Volare kasuje grudniowe loty z Polski

Volare kasuje grudniowe loty z Polski Tanie linie lotnicze Volareweb skasowały wszystkie loty w grudniu na trasie Kraków - Mediolan oraz Warszawa - Mediolan. Ostatnie lot zostały zaplanowane na 30 listopada. Rejsy z Krakowa zostaną wznowione 12 stycznia 2009 roku, rejsy z Warszawy zostaną wznowione 13 stycznia 2009 roku - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Anna Żuchlińska
26/11/2008 22:59   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_ja 2008-12-08 13:04   
gosc_ja - Profil gosc_ja
co mam zrobic by odzyskac kase za bilet?????? mialy rzyjsc na konto i do tej pory nie ma a mija juz prawie tydzien:( pomozcie
gosc_evi 2008-12-05 19:44   
gosc_evi - Profil gosc_evi
ja mam ich dosc, kolejny raz zrobili nas w kulki,nawet nie raczyli powidomic ze loty odwolali. gdyby nie internet to znow pewnie dopiero na lotnisku bym sie dowiedziala! NIGDY WIECEJ VOLARE! TYLKO JAK JA TERAZ WROCE DO DOMU NA SWIETA? MIOTELKE TRZEBA BEDZIE ODPALIC
aguirre 2008-12-04 20:34   
aguirre - Profil aguirre
ciutat: wcale mnie to nie dziwi. Co najwyżej że dopiero teraz.
ciutat 2008-12-04 11:29   
ciutat - Profil ciutat
WAW I KRK ZNIKAJA JUZ CALKIEM Z SYSTEMU REZ , OSTAL IM SIE JENO SZNUR (ORLY) , ktory i tak zacisnie im LH rozpoczynajac CDG, mysle ze w tym ukladzie za moment zobaczymy KRKMXP by LH
ciutat 2008-12-04 11:08   
ciutat - Profil ciutat
WAW I KRK ZNIKAJA JUZ CALKIEM Z SYSTEMU REZ , OSTAL IM SIE JENO SZNUR (ORLY) , ktory i tak zacisnie im LH rozpoczynajac CDG, mysle ze w tym ukladzie za moment zobaczymy KRKMXP by LH
paolo-79 2008-11-28 22:07   
paolo-79 - Profil paolo-79
a moze dowiedziec sie u volare cos wiecej?co ´´wynika z systemu rezerwacyjnego´´ wszyscy wiemy ze strony web linii..rejsy 12/13/01 nie beda wznowione za pewne.milo bylo by dowiedziec sie z portalu jak pasazer.com cos wiecej niz to co mowi strona internetowa...
johner 2008-11-28 13:06   
johner - Profil johner
Moim zdaniem na tą chwile CAI i nowa AZ to po prostu dobry pretekst. Powodem jest raczej fatalne obłożenie w ostatnich tygodniach.
nostalgia 2008-11-28 07:34   
nostalgia - Profil nostalgia
to sie polacy wku.... bo beda musiali teraz dac sporo wiecej aby przyleciec na swieta
ciutat 2008-11-27 22:03   
ciutat - Profil ciutat
jest komunikat na ich stronie odwoluja sie do oczekiwania na nowa AZ CAI ale klientom to nie pomoze co ma Cai do odwolania rejsow swiatecznych do wroclawia ...na ten przyklad
In vista del passaggio delle attività in CAI, per evitare problemi in operativo e sugli aeroporti, nonché ridurre i disagi alla clientela assicurando certezza sui voli, si informano i gentili passeggeri che Volareweb procederà come segue:
- cancellazione dei voli speciali per le festività natalizie e alcuni voli per la Polonia;
- modifica orario dei voli Milano Malpensa - Brindisi e viceversa.
gosc_pasze 2008-11-27 17:29   
gosc_pasze - Profil gosc_pasze
jesli nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniadze.
dareck 2008-11-27 14:28   
dareck - Profil dareck
adams: Poszukaj lotow WizzAir..
adams 2008-11-27 14:19   
adams - Profil adams
stenus: biologiczna, rzecz jasna! :P
humbak 2008-11-27 14:17   
humbak - Profil humbak
Mama? Mama jest w Brnie, adamsie! :P:P
adams 2008-11-27 14:13   
adams - Profil adams
no to ciekawi mnie teraz jak moja mama wroci z Włoch. Poleciała na 3 tygodnie i teraz musi jakos wrocic do domu. ehhh a wszystkie bielty w tym terminie są bardzo drogiie do Polski ;/
humbak 2008-11-27 13:56   
humbak - Profil humbak
Przepisy unijne wyraznie mowia, ze w przypadku skasowania rezerwacji z winy przewoznika (a z taka sytuacja mamy do czyneinia w tym przypadku), przewoznik musi oddac cala kwote jaka niedoszly pasazer zaplacil. Wliczajac wszystkie dodatki. Jesli zwrot nastepuje na zyczenie pasazera, to wtedy pzrewoznik moze pobierac sobie "oplaty manipulacyjne". Dodatkowo, jesli przewoznik powiadomil o anulowaniu rejsu na mniej niz 14 dni przed rejsem, to zobowiazany jest do wyplaty odpowiedniego odszkodowania. Zatem w tym przypadku Volare sobie po prostu leci (sic!) w kulki i MUSI oddac cala kwote zaplacona. Pisz do ULC. Ja za chwilke napisze.
hamburg 2008-11-27 13:34   
hamburg - Profil hamburg
gosc_stiwi: No to na co czekasz? Skarga do ULC lub do ,,wloskiego ULC´´....a jak nie to do sadu ;-)
Z tanimi liniami trzeba krotko.
gosc_stiwi 2008-11-27 13:30   
gosc_stiwi - Profil gosc_stiwi
Hamburg: niestety będą, mam już kwotę jaką mi zwrócą na kartę, pomniejszona jest o prowizje jakie napisałem. Z rezerwacji na trasie Mediolan - Warszawa - Mediolan dla dwóch osób z bagażami z zapłaconych 322€, wróci 275€. Jak ktoś słusznie zauważył pomnożyć przez tysiące podróżnych daje ładny zarobek.
Niestety pewnie większość ludzi machnie ręką, wydaje mi się natomiast że za takie praktyki możnaby ich posądzić o całkiem pokaźne odszkodowanie.
Dla mnie wniosek jest jeden, nie latać z tanimi dziadami.
hamburg 2008-11-27 13:02   
hamburg - Profil hamburg
No nie wiem czy do konca jest to legalne co Volare by robil (nie zwrocic za bagaz i platnosc karta)....mam nadzieje ze tego zwrotu nie beda tak pratykowac.
konstancia 2008-11-27 12:59   
konstancia - Profil konstancia
gosc_Stiwi : Na szczescie ja nie kupuilam u nich biletu, wiec mi to rybka,ale zal mi ludzi co sie nadziali, swoja droga jak Gral dobrze zauwazyl scimniaja, jak mozna nie oddac za bagaz, skoro do przewozu nie doszlo, 16 euro na trasie i 100 pasazerow to ladne 1600 euro w kieszeni...co za bagno....
gral 2008-11-27 12:11   
gral - Profil gral
i te 60 dni to też coś nie halo...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy