Ryanair: Drogie telefonowanie z pokładu

Ryanair: Drogie telefonowanie z pokładu Będziemy mogli korzystać z naszych telefonów komórkowych na pokładach irlandzkich tanich linii lotniczych Ryanair. Na razie na pokładach tylko 20 samolotów przewoźnika, ale za półtora roku usługa ma objąć całą flotę 170 maszyn europejskiego potentata taniego latania po Europie. Z pokładu samolotu będziemy mogli telefonować i pisać smsy dopiero po osiągnięciu przez...
23/02/2009 20:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-02-26 23:34   
humbak - Profil humbak
admınıe - ty burzuju!
admin 2009-02-24 10:40   
admin - Profil admin
dokladnie. troche inaczej jest na dlugich lotach... mi sie zdarzyło korzystac raz na locie SWISS-a - 15 zl za minute;-)
michalb 2009-02-24 10:37   
michalb - Profil michalb
myślę ze każdy może wytrzymać 2-4 godzinny bez telefonu i zważając na cenę nie będzie zbyt dużo osób rozmawiających przez telefon
paolo-79 2009-02-24 08:47   
paolo-79 - Profil paolo-79
marqoos, dobre:)
mleko 2009-02-24 08:00   
mleko - Profil mleko
Uwaga promocja! Do kazdego biletu NO TAXES za minimum 5 EUR, dodajemy 2 minuty gratis! Do wykorzystanie tylko na wysokosci minimum 10000m oraz w nieparzyste srody miedzy godzina 13.04 a 14.17 !!
mikerus 2009-02-24 01:03   
mikerus - Profil mikerus
Cennik jest z ery, u innych opów może być trochę inaczej. Jakbyście nie zauważyli, to uprzejmie donoszę, że stawki są promocyjne, a taryfikacja następuje co 60s. Okazja jakich mało, jak tak dalej pójdzie to wprowadzą darmowe wieczory i weekendy;-) Jeśli jednak o mnie chodzi, to się cieszę z takich, a nie innych stawek... Fajnie, że będzie darmowe odbieranie smsów, a duża liczba paxów gadających przez telefony mogłaby przeszkadzać w spaniu - mam nadzieję, że cena skutecznie ich zniechęci:)
marqoos_pl 2009-02-24 01:00   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Mam nadzieję, że będą to drogie usługi i nie będzie trzeba słuchać opowieści 'jak to k...wa startowaliśmy', potem 'k....wa nie podali darmowego posiłku', żeby usłyszeć o 'złodziejstwie', 'małej ilości miejsca na nogi' czy o pytaniach, 'jakiego koloru dziecko pozostawione na lotnisku kupkę miało'... (wiem, obleśne...). Wystarczająco śmieszą i denerwują mnie ludzie, który zaraz po wylądowaniu, ledwo samolot dotknie kołami pasa, dzwonią z niesamowitą wiadomością: 'wiesz, wylądowaliśmy, ale to i tak pewno z pół godziny zajmie'.... Teraz jeszcze będziemy słuchać 'czesc kochanie... wiesz, jestesmy nad chmurami... ale zaj...ie widac... nic nie widac', wrrrr. Oby FR na tych rozmowach i smsach chciał jak najwięcej zarobić!!! Plisssssss :)
mikerus 2009-02-24 00:58   
mikerus - Profil mikerus
Minuta połączenia: 9,90zł; wysłanie smsa 6zł; pobranie 100kb 8,90zł. Zadzwonić do Babci: "Lecę samolotem!" - bezcenne.
michalb 2009-02-24 00:15   
michalb - Profil michalb
przecież ceny macie na stronie ryanaira :"Wszystkie połączenia zostaną ujęte na comiesięcznym rachunku. Twój operator określa ceny połączeń. Przykładowe ceny to 0.50 EUR za wiadomość tekstowa, od 2.00 do 3.00 EUR za możliwość odebrania i nawiązania połączenia oraz 1.00 do 1.50 EUR za możliwość transferu danych (do 100KB) przez internet. Użytkownicy telefonów na kartę tez mogą korzystać z systemu. Wystarczy włączyć telefon i odbierać wiadomości tekstowe bezpłatnie. " ta usługa była dostępna na moim sobotnim locie do szczecina
hamburg 2009-02-23 23:44   
hamburg - Profil hamburg
Gdziesz czytalem ze bedzie to kosztowac stawka normalna roamingu+ 0,39€ za sms i +0,69€ za minute rozmowy. Wiec tanio to nie jest.....ale mysle ze w naglych wypadkach bardzo przydadna opcja.
krisg 2009-02-23 22:26   
krisg - Profil krisg
Czyli ile będzie to kosztować ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy