Pierwszy Dreamliner w grudniu 2010?

Pierwszy Dreamliner w grudniu 2010? Pojawiają się nowe wiadomości o terminach dostaw samolotów Boeing 787 Dreamliner do Polskich Linii Lotniczych LOT. Pierwszy samolot polski przewoźnik ma otrzymać w grudniu 2010 roku, a dwa następne w styczniu i lutym 2011 roku. Zgodnie z podpisaną w 2005 roku z Boeingiem umową, w 2010 roku LOT miał otrzymywać ostatnią z zamówionych wtedy maszyn. Polski przewoźnik zamówił...
27/01/2009 22:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2009-01-28 23:27   
humbak - Profil humbak
lacku: Już o nic. :o)
lack 2009-01-28 23:25   
lack - Profil lack
stenus : dlatego napisałem zazwyczaj/zwykle. Więc o co chodzi?
marqoos_pl 2009-01-28 22:03   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
zazwyczaj ceny lotów bezpośrednich są dużo wyższe... takie przypadki można mnożyć, nie tylko nasz Lot... Wielokrotnie na tych samych trasach KL jest tańszy z LON (przez AMS) niż BA czy VS, z PAR znów taniej przez LON, z MAD przez ZRH i tak sobie możemy dalej wyliczać...
humbak 2009-01-28 22:03   
humbak - Profil humbak
lacku: Nie zawsze jednak tak być musi.
lack 2009-01-28 21:24   
lack - Profil lack
stenus : przecież pisałem, że połączenia bezpośrednie są zwykle droższe.
humbak 2009-01-28 21:03   
humbak - Profil humbak
lacku: Ano widzisz, jest drożej z AMS niż z WAW przez AMS> KLM wie, że z Holandii weźmie większą kasę niż Polski. Wszystko zależy od rynku.
lack 2009-01-28 19:58   
lack - Profil lack
cezary : no cóż, ja wole specer po plaży, ale co kto lubi (też wybieram przesiadkę jak taniej). //
stenus: sierpień około tygodnia na miejscu z AMS kosztuje 616 Euro najtaniej (dopiero po koniec, wcześniej 851), WAW-AMS-NYC to odpowiednio 480 i 620 EUR.
humbak 2009-01-28 19:37   
humbak - Profil humbak
lacku: Nie zawsze są droższe. To zależy od polityki linii. Popatrz ile kosztuje w KLM bilet do NYC z WAW, a ile z AMS.
cezary 2009-01-28 18:46   
cezary - Profil cezary
lack: ja dziękuje za taką wygodę. Przy okazji przesiadki w Paryżu lub Londynie można pospacerować po sklepach wolnocłowych.
lack 2009-01-28 18:36   
lack - Profil lack
Pomysły z dolotem do Londynu są "zabawą" dla tych o mocniejszych nerwach - wystarczy głupia mgła u nas na lotnisku i mamy po wakacjach. Dla bezpieczeństwa dobrze jest sobie założyć taki jeden dzień na wpadki/opóźnienia w każdą stronę, choć hotel też swoje kosztuje (zwłaszcza w londynie). A i to czasem nie pomoże - jak lcc odwoła rejs a następny za dwa dni dopiero. // Londyn ogólnie jest bardzo tanim portem wypadowym, gdzie panuje ogromna konkurencja wymuszając ostre cięcia taryf u wszystkich - jest to raczej wyjątek niż reguła w odniesieniu do innych lotnisk. // Połączenia bezpośrednie są zazwyczaj droższe niż przesiadkowe - za wygodę się płaci i tyle.
humbak 2009-01-28 15:33   
humbak - Profil humbak
4techu: I na tym polega piękno tej różnorodności, że możemy sobie wybierać, przebierać i marudzić. :o)
4tech 2009-01-28 15:29   
4tech - Profil 4tech
michalb: nie moimy tutaj ze tak ludzie robia, tylko ze jest tak mozliwosc...i chodzi o to ze LO wg. mnie wychodzi drozej niz np. BA...wiem ze w okresie promocji moze sie to zmienic...tylko ze w BA bez promocji dzisiaj jest taniej niz w LO w tym samym siepniowym terminie...
gosc_jola 2009-01-28 15:14   
gosc_jola  - Profil gosc_jola
a ja lecialem do Piotrkowa raz czy dwa
gosc_Mike 2009-01-28 14:56   
gosc_Mike - Profil gosc_Mike
Ja leciałem już dwa razy na trasie LCJ-DUB-ORD i vv trasa europejska Ryan a dalej AER Lingus i bez problemu miałem na przesiadkę TAM 2 godziny (no problem) ryan on time i 6 godzin powrót.
michalb 2009-01-28 14:46   
michalb - Profil michalb
trudno mi sobie wyobrazi kogoś kto kupuje lot ze Łodzi do Stansted a później jedzie na Heathrow aby lecieć do USA , wiadomo ze jeżeli ktoś by kupował taki lot to ze względu na cenę, no ale co by się stało jak by Ryanair odwołał lot ze względu np.na złą pogodę , stracili byśmy pieniądze za bilet na trasie LHR-USA , trochę taka opcja jest nierozsądna
michalb 2009-01-28 14:35   
michalb - Profil michalb
gregory super sprawa, chyba musiałeś lecie tylko z podręczny a może płaciłeś każdej z tych linii za bagaż W6 i EZY, zresztą nie każdy pasażer jest miłośnikiem latania i lubi ryzyko jakie jest skasowany lot
andrzej 2009-01-28 14:19   
andrzej - Profil andrzej
Opóźnienie w dostawie B787 mnie w ogóle nie dziwi. Dobrze, że tylko 2 lata... Potrafi ktoś wymienić jakiś program nowego samolotu pasażerskiego bądź wojskowego, który nie mial opóźnień przynajmniej kilkuletnich ? Ja chyba nie. Jak się bierze samoloty, które istnieją tylko na papierze to trzeba się liczyć z takim rozwiązaniem. Airbus A400M wg. planów mial w 2008 roku trafić do jednostek liniowych tymczasem w tym momencie jeszcze nawet nie wiadomo kiedy odbędzie się pierwszy lot.
humbak 2009-01-28 14:14   
humbak - Profil humbak
gregory: Umówmy się, że ostatnio tak leciałeś tylko dlatego, że cenę z UK miałeś nie do przebicia. :o)
gregory 2009-01-28 14:04   
gregory - Profil gregory
michalb: no pewnie że super, ja tak ostatnio leciałem (z W6 i EZY a później BA) i było ok. Jak ktoś nie ma potrzeby wozić 2szt 23kg bagażu to jest to dobra opcja, pod warunkiem rezerwy czasowej między lotami.
michalb 2009-01-28 13:50   
michalb - Profil michalb
super pomysł na dolot Ryanair na lot do USA i pewnie tylko z podręcznym, panowie puknąć się w łepetyny
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy