Centralwings w wersji brutto

Centralwings w wersji brutto Tanie linie lotnicze Centralwings wprowadziły zmiany w systemie rezerwacji biletów. Od dzisiaj przy zakupie biletów klienci informowani są o cenach za poszczególne rejsy w kwotach brutto. Jednocześnie znika stała opłata pasażera. Wszystkie opłaty i podatki są skalkulowane oddzielnie dla każdego połączenia i uzależnione od opłat w portach wylotu. Tym samym przewoźnik...
28/02/2008 01:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
dareck 2008-03-04 21:02   
dareck - Profil dareck
Szczerze mówiąc, to wcale mnie nie interesuje, co _niby_ składa się na ostateczną cenę biletu. Wszystkie te rozmaite wyliczenia podatków, opłat, dopłat i składek są i tak brane z sufitu. Dla mnie wiążąca jest ostateczna kwota, jaką przewoźnik chce obciążyć moją kartę przy zakupie danego biletu. /// Mówiąc krótko - jeśli ta doniosła decyzja C0 wpłynie korzystnie na ostateczną cenę biletów - to chwała im; jeśli nie - to mogą sobie wsadzić tą zmianę w ogon jednego ze swoich B737 :)
hamburg 2008-03-01 16:17   
hamburg - Profil hamburg
Metro i lotnisko w ATH jest super...ale nie wiem co tam takiego zwjedzac obrucz akropolu i stadionu olympiskiego. ATH zwjedzilem jak mialem stop 8h w ATH. To wtedy pojechalem zobaczyc miasto.
jaris 2008-03-01 16:04   
jaris - Profil jaris
kazdy ma inne spojrzenie na 'sztuke' pzdr
humbak 2008-03-01 15:56   
humbak - Profil humbak
wspaniale? stado ruin! tylko, ze o ile rzymskie warto ogladac, to atenskie sa koszmarne. choc poniekad to wina Turkow, Brytyjczykow i inszych zlodziei zabytkow.
jaris 2008-03-01 15:54   
jaris - Profil jaris
zgadzam sie z przedmowca - gdyby nie te wspaniale zabytki to nie wiem czy bylo by tam tyle turystow ;)
humbak 2008-03-01 15:50   
humbak - Profil humbak
tomekk: A mówiłem Ci, ze Ateny to najbrzydsza stolica UE. :o)
tomekk 2008-03-01 14:59   
tomekk - Profil tomekk
stenus: też mam nadzieję, że Twój lot będzie punktualny. Lotnisko mi się podoba, póki co to bardziej niż samo miasto, robiące wrażenie niekontrolowanego chaosu ;) No i fajne metro im UE ufundowała.
paolo-79 2008-03-01 14:44   
paolo-79 - Profil paolo-79
miras: ;)
humbak 2008-03-01 14:38   
humbak - Profil humbak
tomekk: Lejesz miod na moje serce z tym co piszesz o CeZero. :o) Ja jutro do Bolonii. :o) Mam nadzieje, ze bedzie o czasie. :o) Rozumiem, ze lotnisko Ci sie bardzo podoba. :o) SUper!
tomekk 2008-03-01 14:33   
tomekk - Profil tomekk
aguirre: LF tak na oko był jakieś 70, może 80%, więc jak na C0 i brak sezonu nieźle. miras: nie piję wódki, ale wiem do kogo pijesz :) Generalnie wrażenia mam dobre, samolot starawy, ale fotele wygodne. Obsługa miła, lądowanie miękkie. OK, idę pozwiedzać Akropol, pozdrawiam :)
miras 2008-03-01 12:59   
miras - Profil miras
tomekk: a czy na Twoim rejsie do ATH był lód do wódki? :))))))))))
aguirre 2008-03-01 11:04   
aguirre - Profil aguirre
tomekk: we wtorek wróciłem z ATH, ale z DY. Rzezywście lotniska mają bardzo dobre. A jak z LF C0 na tej trasie ?
ciutat 2008-03-01 07:55   
ciutat - Profil ciutat
Jacek jak znasz to daj taki wynik mozna sie domyslac jaki ten wynik jest .... casus Sky mowi wszystko , wydaje sie mase krytyczna dla taniej linii osiagaja tylko niektorzy...vide FR widac zreszta ze wszyscy im bola jak za zborze vide problemy BZG
tomekk 2008-03-01 04:21   
tomekk - Profil tomekk
C0 stanelo na wysokosci zadania - lot do ATH punktualny, przez co musze troche kwitnac na lotnisku do odjazdu pierwszego metra;) ale lotnisko jest naprawde niezle - pozazdroscic. Pozdrawiam z Aten :)
jacek77 2008-02-28 23:06   
jacek77 - Profil jacek77
Witam!
Po raz kolejny czytam te bzdury, które piszecie połowa sprzedaje bilety i tylko wie jak sprzedać bilet a niema zielonego pojęcia o lotnictwie dobrze napisał jedna osoba że FR ma większe ceny i jest to prawda ale jak to bywa jeden zacznie reszta z opaską na oczach będzie kwiczała TaKKKKK tak to już nas jest nas.
Mam pytanie do wszystkich !!! Proszę o podanie wyniku finansowego linii, Wizzair za rok 2007 ))) czekam aż ktoś przeglądnie prasę Węgierska ;) hehe Pozdrawiam !!!
humbak 2008-02-28 22:37   
humbak - Profil humbak
Niech mi sie nawet opozni 2 godziny, bo mam ladowanie o 9am, a start bmi o 13:25 i odparwie sie online. Wiec moze sie uda, ale to dopiero w sumie za miesiac. Pozyjemy zobaczymy. Mam srebrny status w bmi, wiec moze mnie jakos milo pzrebukuja na kolejne rejsy...
miras 2008-02-28 22:35   
miras - Profil miras
stenus: zakładając że ostatnie rejsy z poprzedniego dnia będę o czasie, jest wielkie prawdopodobieństwo że będzie ok :)))
wojtek 2008-02-28 22:35   
wojtek - Profil wojtek
Nie. Ja bym się bardziej Wizzem obawiał latać. Ostatnimi czasy cienko u nich z punktualnością.
humbak 2008-02-28 22:32   
humbak - Profil humbak
hmmm, tylko ja lece pierwszymi rejsami CeZero danego dnia, wiec moze nie opozni sie, skoro to sa pierwsze rejsy.. Naiwnym? :o)
maciek 2008-02-28 22:11   
maciek - Profil maciek
Zmiana w C0 na + ale z "perelek" ktore znalazlem w ich cenniku, to lot 30/03 w relacji WRO-DUB za jedyne 1299,99 zl :))) Lot w FR tym samym terminie kosztuje niecale 900zl + oplata za odprawe i bagaz.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy