Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Felieton: Joon - nadchodzi młodość?

Będziemy linią dla millenialsów - zapowiada nowo powstająca linia lotnicza Joon, należąca do grupy Air France-KLM. Plan może się jednak nie powieść, bo nie chodzi tu o deklaracje, tylko o zupełnie inną kulturę korporacyjną.

28/07/2017 14:45
<>

gość_980b6 - Profil
gość_980b6

Bez sensu:(

02/08/2017 21:07  

gość_38f9b - Profil
gość_38f9b

Większości młodych nie chce się pracować, są przyzwyczajeni, że wszystko podają im rodzice na tacy, a słowo "obowiązkowość" trafiło do słownika wyrazów obcych. Ale wracając do meritum, to młodzi przyzwyczaili się do podróżowania FR lub W6 i przy kosztach pracy we Francji linia ta już na stracie przegrywa walkę cenową. Znając MOLa to jeśli ruszy ta linia (w co bardzo wątpię) to od razu pójdzie w wojnę cenową i pokaże gdzie jest ich miejsce;)
31/07/2017 09:55  

Pierwsze rejsy linii Joon, obsługiwane przez A320, będą z Paryża do: Berlina, Barcelony, Porto i Lizbony.
Rejsy dalekodystansowe będą obsługiwane przez flotę maszyn A340/A350 .
29/07/2017 16:45  

gość_d2609 - Profil
gość_d2609

Czuli jak kierują to linię do młodych to możemy liczyć na darmowe wifi i gniazdko dla każdego pasażera.
29/07/2017 15:15  

gość_cae22 - Profil
gość_cae22

Ja ostatnio miałem okazje doświadczyć młodości lecąc FR z Wrocławia do Warszawy - dwie stewardesy z tyły samolotu przez cała drogę tak się darły do siebie rozmawiając o pierdołach, ze słychać je było pewnie nawet na ziemi. Jeśli na tym ma polegać ta młodość, to ja dziękuje, wole linie dla emerytów.
28/07/2017 22:34  

Korporacje generalnie są anty-młode.

Jestem ciekaw jak się będzie przejawiać "młodość" w tym wypadku? Czy cabin crew będzie mogła się ubierać luźno tak jak chce zamiast sztywnych mundurków?
28/07/2017 21:49  

Gdyby za ten projekt odpowiedzialny był Holender można by było wróżyć sukces temu projektowi :) ,,Trust Together '' to projekt który ma zwiększyć rentowność grupy Air France a Joon ma tylko w tym pomóc. Ale mając na czele Francuza w szacownym wieku będzie kolejną korporacyjną ,, wydmuszką'':)
28/07/2017 17:11  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: