Ryanair publikuje listę odwołanych lotów

Ryanair publikuje listę odwołanych lotów Decyzja o tym, by opublikować listę odwołanych lotów została podjęta po tym gdy na irlandzkiego przewoźnika spadła fala krytyki za informowanie pasażerów o odwołaniach na krótko przed planowanym lotem. W ubiegłym tygodniu linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że przez najbliższych sześć tygodni będą odwoływały 40-50 lotów dziennie. Wiązało się to z licznymi urlopami załóg -...
19/09/2017 12:30   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_7dced 2017-09-21 07:33   
gość_7dced - Profil gość_7dced
Jestem w szoku. Uruchomili wypłaty z tytułu 63 tysięcy odszkodowań. Zobaczycie jeszcze przekują to na sukces
gość_7fcab 2017-09-20 22:55   
gość_7fcab - Profil gość_7fcab
Tim: dlaczego od razu narastał? Jeśli MOL sypnie kasa i poprawi warunki zatrudnienia to przestaną mu ludzie wychodzić, proste. Jak znam zycie, to pewnie juz po cichu robi. Inna sprawa, to ile personelu jest w stanie odejść i dostać prace u konkurencji, bo o ile mozna podkupić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset osób, o tyle gdy idziemy w tysiące to raczej bedzie trudno, bo inne linie na nadmierne braki kadrowe chyba nie narzekają.
tim 2017-09-20 22:44   
tim - Profil tim
Twierdzą, że nie ma problemu z liczbą pilotów, ale co mają mówić... Mają poważny problem, który będzie raczej narastał
kitsune 2017-09-20 02:49   
kitsune - Profil kitsune
@teemu - Na szczęście zawsze możemy liczyć na czujnych i życzliwych czytelników. Dzięki i pozdrawiam - TŚ
teemu 2017-09-20 00:20   
teemu - Profil teemu
drogi redaktorze, annual leaves to naprawdę nie są "coroczne urlopy" ani tym bardziej "całoroczne urlopy", tylko po prosu urlopy. Żal czasem czytać te wasze tłumaczenia.
gość_c3df9 2017-09-19 22:57   
gość_c3df9 - Profil gość_c3df9
Oczywiście, ze dla marcowego sytuacja nie jest tragiczna, bo sam nie ma biletu na żaden odwołany lot, gdyby miał, to pewnie okazałoby sie, ze jest tragicznie. Jak się siedzi w fotelu, to mozna sobie napisać, ze FR dał ciała nie dotrzymując 2-tyg. terminu odwołania bez praw do roszczeń, pewnie gdyby bilet był kupiony, to perspektywa możliwego odszkodowania byłaby pocieszająca, a nie cialadajaca... :-) Inna sprawa, ze bez względu na to na ile psują się komuś plany, jak bardzo jest to wkurzające i kosztowne, to najsensowniejsze co mozna zrobić to sprawnie szukać racjonalnego rozwiązania dla siebie. A co do arogancji linii, no cóż, taka linia, choć inne tez potrafią... Ale przynajmniej nie mozna zarzucić, ze pieniądze duże, a serwis kiepski... :)
kemot97 2017-09-19 22:10   
kemot97 - Profil kemot97
Marcowy, jak zwykle punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Wnioskuje se ciebie ta sytacja do nie dotyczy i jestes tylko obserwatorem, wiec liczba odwolywanych lotow Ryanaira to po prostu zwykla informacja. A kazdy odwolany lot to dziesiatki czy setki osob dla ktorych plan podrozy sie wali i pomijaca fakt odzyskania pieniedzy czy oszkodowania jest sprawa drugorzedna, to jest po prostu frustrujace ze dowiadujesz sie o tym na dzien czy dwa przed podroza. Sam bylem w podobnej sytuacji pare lat temu kiedy z powodu mgly na Heathrow loty odbywaly sie jak loteria, albo wystartuje albo nie, na dzisiatki lotow LH z rana tylko ten ktoryma ja podrozowalem zostal odwolany. Po prostu taka sytucja zawsze wkurza, powoduje frustracje i niepewnosc. A w tym przypadku jeszcze oliwy dolala arogancja tej linii lotniczej.
marcowy 2017-09-19 13:52   
marcowy - Profil marcowy
Analizując tą sytuację na chłodno dochodzę do wniosku że sytuacja nie jest az taka tragiczna jak to media opisują. Z uwagi na skale działalności FR liczby są porażające ale tylko z punktu widzenia globalnego. Biorąc pod uwagę np Polske to łączna liczba odwołanych lotów pewnie będzie mniejsza niż jeden "mgielny" dzień w GDN czy KRK - a to się zdarza i to nie rzadko co roku. FR dało ciała że nie potrafiło przewidzieć tego szybciej i odwołania lotów ogłosić z wyprzedzeniem conajmniej dwutygodniowym. Dało by to czas ludziom na zorganizowanie się w tej sytuacji, cóż najwyżej by przełożyli lot a nie jak dzisiaj kiedy ludzie utknęli na powrotach a to w tej sytuacji jest najgorsze.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama