i to wykupić bankruta może każdy. Także Chiny :D.. ale najsmieszniej bedzie jak nie bedzie chętnego :)))
szot 2009-06-24 17:11   
szot - Profil szot
bosh, niedługo to personel pokładowy będzie "Made in China" Kosmos!
cezary 2009-06-24 17:10   
cezary - Profil cezary
szot: e tam.. to tylko europejska propaganda bo malutkie dłonie malutkich chinczyków produkują taniej. W niedzielę przed odlotem w terminalu LHR-2 kupiłem sobie prześliczny breloczek do kluczy z napisami LONDON i ENGLAND oraz piekną miniaturą korony Królowej Elżbiety II. Potem na metce zobaczyłem "Made in China" ;)
szot 2009-06-24 17:03   
szot - Profil szot
oby tylko te samoloty, podobnie jak zabawki, mleko, T-Shirt w H&M, produkowane z Chinach, nie były rakotwórcze :D
hamburg 2009-06-24 16:49   
hamburg - Profil hamburg
gosc_airbus/irkolo: Cos mylicie. Airbus jest corka EADS. A sam Airbus sklada sie z Airbus S.A.S (z siedziba w Toulouse) i Airbus GmbH (z siedziba w Hamburgu). Wiec jest to koncern francusko-niemiecki (wiem ze tez sa produkcje w Hiszpanii i w GB) Mialem tam wiele razy praktyki wiec troche na ten temat moge powiedziec.
irkolo 2009-06-24 07:37   
irkolo - Profil irkolo
formalnie Airbus jest spółką francuską
gosc_airbu 2009-06-23 23:10   
gosc_airbu - Profil gosc_airbu
Airbus nie jest stricte francusko-niemiecki. Idac tym tokiem myślenia, należałoby powiedzieć francusko-niemiecko-brytyjsko-hiszpański koncern, z siedzibą we Francji. Więc samo francuski niepoprawne nie jest!
hamburg 2009-06-23 20:52   
hamburg - Profil hamburg
Autor: Mozna poprawic na francusko-niemiecki producent? ;-)
hleb 2009-06-23 17:04   
hleb - Profil hleb
mam nadzieje że airbusy made in Chiny będą lepszej jakości niż większość wyrobów z tego kraju... :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy