Wyniki szczegółowe Plebiscytu PPP

Wyniki szczegółowe Plebiscytu PPP Pasażerowie biorący udział w naszym Plebiscycie Port Przyjazny Pasażerowi 2009 oceniali porty w pięciu podkategoriach. Chcieliśmy zaprezentować dokładne wyniki. Przyjrzyjmy się zatem szczegółowo wynikom cząstkowym. Dojazd i parking Najlepszy dojazd i parkingi ma Poznań. Nic dziwnego, skoro Ławica znajduje się praktycznie w mieście, dookoła terminalu pełno miejsc do...
19/06/2009 22:32   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2009-06-25 14:17   
aynis - Profil aynis
gosc_pilot: zawsze możesz się zarejestrować i wtedy Twoje komentarze na pewno się na forum pojawią.
gosc_Fan K 2009-06-25 14:15   
gosc_Fan K - Profil gosc_Fan K
Gość pilot, widzę, że ty wyjątkowo nie lubisz lotniska w Katowicach. Ciekawe czemu? Albo jesteś z Krakowa i szlag cię trafia jak Katowice odnoszą sukcesy, albo może jesteś byłym pracownikiem lotniska, który został kiedyś wywalony na zbity pysk.
gosc_PILOT 2009-06-25 13:29   
gosc_PILOT - Profil gosc_PILOT
Ponieważ mam odrębne zdanie na temat konkursu mój głos w dyskusji sprzed 2 dni nie został opublikowany. Nieżle musi lotnisko w Katowicach odpłacać się Pasażerowi .com
gosc_Luter 2009-06-25 06:28   
gosc_Luter - Profil gosc_Luter
Ja znam póki co dwa Polskie lotniska: Katowice i Kraków. I Katowice mają u mnie tylko 2 minusy: kiepski dojazd i... raz odwołali mi lot z powodu mgły, bo nie mają systemów naprowadzania samolotów w takich warunkach. Za to Kraków ma dojazd bardzo dobry płatną autostradą (sic!) ale już parking za 2 zł nawet jak jedynie podjeżdżasz na pół minuty. Terminal brudny, ciasny, wszystko takie upchane (kantory, wynajem samochodu, bilety, informacja, check-iny i kontrola bezpieczeństwa) i źle oznakowany. Sklepów niewiele, na terminalu prawie wcale, dopiero za kontrolą security. Mało check-inów, kontrola bezpieczeństwa taka sobie, stare monitory, na których wyświetlają się mało czytelne informacje. Jak jadę jedynie z bagażem podręcznym i nie potrzebna mi informacja o check-inie, bo odprawiłam się on-line, to chcę wiedzieć do którego "gejtu" mam iść a tego dowiem się dopiero przy kontroli bezpieczeństwa. Nie lubię latać z Krakowa. Katowice wygrały zasłużenie!
cezary 2009-06-22 00:49   
cezary - Profil cezary
moderatorze byłem za granicą i miałem ograniczony dostęp do internetu :)
aynis 2009-06-21 21:54   
aynis - Profil aynis
Wygrał Tomasz Pabis z woj. świętokrzyskiego.
cezary 2009-06-21 21:50   
cezary - Profil cezary
Nie mogę znaleźć informacji jaki uszestnik plebiscytu wygrał. Tajemnica krakowska czy co ? Komentarz moderatora: Coś Cezary nieuważnie śledzi portal!!!;)
gosc_Piotr 2009-06-21 00:09   
gosc_Piotr - Profil gosc_Piotr
W Katowicach jest sporo sklepów na terminalu i na strefie, gorzej pod tym względem wypada Kraków. Warszawa przebija jako lotnisko centralne jak narazie. Miejmy nadzieje, że wkrótce do tego poziomu dorównają i przegonią go Kraków i Katowice.
gosc_mario 2009-06-20 14:14   
gosc_mario - Profil gosc_mario
kraków na równi z bournemouth? przeciez tam baraki były, jesli dobrze pamietam.. wygladalo to jak jakies male magazyny:D a w KRK to jednak jakas 'cywilizacja' jest jednak...
aynis 2009-06-20 11:03   
aynis - Profil aynis
Jakoś dojazd do KRK nie sprawił mi nigdy problemów. Kolejka dojeżdża w pobliże lotniska, jeździ często - może nie jest najtańsza, ale za to wygodny dojazd.
that 2009-06-20 10:51   
that - Profil that
gosc_4tech: do KRK dojedzisz autostrada ze Slaska, jak rowniez zjedziesz z obwodnicy Krakowskiej, dojedziesz w 15min kolejka z centrum o kazdej porze dnia,a w nocy rowniez busem do centrum. Widzisz wiele z tych rzeczy w Rzeszowie, bo ja nie?
gosc_4tech 2009-06-20 10:44   
gosc_4tech - Profil gosc_4tech
4tech: akurat rzeszow ma duzo lepszy dojazd niz krk gdn czy inne porty
that 2009-06-20 08:30   
that - Profil that
Za godzinne stanie w kolejce do kontroli bezpieczenstwa w KRK to ostatnie miejsce byl dal... (na loty non-schengen)
piterius 2009-06-20 08:28   
piterius - Profil piterius
W T2 w WAW kilkanaście sklepów duty free, travel & value????? To albo ja jestem ślepy całkiem, albo komuś się w oczach dwoi.... Jeden normalnych rozmiarów Aelia - który korzystając z monopolu w tym terminalu narzuca nieświadomym pasażerom złodziejskie ceny w porównaniu do innych sklepów w T1. Dla zainteresowanych - zawsze warto zrobić spacer do starego - tam te same produkty dużo taniej.
4tech 2009-06-20 03:10   
4tech - Profil 4tech
paolo-79:hm...czy ja napisalem ze oddalem swoj glos na FRA??? wydaje mi sie ze nie....napisalem ze obstawialem FRA...a to jest wielka roznica....dalej masz problem ze zrozumieniem tekstu i z wlasciwa jego interpretacja...
paolo-79 2009-06-20 02:59   
paolo-79 - Profil paolo-79
FRA!4tech,FRA!Ty to masz chopie gusty,jedno z najbardziej nie wygodnych portow na przesiadke..
4tech 2009-06-20 01:12   
4tech - Profil 4tech
hambi:..w ostatnim czasie? hm...nie:)
hamburg 2009-06-20 01:05   
hamburg - Profil hamburg
4tech: A byles na tych lotniskach w ostatnim czasie? ;-) /// Marecki: Super pomysl ;-) Znam juz ,,zwyciestwe´´ w kategori ,, najgorszy port przesiadkowy´´: WAW!!!!!!!!
4tech 2009-06-20 00:59   
4tech - Profil 4tech
hambi:i na tym polega demokracja ty za MUC ja obstawialem FRA...:))
hamburg 2009-06-20 00:53   
hamburg - Profil hamburg
aynis: ATH to super lotnisko...nowoczesne, czysto i jest wszystko co pasazer potrzebuje /// 4tech: A czemu FRA? Jezeli chodzi o niemieckie lotniska to moim zdaniem MUC jest the best ;-) (Z reszta w ostatnich niezaleznych sadach wlasnie MUC zostalo bardzo wysoko ocenione)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy