Do Moskwy jeszcze przed wakacjami?

Do Moskwy jeszcze przed wakacjami? Od kilku miesięcy zarząd Kraków Airport prowadzi rozmowy z liniami lotniczymi Polet (Полет) na temat bezpośredniego połączenia lotniczego na trasie Kraków - Moskwa. – Forumowicze pasazer.com jak zwykle bezbłędnie śledzą to, co się dzieje na rynku lotniczym, pragniemy odnieść się do informacji na temat połączenia z Moskwą, które...
02/04/2009 16:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jaris 2009-04-08 17:06   
jaris - Profil jaris
gosc_ALEK - Port nie zapomniał o połączeniu do Rzymu, być może w sezonie letnim pojawi sie w siatce połączeń krakowskiego portu - kwestia czasu i kilku formalności.
marlenawit 2009-04-03 23:14   
marlenawit - Profil marlenawit
ah! info:, kasuję konto, pozostaje gg dla przyjacielskich, Chciałam się tutaj trochę rozejrzeć. Pozdrawiam ciepło:)
marlenawit 2009-04-03 23:12   
marlenawit - Profil marlenawit
a nie koniec świata w 2012??? ;)
humbak 2009-04-03 23:07   
humbak - Profil humbak
marleno: A Polska ma wejście do euro oraz Euro 2012 na głowie. :o)
marlenawit 2009-04-03 22:55   
marlenawit - Profil marlenawit
Moskwa ma w planie: modernizację gigantycznej armii, budowę baz morskich na Kubie, rozwój strategicznych sił jądrowych, rewizję granic i eksplorację w Arktyce , itd. To czymże jest taki planik małego połączenia lotniczego? I aż tyle znacznie skomplikowanych trudności, a w końcu wyjdzie to co ma wyjść. A życie zweryfikuje. Ile ludzi tyle wymagań. No dobrze, że będzie, jestem za, na to nie będę narzekała.;) A nawet powiem więcej - myślę, że to bardzo dobry pomysł. Artykuł jest krótki, może były tu wcześniej inne, ale uważam, że cała sytuacja ściąga wiele zapytań, temat jest poważniejszy z perspektywy perspektywicznych ;)stosunków m/n. Konkurencja, powiązania, i takie tam moje inf. ale to chyba NIE Balice pragnęły tego połączenia, a odwrotnie. Więc może wynegocjują niskie ceny. Kijów polecam;) Dobranoc.
andrzej 2009-04-03 08:47   
andrzej - Profil andrzej
bavok: Pelna racja. Szkoda, że byle czym i z byle kim. Polet nawet nie ma normalnej strony internetowej. Do tego linia ta dysponuję do tej pory jednym polączeniem międzynarodowym Istambul - Woronez. Kraków będzie drugi. Siatka krajowa też niezbyt ciekawa i wszystko obslugiwane malymi samolotami Saabami i An-24. Dla czego wybrali akurat te linię ? Przecież można bylo spróbować ściągnąć np. S7 albo innego dużego przewoźnika mającego jakąś bardziej rozleglą siatkę polączeń po Rosji i krajach ościennych.
bavok 2009-04-02 22:28   
bavok - Profil bavok
4tech, wszystkie wymienione przez Ciebie spółki są państwowe i jako obywatel tego kraju (bo nim jesteś, prawda?) masz prawo wystosować takie pismo do każdego z tych podmiotów w tej sprawie. Co ciekawsze to te instytucje mają prawo i obowiązek taką odpowiedź Ci udzielić i nie mogą napisać (tajemnica handlowa itp) bo to instytucja państwowa... Mnie nie pytaj bo nie wiem, a ja pytałem Piotra Pierzaka.
notam 2009-04-02 20:41   
notam - Profil notam
z Krakowa do Moskwy sabikiem to ok. 3,5 godz (block time). Zastosowanie tak małego samolotu do obsługi tak długiej trasy (ok. 720 nm) to absurd ale życzę powodzenia :-)
4tech 2009-04-02 20:19   
4tech - Profil 4tech
bavok:spytam przewrotnie:ile pieniazkow wykłada sejmik woj.śląskiego,miasto Katowice oraz pozostali akcjonariusze portu lotniczego w Katowicach na działalność lotniska i utrzymanie bazy W6?... pytam gdyż w kręgach padają różne kwoty...
gosc_ALEK 2009-04-02 20:08   
gosc_ALEK - Profil gosc_ALEK
SZKODA, ŻE PORT LOTNICZY W KRAKOWIE ZAPOMNIAŁ O POŁĄCZENIU DO RZYMU, KOMPLETNE ZANIEDABANIE. CAŁA POLSKA POŁUDNIOWA I WSCHODNIA SIEDZI WE WŁOSZECH, A ŻADNEGO POŁĄCZENIA DO KRAKOWA.
marian 2009-04-02 19:35   
marian - Profil marian
i ciekawe jaka bedzie cena za przyjemnosc lotu tym wysłużonym saabem?
bavok 2009-04-02 19:16   
bavok - Profil bavok
To może Piotr Pierzak powie ile pieniędzy poszło z kasy województwa Małopolskiego na to połączenie? :) W kręgach już wiadomo że nie chodzi o opłacalność połączenia, ale właśnie o prestiż i że wreszcie Kraków ma połączenie z Moskwą. Szkoda że z byle czym i z byle kim...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy