Radom fiaskiem 2015 roku. Laury dla Lublina i Katowic

Radom fiaskiem 2015 roku. Laury dla Lublina i Katowic Czytelnicy Pasazer.com jak co roku wybrali "Wydarzenie i fiasko" ostatnich dwunastu miesięcy. W tym roku niechlubny tytuł "fiaska roku" wędruje do Portu Lotniczego w Radomiu. We wrześniu ub. roku (po ponad 12 miesiącach od uruchomienia) lotnisko zyskało pierwsze trasy do Rygi (airBaltic) i Pragi (Czech Airlines). Jednak obydwie okazały się tak mało...
14/01/2016 09:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_08f05 2016-01-16 11:52   
gość_08f05 - Profil gość_08f05
Inwestycja w KTW jest o tyle istotna, że to jest komercyjne lotnisko, którego właścicielem nie jest państwowe PPL, które działa w oparciu o rachunek ekonomiczny, póki co z daleka od polityki. Nowy terminal w KRK jak najbardziej zasługuje na takie wyróżnienie ale dopiero za 2016 rok jak inwestycja zostanie całkowicie zakończona. Jeśli chodzi o głosy, na Śląsku mieszka kilka milionów mieszkańców tak więc i zapewne Pasażer ma tutaj najwięcej czytelników :)
gość_eb1ec 2016-01-16 11:12   
gość_eb1ec - Profil gość_eb1ec
Co do Eurolotu, szykuje się wielki Come back. Co prawda mię pod tą marką. Spółka córka lotu realizująca połączenia krajowe. Tak ćwierkają w ministerstwie. A teraz przecież stać nas na wszystko ;-)
misiok 2016-01-16 07:30   
misiok - Profil misiok
Nie, wszystkie 18 głosów oddałem na moje Katowice :D
Wygrali może nie najlepsi, a najbardziej popularni. Moim skromnym zdaniem Kraków powinien mieć więcej głosów, ale skoro ich fanom nie chciało się wziąć udziału w głosowaniu, to wyniki są jakie są.
gość_e964f 2016-01-16 00:58   
gość_e964f - Profil gość_e964f
zobaczcie, że wszystkie lotniska w Polsce (poza Lublinem) istnieją wiele lat, nie wiem skąd taka niechęć do Lublina. to region, który był czarną dziurą na mapie lotniczej Polski, a tu takie niespodzianki... trzymam kciuki za te port, bo idzie w dobrą stronę i jeszcze 3 lata temu nikt nie spodziewałby się, że to lotnisko będzie w tym miejscu, gdzie znajduje się obecnie. a ma być jeszcze lepiej. czy to źle, że mieszkańcy kibicują czemuś, czego nie mieli przez dziesiątki lat, a co miały inne miasta? chyba nie. myślę, że Lublin ma szansę (zasługuje) na miejsce w rankingu obok Poznania. myślę, że jest to uczciwa pozycja tego miasta na lotniczej mapie Polski. jest miejsce na nowe kierunki, są chętni do latanie, a to jest najważniejsze. powodzenia LUZ!
garcba 2016-01-15 23:08   
garcba - Profil garcba
misiok, czyli bez Ciebie Krakowski terminal miał by 0% ;D
To, że głosowali np. fani KTW czy LUZ to źle? Co oni nie mają prawa wybierać wydarzenia roku? Nigdzie nie było napisane, że nie można udostępniać tego głosowania...
Porostu wygrali najlepsi! :)
misiok 2016-01-15 20:31   
misiok - Profil misiok
Tygrysek ma rację, na tą okazję założyłem sobie 17 nowych skrzynek pocztowych, żeby oddać 18 głosów i zafałszować wyniki. :)
gość_46319 2016-01-15 20:10   
gość_46319 - Profil gość_46319
Kelo zobaczymy jaj pójdzie budowa nowej DS w Balicach.
gość_9ef4c 2016-01-15 17:16   
gość_9ef4c - Profil gość_9ef4c
Tygryskowi żal d**e ściska i dlatego tak pisze ;)
Tygrysek2 2016-01-15 16:17   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
@admin Przecież nie chodzi mi o to, że umyślnie zostały wyniki zmienione czy tez opłacone...

P.S. Czy nie myśleliście o wprowadzeniu edycji postów? Nawet z możliwością podglądu wpisu przed edycją, wtedy użytkownicy, tak jak np. ja teraz, nie musieliby dodawać kilku komentarzy pod rząd w przypadku pomyłki czy chęci dopisania czegoś.
Tygrysek2 2016-01-15 16:12   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
@admin Drogi Adminie, źle interpretujesz moje słowa. Nie sfałszowane (pisałem zafałszowane*), a po prostu niewiarygodne. Po samych komentarza, czy to na pasazer.com, czy na innych forach widać, że fani LUZ czy KTW są bardzo aktywni, więc oddali wiele głosów. Ale czy to, że ktoś oddał po kilka głosów na którąś z wygranych pozycji automatycznie oznacza, że terminal w Krakowie jest mniej ważny lub że większość społeczeństwa woli katowicki pas niż bazę Adrii w LCJ czy też Wizza w Lublinie niż ukończoną restrukturyzację LOT?

*Mam nadzieję, że w pierwszym słowie jedynie zjadłeś literkę "a"...
Kelo 2016-01-15 16:06   
Kelo - Profil Kelo
Nie wiem jak w innych portach, ale na fb Katowic obwieszczali, żeby głosować i podsyłali link z artykułem :) ha ha ha ale kogo te wyniki w sumie obchodzą co się tak niektórzy irytują :D? paxów od tego nie przybędzie :P , no chyba, że w Balicach, bo Easy coś tam na częstotliwości do LGW podkręca od marca na pocieszenie to tych druzgocących wynikach wydarzenia roku :D.
Affinitor 2016-01-15 15:47   
Affinitor - Profil Affinitor
ZFalszowane.... Panie adminie-redaktorze, nie kompromituj sie...
admin 2016-01-15 14:37   
admin - Profil admin
Zfałszowane, opłacane a to przez Modlin, a to przez Okęcie... teorie spiskowe górą:D
Tygrysek2 2016-01-15 14:30   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
@misiok Głosowałem w sondzie. A wyniki zafałszowane, bo widać, że po prostu pasażerom z Lublina i Katowic zależało najbardziej na tym, żeby ich porty wygrały, więc głosowanie z kilku e-maili zrobiło swoje... O ile jeszcze otwarcie bazy w Lublinie można zrozumieć, bo lotnisko jest nowe, a baza jest jednak czymś, to pas w KTW jest na równi z terminalem KRK, a jednak dzieli je ogromna różnica w głosach i nikt mi nie powie, że nie jest to nienormalne.

A co do RDO, to było pewne, że wygra jako fiasko, ale tylko dlatego, że każde nowe lotnisko jest hejtowane, zwłaszcza gdy mu się nie wiedzie na początku, a nie dlatego, że gorszych fiask nie było. Radom raczej nigdy nie będzie w czołówce lotnisk w Polsce, ale szanse na pasażerów ma, tylko nie na linie tradycyjne z lotami do hubów, ale na tanie linie i kierunki migracyjno - turystyczne (tak samo zresztą jak Bydgoszcz czy Łódź). Ten rok dla Radomia będzie zdecydowanie lepszy.
mietek 2016-01-15 09:43   
mietek - Profil mietek
gość_693e0: Nijakie i beznadziejne Okecie z wiekszą liczbą paxów, połączeń, pasów startowych i większym terminalem?:) Daj namiar na swojego dealera:)
gość_6ebd2 2016-01-14 22:30   
gość_6ebd2 - Profil gość_6ebd2
Dlaczego powiatowy Radom hejtuje tych którym się udało?
misiok 2016-01-14 20:28   
misiok - Profil misiok
@Tygrysek2 - to trzeba było wybierać. Nie rozumiem co masz na myśli, że wyniki są zafałszowane? Tak ludzie głosowali i tyle, a że to nie po Twojej myśli... No cóż...
gość_34f36 2016-01-14 20:09   
gość_34f36 - Profil gość_34f36
Tygrysek2: Jaka restrukturyzacja? LOT jest za 2015 r 250mln w plecy..
Tygrysek2 2016-01-14 20:06   
Tygrysek2 - Profil Tygrysek2
Gdybym ja miał wybierać, to za wydarzenie uznałbym zakończenie restrukturyzacji LOT, a za fiasko bankructwo Eurolotu. Wyniki są zapewne dość zafałszowane przez fanów/antyfanów tych trzech lotnisk (LUZ, KTW, RDO).
pawel02 2016-01-14 17:37   
pawel02 - Profil pawel02
ilość polubień na stronach portów W Katowicach i w Lublinie na fb pokazują jak te porty cieszą się popularnością wśród lokalnej społeczności. Wiec nic dziwnego że wygrali :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy