Wrocław, Kraków, Łódź - Sztokholm

Wrocław, Kraków, Łódź - Sztokholm Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair, ogłosiły wczoraj (15 lipca) nowe połączenia z Wrocławia, Krakowa oraz Łodzi do Sztokholmu Skavsta. Loty z Wrocławia odbywać się będą trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i sobotę, z Łodzi natomiast dwa razy w tygodniu, w każdą środę oraz niedzielę. Obie trasy wystartują w październiku. Loty z Krakowa na dziś...
16/07/2008 20:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marcia 2008-07-24 17:09   
marcia - Profil marcia
Skavsta to NIE JEST Sztokholm. Coraz wiecej nowych kierunkow, dobre sobie. Szkoda tylko ze te rowniez sa glownie pracownicze, bo atrakcji turystycznych tam jeszcze mniej niz w Anglii :D.
lingor98 2008-07-18 14:27   
lingor98 - Profil lingor98
bosh, ale nie trawie tego bełkotu nowomowy "słynące z wielu atrakcji turystycznych". ciekawi mnie, czy p. D.K. jest w stanie z pamięci choć jedną "słynną" sztokholmską atrakcję turystyczną wymienić bez zaglądania do notatek hehe Zmieniając temat - mam nadzieję, że latanie do Sztokholmu jednak FR nie wyjdzie tak jak by chcieli. Polubiłem Wizz i Norwega. Może i czasem jest coś nie tak, ale ogólnie starają się jak mogą i od kilku lat Wizz dał się poznać chyba jako dobry przewoźnik, co trudno powiedzieć o FR. Tak wiem, nie każdy może więcej zapłacić a też chciałby itd. ale ja wiem jedno: jeśli są inne sklepy - do Biedronki nie pójdę. I już. Pozdrowienia :)
korrado 2008-07-17 03:52   
korrado - Profil korrado
cezary: na szczęście admin się w końcu otrząsnął z miłych przeżyć, które pozwoliły mu się oderwać na tak długo od portalu i uzupełnia nowości. Sezon ogórkowy, a jednak ciekawe informacje są :-))))
cezary 2008-07-17 01:32   
cezary - Profil cezary
Na forum tym razem pierwszy przed linkinpark był maciek_krk. Z tą właśnie informacją.
Gratulacje maciek_krk.
cezary 2008-07-17 01:22   
cezary - Profil cezary
o matko ! i autorem informacji nie jest l. ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy