Styczniowe wzrosty w Wielkiej Brytanii

Styczniowe wzrosty w Wielkiej Brytanii W styczniu liczba pasażerów wzrosła na wszystkich wiodących brytyjskich lotniskach. Bardzo dobry miesiąc zanotowały dwa główne lotniska w aglomeracji londyńskiej: Heathrow (5,51 mln pasażerów, wzrost o 1 proc.) i Gatwick (2,49 mln pasażerów, wzrost o 5,7 proc.). Trzecim co do wielkości ruchu pasażerskiego w Wielkiej Brytanii w styczniu było kolejne lotnisko obsługujące...
06/03/2016 13:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_bc03c 2016-03-10 05:55   
gość_bc03c - Profil gość_bc03c
garbca@@@
masz rację ! średnia cena biletów FR jest około 10% mniejsza, ale głównym powodem są usługi, tutaj nie ma mowy o problemie dojazdu do WMI
który jest jakąś fikcją.......
Terminal z początkiem 2018r będzie miał przepustowość 6mln.pax po 4 segmenty z każdej strony ilośc gate z 4 do 12 więc kto wie chodzą plotki że tymczasowo mogę korzystać z namiotów z KRK..... powrót W6 to jest kwestia nie lat a miesięcy bo tylko ceną mogą konkurować a latając z WMI na opłatach w skali roku co łatwo policzyć oszczędność to prawie 25mln. zł !
garcba 2016-03-09 23:09   
garcba - Profil garcba
Ja myślę, że FR ma tańsze bilety + bagaż
gość_bc03c 2016-03-09 21:16   
gość_bc03c - Profil gość_bc03c
stały bywalec :-)
Modlin - Stansted 35tys.pax
Warszawa - Luton 28.1tys.pax
różnica 6.9tys.pax ilość operacji taka sama, obecnie nawet Wizzair ma o 1 więcej, lata z stolicy Warszawa dojazd super SKM,KM,autobusy, terminal super mhhhhh to czemu tylu pasażerów korzysta z WMI coś jest nie tak.... obłożenie FR dla podanego przykładu to około 93% a W6 niecałe 79% mhhhhh coś jest nie tak......
Połączenie z Luton do Londynu jak z Stansted
proszę porównać wszystkie połączenia W6 dostaje mocno, i płaci opłaty większe mhhhh coś tutaj się nie spina.
Co sądzicie ? tylko proszę nie trollować tylko merytorycznie ahhha podobnie jest na innych Polskich lotniskach
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy