Kup bilet! Dokup coś z naszych reklam!

Kup bilet! Dokup coś z naszych reklam! Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair zmieniły wygląd witryny internetowej, aby zwiększyć ilość miejsca oferowanego reklamodawcom - dowiedzieliśmy się od przedstawicieli przewoźnika. Wszystko za sprawą współpracy z agencją reklamową AD2ONE. Ma to przynieść co najmniej 5 mld odsłon reklamowych rocznie. Ryanair wprowadził nowy wygląd strony 17 lutego, o czym...
03/03/2009 16:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-03-04 19:36   
humbak - Profil humbak
gregoriu: Ale wtedy nie widzisz nawet tych reklam, które byś chciał widzieć...
gregory 2009-03-04 00:48   
gregory - Profil gregory
Na szczęście jest takie coś jak wtyczka AdBlockPlus w Firefoxie - zero bannerów i reklam :D
gosc_lop 2009-03-03 20:58   
gosc_lop - Profil gosc_lop
no i dobra... jesli dzieki temu bedzie wiecej biletów po 1 grosz to nie mam nic przeciwko:P
dareck 2009-03-03 19:43   
dareck - Profil dareck
Jasne: więcej reklam i wszelkiego innego badziewia, które spowalnia ładowanie się stron i zakłóca ich normalne funkcjonowanie. Dodajmy do tego nędznie wynagradzanych programistów i jazda... Ostatnio zapłaciłem za rezerwację 50EUR więcej niż się spodziewałem, bo wspaniała strona Ryanair "zapomniała" zaktualizować ostateczną kwotę do zapłaty po wybraniu innej karty płatniczej, a o tym, ile zapłaciłem dowiedziałem się z potwierdzenia rezerwacji. Nie chcę wnikać, czy to zwykły błąd programisty, czy zamierzone działanie, ale byłoby lepiej, gdyby FR skupił się na lataniu a nie robieniu interesów na wszystkim i za wszelką cenę
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy