Norwegian: nowa witryna już działa

Norwegian: nowa witryna już działa Od kilku dni działa nowa witryna internetowa norweskiego przewoźnika Norwegian. Strona poddana zostały swoistemu face liftingowi. Zmiany są raczej subtelne choć dosyć znaczące, co raczej powinno się spodobać. Do dyspozycji internauty jest wyszukiwarka najtańszych lotów. Na głównej stronie mamy także wykaz najniższych cen na daną chwilę np. z Warszawy we wszystkich...
22/06/2009 18:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
katowiczan 2009-06-24 11:42   
katowiczan - Profil katowiczan
a i tutaj mój błąd. Piszę, a nie sprawdziłem, że nie tylko we Wrocławiu...:/
katowiczan 2009-06-24 11:41   
katowiczan - Profil katowiczan
cezary: a Ostrów Tumski jest we Wrocławiu :)
aynis 2009-06-24 11:05   
aynis - Profil aynis
gosc_tomek: to nie jedyne trasy, które kasuje DY czy zmniejsza częstotliwość. Było o tym obszerne info na portalu.
gosc_Tomek 2009-06-24 11:01   
gosc_Tomek - Profil gosc_Tomek
Uwaga! Norwegian skasował po 15 sierpnia 2009 wszystkie loty z Warszawy do Split i Dubrovnik. Nie wiem jak inne połączenia ale radzę na wszelki wypadek przygotować się na niespodziankę? Moze to jest zwiazane z kosztami jakie poniesli za ten face lifting witryny. cyt
paolo-79 2009-06-23 01:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
inteligentny inaczej cezary,mowa tutaj o basylikach Piotra i Pawla w miescie gdzie obaj oni zgineli...co to za brednie o Poznaniu!!!???
cezary 2009-06-23 00:16   
cezary - Profil cezary
paolo o swoich świętych powinieneś coś się chyba dowiedzieć. Bazylika archikatedralna św. Piotra i św. Pawła w Poznaniu – jeden z najstarszych polskich kościołów i najstarsza polska katedra (od 968 r.), położona na Ostrowie Tumskim. Jest ona miejscem pochówku pierwszych władców Polski i przypuszczalnym miejscem chrztu Mieszka I. Obecna gotycka katedra powstała w XIV - XV w., częściowo odbudowana i regotyzowana po zniszczeniach II wojny światowej.
cezary 2009-06-23 00:06   
cezary - Profil cezary
Warszawa-Rzym owszem działa. Dla wierzących, chętnych odwiedzenia bazyliki i placu sprawdziłem najtaszą mozliwość w październiku. Piątek 02.10.09 11:40-14:25 , powrót poniedziałek 05.10.09 14:50-17:15. Cena biletu 675 złotych. Taniocha jak na październik to nie jest.....
paolo-79 2009-06-22 23:48   
paolo-79 - Profil paolo-79
espanol_bc:nie ma bazyliki sw.Piotra i Pawla..sa dwie bazyliki,dla Piotra a inna dla Pawla..
paolo-79 2009-06-22 23:45   
paolo-79 - Profil paolo-79
ja...nowa strona...cudownie.bylo by bardziej cudownie gdyby ta marna ´´tania´´ linia nie kasowala seryjnie polaczen w WAW, co robi od lat...kiedys byla Girona,Nice,Malpensa i mnostwo kierunkow jakie seryjnie kasowali...jak ostatnio czytalem,teraz zrobia to bardziej po mesku,wywala wiekszosc rozkladu z WAW.Cale szczescie ze jest tam Wizz.Cale szczescie dla ludzi z WAW.,..
gral 2009-06-22 19:56   
gral - Profil gral
nowa witryna działa a kręcące się kółeczka doprowadzają mnie do szału. będę omijać szerokim łukiem.
espanol_bc 2009-06-22 19:54   
espanol_bc - Profil espanol_bc
Ta... obrazki... Rzym reklamuje Bazylika św.Piotra i Pawła, Pise ich krzywa wieża, Monachium ich piękny ratusz, Pragę Zamek nad Wełtawa, Wiedeń Schönbrunn,a Warszawę jakies kamieniczki, Kraków dwa okna i stolik, Gdańsk także kamieniczki.... Oj coś polski dział promocji coś się nie popisał... prawie jak z kiełbasa.... Ale pewnie nie przemawia argument, że lepiej z Warszawa kojarzy się chociażby Pałac Kultury i Sztuki, kolumna Zygmuntowska, Syrenka, Z Krakowem Wawel, albo Kościół Mariacki, Z Gdańskiem Fontanna Neptuna albo Żuraw gdański. Co tam pewnie te pare okien i kamienice bardzo przyciągną wzrok potencjalnych turystów/podróżnych...
gosc_lofot 2009-06-22 19:10   
gosc_lofot - Profil gosc_lofot
Po zmianach trzeba sie 2 razy logowac, jak sie zmieni jezyk po pierwszym zalogowaniu. Troche niedorobione. Poza tym teraz jakies fancy-schmancy efekty "na zywo" pojawiaja sie podczas zmiany daty itp. Jakies "web 2.0" - i po co to...

Od jakiegos juz czasu interesujace mnie loty na daleka polnoc sa coraz drozsze - jak sprawdzalem daty na polowe grudnia - jest o wiele drozej niz w SAS-ie. Na trzech glownych trasach (TOS, KKN, a zwlaszcza ALF) kiedys mozna bylo za grosze latac z nimi. Teraz jedna wielka lipa. Ciekawe jak dlugo pojada na tych cenach. SAS to tka sama cienizna w uslugach, ale jak ma byc taniej niz Norwegian na lotach kontaktowych, to juz wole swojego garba oddac SAS-owi. Przynajmniej jak cos sie dzieje z rezerwacja/naglym odwolaniem, to jest komfort psychiczny.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy