Qantas: pokładowe Wi-Fi pomoże w zarządzaniu

Qantas: pokładowe Wi-Fi pomoże w zarządzaniu Linie lotnicze Qantas ujawniły, że inżynierowie i dział operacyjny linii zastanawiają się, jak efektywniej wykorzystać system pokładowego Wi-Fi i rozszerzyć jego działanie poza standardowe oferowanie bezprzewodowego dostępu do internetu dla pasażerów.W lutym br. australijski przewoźnik ogłosił, że od początku 2017 r. zaoferuje swoim pasażerom bezpłatny dostęp...
11/08/2016 11:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Affinitor 2016-08-15 12:52   
Affinitor - Profil Affinitor
No to już wiadomo dlaczego poziom tego artykułu tak miło odbiega od przeciętnej na tym portalu... :)
lysypiotr76 2016-08-15 12:06   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
To jak rozumiem nie będziesz komentował , pisał blogów tylko pełne dziennikarskie artykuły a komentowanie pozostawisz Nam .
lysypiotr76 2016-08-15 12:02   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
kitsune - To Ty teraz z drugiej strony portalu Pasażer.com ? Jak najbardziej powodzenia w pracy .
usuniety 2016-08-15 08:07   
usuniety - Profil usuniety
teemu, bardzo dziękuję za miłe słowa, są ogromną mobilizacją do pracy, choć nie do końca zasłużone - póki co moje pisanie to praca zespołowa, gdyż mocno opiera się na pomocy moich bardziej doświadczonych kolegów z którymi mam olbrzymią przyjemność pracować. Cieszę się, że podoba Ci się tematyka newsów, niezależnie czy są z naszego europejskiego podwórka czy spoza, staramy się by były ciekawe i merytoryczne. Jeżeli zdarzą mi się błędy to proszę o wyrozumiałość.

Tomasz Śniedziewski
teemu 2016-08-12 21:05   
teemu - Profil teemu
witamy nowego redaktora :) Pierwsze niusy stoją na wysokim poziomie merytorycznym i językowym, tylko tak trzymać. Jakoś tak od razu rzuca się w oczy, że redaktor Śniedziewski chętnie (i umiejętnie) wychodzi poza nasze europejskie podwórko, uważam że to jest mega plus, bo p.com zyska dzięki temu trochę na światowości ;) Powodzenia w pracy i czekamy na więcej takich ciekawych niusów!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy