Norwegian obcina Warszawę!

Norwegian obcina Warszawę! Skandynawskie tanie linie lotnicze Norwegian dokonały chirurgicznej hekatomby na polskich połączeniach. Co prawda, oficjalnie przewoźnik nie skasował jeszcze żadnego połączenia, ale ilość rejsów została drastycznie zmniejszona, a części brakuje od połowy sierpnia w rozkładzie. Dni 9 i 10 czerwca przejdą zapewne do historii przewoźnika. A z pewnością setek pasażerów, którzy...
12/06/2009 21:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marcia 2009-06-26 10:20   
marcia - Profil marcia
No coz, DY zostawia super atrakcyjny wakacyjny kierunek...Kopenhage, buahaha.
Kolejna linia ktora mysli ze zarobi glownie na transporcie robotnikow, tylko tych do Norwegii i Skandynawii. Widac, ze nikt nie wierzy ze Polacy lataja za granice poza celami zarobkowymi i religijnymi (vide Rzym).
aguirre 2009-06-16 23:31   
aguirre - Profil aguirre
gosc_gosc - dobre, ma prawo zmienic siatke polaczen ... Tak samojak PKP, MZK etc. Tez mają prawo.
michalb: ma sporo lotów tanimi liniami, głównie do połowy 2007 i śledziłem rynek na bieżąco. Wierz mi, ceny w miarę zbliżania się wylotu tanieją w wyjątkowych sytuacjach i nigdy latem.
gosc_go 2009-06-16 18:40   
gosc_go - Profil gosc_go
Kazda linia lotnicza zawsze ma prawo zmienic siatke polaczen, a wyzywanie sie na tych biednych konsultantach, ktorzy tylko nas o tym informuja, jest niesprawiedliwe. Oni tez pewnie przychodzac rano do pracy tez byli zdziwieni ta sytuacja. hm smutne to wszystko
michalb 2009-06-16 01:46   
michalb - Profil michalb
aguirre , ty pisze z własnych obserwacji a ja z mam informacje od osoby która pracuje w tym fachu i wierz mi ze często ceny tanieją bo linia się przeliczyła z zapełnieniem samolotu
gosc_marci 2009-06-15 22:44   
gosc_marci - Profil gosc_marci
jeśli chodzi o alicante to też robią co chcą. miałem zaplanowane wakacje a oni jeden lot odwołali a moje upragnione wakacje skrócili o dwa dni. Teraz rezygnuję i nie wiadomo kiedy kasę oddadzą
aguirre 2009-06-15 17:40   
aguirre - Profil aguirre
michalb: DY leciałem wiele razy i zawsze tanio (oczywiście ie tak tanio jak FR czy ... C0 w 2005), prawie zawsze biletami kupowanymi z wyprzedzeniem. Po moim zakupie nie było tańszych, a więc wcale nie startują z wysokich cen, by później obniżyć.
gosc_triada: to dobrze świadczy o Was, bo mieliście przypuszczenia. Teraz są skazani na biura, któe sprzedają tylko masówkę i taniochę.
Nie uważam DY za linię gorszą od innych LCC, są po prostu tacy sami jeśli chodzi o antykonsumenckie praktyki przeciwko poasażerom, a drożsi niż np. W6, U2 czy FR.
gosc_triad 2009-06-15 10:42   
gosc_triad - Profil gosc_triad
W tym sezonie Triada nie kontraktowała lotów w DY.
kashpir_pl 2009-06-15 10:36   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
Wraz z żoną musieliśmy pożegnać się z wrześniowym wyjazdem do Chorwacji, Norwegian podpadł nam niesamowicie. Wychodzi na to, że od września w ofercie z Warszawy będą jedynie 4 kierunki poza Skandynawią: Alicante i Malaga oraz Rzym i Ateny. A tak dobrze się zapowiadał rozwój siatki połączeń... No, ale natura nie znosi próżni, szybko znaleźliśmy sobie promocję Swiss'a i kupiliśmy w podobnym terminie bilety do Barcelony za 640 zł od osoby. Zrobię trochę reklamy ale wydaje mi się, że cena bardzo konkurencyjna (porównywalna z Clickair), także innym wyrolowanym przez Norwegiana polecam wizytę na stronie Swiss, może również znajdziecie dla siebie coś interesującego.
michalb 2009-06-15 02:31   
michalb - Profil michalb
aguirre, bardzo się mylisz prawie każde linie na okres świąteczny i nie tylko podwyższają ceny biletów a gdy słabo im się sprzedają te cholernie drogie bilety to obniżają ceny
aguirre 2009-06-14 23:38   
aguirre - Profil aguirre
michalb, marecki: podwyższają ceny, jak już mają sprzedane najtańsze bilety. Poza tym DY współpracował z biurami podróży, m.in. z Triadą. Biura wykupywały u nich m.in. Paryż, Hiszpanię i Chorwację (stąd wysokie ceny biletów, bo niewiele im zostawało do wolnej sprzedaży). Myślę, że teraz już te biura nie będą takie chętne do współpracy z LCC, a w każdym razie z DY i ich taktyka oparcis się na czarter-mixach weźmie w łeb. Zostaną pewnie przy wożeniu robotników do Norwegii.
humbak 2009-06-14 17:47   
humbak - Profil humbak
wiperq: Sam se leć. Bilety pomiędzy 36 a 42 euro, rozkład zupełnie nieadekwatny do naszych potrzeb, a EZY ląduje na CIA.
wiperek 2009-06-14 17:10   
wiperek - Profil wiperek
Możecie lecieć sobie EZY z Berlina do Rzymu.....
aynis 2009-06-14 14:55   
aynis - Profil aynis
stenus: nigdy w życiu! Obecnie w miarę interesujące mnie terminy wynoszą 280 PLN...
humbak 2009-06-14 14:51   
humbak - Profil humbak
aynis: Mówisz o tych możliwościach za 200-400 euro? :P
aynis 2009-06-14 14:35   
aynis - Profil aynis
stenus: poczekajmy, ale są też inne możliwości, by dolecieć do Rzymu czy to z WAW czy z GDN. Dlatego my się jeszcze nad tym zastanowimy...
humbak 2009-06-14 14:32   
humbak - Profil humbak
aynis: Dlatego nie lepiej bedzie zaakceptowac zmiany na DY i dokupic kolejny rejs? Wyjdzie taniej niz kupowanie calej trasy od nowa? Ale poczekajmy najpierw na decyzje z 11. :o)
aynis 2009-06-14 14:14   
aynis - Profil aynis
4tech: w rozkładzie są loty z FCO do WAW na interesujące nas terminy, ale lotów z WAW do FCO nie ma dostępnych chyba przez dwa tygodnie...
4tech 2009-06-14 14:07   
4tech - Profil 4tech
aynis: nie wierze ze wszystkie miejsca sa sprzedane....mysle ze jeszcze sami nie wiedza ktore loty zostana a ktore jeszcze skasuja....
mrader 2009-06-14 14:01   
mrader - Profil mrader
cezary:głębiej będzie jak wyślę wszystkim wykiwanym pasażerom DY szczere kondolencje...?;x
aynis 2009-06-14 13:58   
aynis - Profil aynis
mrader: tak, już wiemy, gdzie nas mają - w bardzo głębokim poważaniu... cezary: no niestety, tak to jest z LCC, ale tyle ile latam, tylko dwa razy zdarzyły mi się problemy z rejsami, które były odwołane przez warunki pogodowe. Najgorsze jest to, że nie możemy zmienić na żadną inną datę, bo wszystkie rejsy są wyprzedane, przynajmniej tak twierdzi pani w Call Center. Wychodzi na to, że będziemy musieli zrezygnować z tego przelotu i polecieć czymś innym, oczywiście za wyższą cenę :/
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy