Terminal Etiuda do likwidacji!

Terminal Etiuda do likwidacji! Terminal Etiuda na warszawskim Okęciu zostanie zamknięty 1 kwietnia 2009 roku. Ruch pasażerski zostanie przeniesiony do Terminalu 1 i 2. Niestety pasażerowie za przeprowadzkę zapłacą 30 zł więcej za bilet lotniczy. Opłata dla pasażera kupującego bilet lotniczy wzrośnie z 30 do 60 zł. Terminal Etiuda obsługiwał od 2004 r. pasażerów tanich linii lotniczych. Pierwotnie...
26/11/2008 19:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2008-11-28 23:10   
gral - Profil gral
paolo: jak cię lubię... odczepisz ty się od Krakowa czy nie? :)))
paolo-79 2008-11-28 23:09   
paolo-79 - Profil paolo-79
super.nastepny do zrycia z ziemia:Kurnik;)
gral 2008-11-28 20:24   
gral - Profil gral
marqoos: ale w KRK już FR miał inną politykę. latać parę minut po EI żeby się nawzajem kosić. nie wiem jak jest teraz po FR godziny lotów do KRK zmienia tak często, że przestałem to już śledzić.
marqoos_pl 2008-11-28 20:19   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
rano Aer Lingus latał, więc nie było potrzeby dublowania połączenia...
wiperek 2008-11-28 20:16   
wiperek - Profil wiperek
gral : latałem dwukrotnie FRem z WAW na 1 dzień do DUB na zakupy, więc wiem o czym mówisz :-) I jakoś nigdy nigdy nie udało mi się trafić jeszcze do DUB tylko zawsze lądowałem w Swords :)
gral 2008-11-28 20:14   
gral - Profil gral
wiperek: ale to było połączenie dla latających do DUB i niemających ochoty się dalej przesiadać. przesiadkowicze niech sobie latają Aer Lingusem (jak ja ostatnio do BRS)
wiperek 2008-11-28 20:13   
wiperek - Profil wiperek
a ja uważam, że dużo lepiej było by gdyby FR latał z WAW rano, wówczas można było by się w DUB przesiąść na inny kierunek, a tak lądując o 22.45 w DUB i z perspektywą noclegu na lotnisku człowiekowi mijała ochota lecieć z przesiadką w DUB.....a hotele wokół lotniska b.drogie...
gral 2008-11-28 20:10   
gral - Profil gral
to prawda, to było świetne połączenie zarówno na weekendową wycieczkę do PL jak i na weekendową wycieczkę do DUB. ciekawe, czy obrazili się na dobre, czy tylko na zimę...
marqoos_pl 2008-11-28 19:59   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A ja tam bym chciał, żeby FR latał do/z W-wy... Miał dobre (wieczorne) godziny powrotów do Dublina... Oczywiście, coś takiego jak Etiuda nigdy nie powinno było istnieć, ale to już miejmy nadzieję przeszłość... Jednak martwi mnie to, że ten 1-szy kwietnia... Ach... To prima-aprillis może być... Oby nie :)
marko 2008-11-28 07:38   
marko - Profil marko
w koncu zniknie ten budynek!!
gosc_pasze 2008-11-28 02:16   
gosc_pasze - Profil gosc_pasze
Lepiej pozno niz wcale!
gosc_drB 2008-11-27 22:29   
gosc_drB - Profil gosc_drB
Nareszcie skończy się ten koszmar i wstyd!
cezary 2008-11-27 20:41   
cezary - Profil cezary
wiperek: wyrazy współczucia. Osobiście skorzystałem 2 razy i mam uraz do dziś. Tak pasażerów nie powinno się traktować.
wiperek 2008-11-27 20:32   
wiperek - Profil wiperek
cezary : ja kilkanaście razy korzystałem z Etiudy i też czułem się jak bydło, gdy po przejściu kontroli paszportowej nie było gdzie usiąść. A jeszcze było lepiej swego czasu, bo był podział na schengen i non schengen i w tym non schengen nie było nawet automatu z napojami, jedynie co było to toaleta.....pamiętam jak leciałem ok.1 roku temu w takich warunkach Sky Europe do Paryża....koszmar i wstyd......
cezary 2008-11-27 20:20   
cezary - Profil cezary
rafi: czy Ty oszalałeś ? Majstersztyk organizacji i zarządzania ? Widziałem te tłumy o 3 w nocy siedzące na podłodze z powodu braku miejsc siedzących na krzesełkach. Widziałem i 2 razy przeszedłem przez tasiemcowa kolejkę. Widziałem opryskliwość i zwykłe chamstwo służb granicznych (paszportowych) oraz na bramce security bo przecież skoro obsługują tych GORSZYCH PASAŻERÓW co lataja liniami LCC to mozna ich traktować jak bydło. Stąd dawno temu do Etiudy przylgnęła ksywa OBORA.
gosc_rafi 2008-11-27 14:39   
gosc_rafi - Profil gosc_rafi
Cieszę się, że zamykają ten terminal. Warszawie nie potrzeba takiej "wizytówki", jednak nie zgdzam się z większością forumowiczów, którzy narzekali na ten obiekt. Biorąc pod uwagę wielkość terminala i ilość obsługiwanych pasażerów to Etiuda stanowi majstersztyk organizacji i zarządzania, czego powinni zazdrościć nam włodarze większości lotnisk w Europie
marcia 2008-11-27 13:03   
marcia - Profil marcia
Hurra, hurra, hurra - oby to nie byl zart Prima Aprilis. Tylko tak mam wrazenie, ze jesli to prawda, to chyba czesc linii pozamyka loty na wyspy, bo beda za drogie dla tych 'oszczednych' emigrantow. Wreszcie nie musialabym sie wstydzic tych rodzin z gramadkami dzieci, ruskimi torbami i dziesiecioma torbami z walowka ;)
gral 2008-11-27 11:15   
gral - Profil gral
notam: :)))) hehe łezka się w oku kręci. uciekłbym raz jeszcze, ale Franca już nie lata :)
notam 2008-11-27 11:05   
notam - Profil notam
alleluja, w końcu zamykają ten kurnik... :-) ... może z powrotem powstanie tam sklep meblowy albo spożywczak :-)) ... a może by tak jednak nie likwidować Etiudy tylko zachować dla potomnych, zrobić Izbę Pamięci albo Muzeum i opowiadać kiedyś wnusiom: patrzcie stąd uciekaliśmy do Irlandii, tak nas żegnała ojczyzna... :-))
humbak 2008-11-27 10:46   
humbak - Profil humbak
delboyu: A wiesz, ze przyszlo mi do glowy dokladnie to samo, jak wczoraj przeczytalem te informacje? :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy