Continental Airlines w Star Alliance

Continental Airlines w Star Alliance Continental Airlines wychodzi z sojuszu Sky Team i rozpoczyna współpracę z przewoźnikami zrzeszonymi w Star Alliance - donosi portal gospodarczy Spedycje.pl. Dzięki takiej współpracy amerykańska linia lotnicza wspólnie z nowymi partnerami będzie obsługiwać transatlantyckie połączenia, jak również loty do Ameryki Łacińskiej i Azji. Obecnie wśród sojuszu Star Alliance są...
23/06/2008 19:48   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2008-07-06 20:02   
marecki - Profil marecki
wojtek: bo MS jest już w Star, a dokładniej będzie formalnie od przyszłego tygodnia.
wojtek 2008-07-06 19:40   
wojtek - Profil wojtek
Ostatnio widziałem samolot EgyptAir wymalowany w barwy Star Alliance.
humbak 2008-06-24 21:26   
humbak - Profil humbak
Ja sie tez ciesze z CO w Star, i ponownie macham ogonkiem, tak samo jak przy wpisaniu mojego watku na ten temat. :o) Z radosci macham, ma sie rozumiec....
szot 2008-06-24 21:01   
szot - Profil szot
disorder: nie C0 (nie daj Panie Boże) a CO w Star Alliance a to już kolosalna różnica :-D Pozdrawiam
lmajchrowski 2008-06-24 19:29   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Ja sie ciesze z przejscia do Star CO bo to nie jest najgorsza linia a zawsze wiecej polaczen :)
sokrates 2008-06-24 18:26   
sokrates - Profil sokrates
disorder, a po co ty na 1 dzien poleciales do hurghady?...
disorder 2008-06-24 18:18   
disorder - Profil disorder
C0 w Star Alliance? Wow!
admin 2008-06-24 18:14   
admin - Profil admin
cezary wyraziłem własnie na wolnym forum swoje zdanie: ze ciagle wszystko Ci nie pasuje, wszystko jest zle, jestes ironiczny, kasliwy i to nie moje jednostkowe zdanie. Chcialbym aby bylo milej... poprostu. Tez zaluje ze nie bylo mnie na spotkaniu, bo pewnie wspolne poznanie sie wiele by zmienilo... Moze kiedys... A Ciebie prosze tylko zebys był milszy i bardziej wyrozumiały w stosunku do wszystkich... mam nadzieje ze jestes w stanie to zrobic.
cezary 2008-06-24 17:47   
cezary - Profil cezary
Jakoś zacichło dziś forum.
//Drogi admin: szkoda że nie byłeś na II spotkaniu forumowiczów. Porozmawialibyśmy bezpośrednio i kilka spraw sobie byśmy wyjasnili.
Jeśli stworzyliście forum to jest to miejsce wolnej dyskusji, jest od zamieszczania informacji ,chwalenia, narzekania, komentowania i
nawet od marudzenia. Słowo 'forum' chyba pochodzi z łaciny. I jest to miejsce gdzie można bez cenzury się wypowiadać. Nawet kąśliwie jesli są do tego powody.
Szanowny Admin chyba że wolisz zamiast forum coś w stylu jednomyślnej i jedynie słusznej Trybuny. To wtedy ja się wypisuję...
szot 2008-06-24 08:32   
szot - Profil szot
Świetnie że CO będzie w gwiezdnym sojuszu - jak się popatrzy na skład tego sojuszu to SkyTeam wypada "badziewiasto"
marqoos_pl 2008-06-24 08:17   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja, na przykład, nie wiedziałem wcześniej o tym, ze CO wybiera się do Stara, a nie chce mi sie przegrzebywać wszystkich wcześniejszych kilkuset komentarzy, więc cieszy mnie, że ten artykuł jest właśnie w takiej formie... To, że stenus wcześniej o tym napisał, to chwała mu za to. Poza tym, Redakcja też nie jest wszechwiedzącą alfą i omegą (i całe szczęście), wiec czasami właśnie to nasze komentarze są początkiem nowego artykułu... Cezary... Nie marudź tyle... :)
admin 2008-06-24 05:49   
admin - Profil admin
Drogi cezary, milczalem i przymykalem oko, ale ilez mozna... mam naprawde dosc twoich ciaglych kasliwych i ironicznych uwag, ciaglych pretensji o wszystko (i na forum, w mailach i w prywatnych wiadomosciach), ciaglego zrzedzenia i narzekania. Ciagle wszystko jest nie tak, ciagle jest zle i niedobrze... mam wiec pytanie: po co czlowieku meczysz sie na tym portalu skoro jest tak zle? Meczysz siebie, meczysz innych... masz jakis problem? Mam propozycje: Odpusc sobie albo jedno (narzekanie), albo drugie (forum). A co wyskakiwania "ni z gruszki ni pietruszki" - hmm co za paradoks - to akurat ty jestes w tym mistrzem, o czym przekonalo sie wielu forumowiczow, a twoje wiadomosci o wlasnie takiej tresci do mnie tez docieraly. Przemysl to... i wyciagnij wnioski...
cezary 2008-06-24 01:45   
cezary - Profil cezary
margoos_pl: to raczej starość niż nowość bo mocno nieświeża informacja. Trzy dni wcześniej niż Szanowny Pan Redaktor Naczelny Cybulak napisał o tym stenus.
Podobnie jest z kontrowersyjną promocją MOL. Wszyscy wiedzą i komentują a Redakcja żyje najwyraźniej swoim życiem i ni z gruszki ni pietruszki oznajmiła rewelację . Dosyć to zabawne...:o)
marqoos_pl 2008-06-23 23:06   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
WOW, a to nowość!!! Fajnie... Star'owi znacznie powiększy się siatka połączeń w obu Amerykach, a i dostęp do rezerwacji będzie dużo łatwiejszy (szczególnie loty do Ameryki Południowej i Środkowej, na które jest straszny deficyt z Europy). Super...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy