Do Oslo z SAS-em za 292 zł

Do Oslo z SAS-em za 292 zł Z SAS polecisz do Oslo już za 292 zł. Od końca marca br. skandynawskie linie lotnicze SAS rozpoczęły eksploatację trzech nowych bezpośrednich połączeń z Polski na trasach: Gdańsk - Oslo, Kraków - Oslo, Warszawa - Oslo Rejsy obsługiwane są przez SAS Norge, który w kooperacji z Wideroe oferuje najdogodniejszą, największą siatkę połączeń wewnątrz Norwegii. Dzięki...
30/05/2008 18:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adams 2008-06-01 14:27   
adams - Profil adams
stenus: chyba hamburg jest juz na tyle duży, ze wie co pisze, i pisząc "popuszcze" nie ma na myśli siusiania czy bog wie czego innego *hahaha* X-)
hamburg 2008-06-01 14:25   
hamburg - Profil hamburg
stenus: *hahahahaha* Masz racje....w tym wieku nie wypada....dlatego tez mowie ze ,,tym razem nie popuszcze´´ :-))))))))
humbak 2008-06-01 14:10   
humbak - Profil humbak
gregory: Nie trzymam w lodowce, ale w "miejscu chlodnym, suchym, oslonietym od bezposredniego wplywu swiatla slonecznego", czyli w ladnej skrzyneczce. :o) I mi nie wyblakl. :o) hamburg: "popuscic" wpolskim to ma dwojakie znaczenie i mam nadzieje, ze nie bedziesz "popuszczal" w zcasie rejsu do Chin, bo bedzie wstyd, ze taki duzy chlopiec w tym wieku.... hihihih
gregory 2008-06-01 13:58   
gregory - Profil gregory
stenus: a ten paragon nie wyblakł Ci? Bo mój z 2004 roku stracił wszystkie literki:) Chyba że Ty trzymasz wszystkie w lodówce:P
hamburg 2008-06-01 12:13   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Ja sie wybieram 17.07 do PEK....*hehehe* tym razem nie popuszcze....:-))))))
humbak 2008-06-01 12:07   
humbak - Profil humbak
No nic, ja sie na razie nie wybieram nigdzie SASem, wiec nie ebdzie scen na gate z brakiem komunikatywnosci miedzy mna a obsluga. :o)
hamburg 2008-06-01 12:03   
hamburg - Profil hamburg
jest wlasnie tak jak jsg mowi...zabieraja normalna karte i daja swistek.....natomiast zabrano mi tylko ta normalna karte w CPH....w HAM bylo jak to powinno byc. stenus: U mie tak bylo w maju 2007r. :-)
marian 2008-06-01 12:02   
marian - Profil marian
gregory: chyba nic się nie zmieniło, ostatnio w KTW widziałem te paragony... wyjaśnienie jest chyba proste, oszczędności?
humbak 2008-06-01 12:01   
humbak - Profil humbak
gregory: Tak, mam taki jeden Wizzowy paragon fiskalny z KTW z rejsu z 2005 roku. michalb: Czyli jak TY po tylek, to istnieje duza szansa, ze ktos nastepny te sama poduszke pod glowe. hihihi paolo: cezary jest starej daty, wiec nalezy mu to wybaczyc. :o)
gregory 2008-06-01 11:49   
gregory - Profil gregory
Kiedyś W6 na lotach z Katowic dawał też "paragony fiskalne" zamiast normalnego kartonika, dalej tak jest czy się coś zmieniło?
paolo-79 2008-06-01 04:06   
paolo-79 - Profil paolo-79
Cezary:to ty latasz aby dostac kawalek papieru?co za roznica taki bilet a taki?
michalb 2008-06-01 01:45   
michalb - Profil michalb
jednej osobie poduszka przeszkadza innej pomaga,moze ja wlozyc pod siedzenie albo do schowka jak jej nie uzywasz ale moze ja polazyc na wolne obok miejsce (co zreszta uczyniles).ja zawsze uzywam tych poduszek czasem klade pod tylek a czasem pod glowe ,czasem jak mam dwie to pod glowe i tylek . osobiscie nie lubie EI na dalekich lotach i nie podobaja mi sie ich samoloty (czyt.siedzenia)
gral 2008-06-01 01:25   
gral - Profil gral
no dobra, ale co mam zrobić z tą poduszką? ona tylko przeszkadza. pod głowę z nią, czy pod tyłek? :) a fotele żeby były wygodniejsze niż w A320 to nie powiem
michalb 2008-06-01 01:17   
michalb - Profil michalb
gral , w nowych samolotach maja tez telewizorki w kazdym siedzeniu , poduszka jak w kazdym innym transatlantyckim locie, daja tez koce
gral 2008-06-01 01:03   
gral - Profil gral
michalb: wiem, ale wszystkie są A330 a ten już zaliczyłem :) a poza tym nie mają telewizorów w siedzeniach tylko pod sufitem :P a z ciekawostek to jeszcze na każdym fotelu leżała poduszka i nie bardzo wiedziałem co z nią zrobić: czy pod tyłek, czy pod plecy czy może pod rękę? każdy sposób wydawał mi się niewygodny, więc po prostu położyłem na pustym siedzeniu obok :)
michalb 2008-06-01 00:55   
michalb - Profil michalb
gral ale nie wszystkie loty sa z miedzladowaniami i EI wiekszasc lotw do Stanow z Dublina na bezposrednio
gral 2008-06-01 00:32   
gral - Profil gral
może się kiedyś zgramy na DUB to ci wręczę. no trochę sobie liczą za tą trasę, ale musiałem, no po prostu musiałem :) dzięki temu jak będę kiedyś wreszcie leciał do Stanów to już nie wybiorę zaliczonego EI (leciał dalej do Bostonu ale i tak wszyscy musieli wysiąść w SNN), ale którąś z linii amerykańskich: przed nami w kolejce do startu stał Continental, za nami Delta, a lądował American Airlines. No i zdecydowanie wybiorę lot bezpośredni a nie takie durne międzylądowanie z wysiadaniem
humbak 2008-06-01 00:26   
humbak - Profil humbak
gralu! Pzreleciales sie trasa i samoloem, ktory chcialem zaliczyc (DUB-SNN na A330), ale sobie za drogo licza za to... Mozesz mi podsylac Twoje boardingi, bo ja ejstem zbieracz wszelkiego papierstwa. I anwet jak jest karta online, to ja sobie ladnie kseruje w mniejszym formacie na kolorowo.
gral 2008-06-01 00:17   
gral - Profil gral
a może chce ktoś zbierać moje? tanio sprzedam :) jeszcze nie zdążyłem wyrzucić dzisiejszych EI DUB-SNN (A330 haha!) oraz RE GWY-DUB. A propos GWY - kocham takie kurniki :)
jsg 2008-06-01 00:15   
jsg - Profil jsg
Ja też mam prawie 200. Niestety te bardzo wczesne wyrzucałem...ale i tak uzbierało mi się prawie 200 właczając 2 świstki z SAS
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy