Bezpośrednio z Krakowa do Gdańska

Bezpośrednio z Krakowa do Gdańska Polecimy bezpośrednio z Krakowa do Gdańska. PLL LOT uruchamia pierwsze połączenie krajowe z pominięciem Warszawy. Począwszy od nowego letnego rozkładu lotów narodowy przewoźnik będzie woził pasażerów ze stolicy Małopolski do Gdańska. Rejsy zaplanowano siedem razy w tygodniu. Wylot z Gdańska zaplanowano na 9:50, lądowanie w Krakowie na 11:25, wylot z Krakowa pół godziny...
14/02/2008 16:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
kuba-gda 2008-03-14 16:15   
kuba-gda - Profil kuba-gda
Zapowiadane w połowie lutego bezpośrednie połączenie z Gdańska do Krakowa jak już pojawiło się w systemie rezerwacyjnym to cena powalała na kolana. Jakby LOT chciał powiedzieć chcieliśmy ale nie było chętnych. Chciałem w kwietniu polecieć a tu w systemie rezerwacyjnym LOtu nie ma takiego połączenia.
Czy ktoś coś wie na ten temat?
maxx 2008-02-25 18:00   
maxx - Profil maxx
Ciekawostka przyrodnicza. Wyszukujemy sobie lot z Gdańska do Pekinu, wylot 23 maja. I co widać jako jedną z propozycji?

Gdańsk (GDN) 23.05.2008
09:50Kraków (KRK) 23.05.2008
11:25LO3066AT5Kraków (KRK) 23.05.2008
14:20Warszawa (WAW) 23.05.2008
15:05LO3912E70Warszawa (WAW) 23.05.2008
16:10Pekin (PEK) 24.05.2008
07:20LO0091763

Beka. Lecimy z Gdańska do Krakowa, potem z Krakowa do Warszawy, wreszcie z Warszawy do Pekinu. Ktoś to przebije? :) Więc o zapełnienie samolotów na trasie GDN-KRK bądźmy spokojni, połowa pasażerów na tej trasie będzie niechcący ;)
suavec 2008-02-22 23:51   
suavec - Profil suavec
To prawda, brak konkurencji zabija jakość - * nie dotyczy LO :)
Notabene, gdy LH obejmowała akcje w LO to zdaje się była zainteresowana rynkiem krajowym. Ciekawe czy dojdzie kiedyś do przejęcia LO przez LH i jak to się potoczy.
PS. Chyba tylko ze 2 połączenia dziennie WAW-GDN są obsługiwane przez EuroLOT - reszta LOTowskimi Embrionami.
lmajchrowski 2008-02-22 23:49   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
To jak mozesz napisz skarge to portu w Balicach np. na brak miejsc do siedzenia, dlugie kolejki do check-in, grubianska obsluga klienta. Gwarantuje ze odpisza ci cis w tym stylu: Bardzo przepraszamy za niedogodnosci wynikajace z korzystania w naszym porcie lotniszym. Dolozymy wszystkich staran zeby te sytuacje zmienic. Pozdrawiamy biuro oblugi klienta w Balicach. Ps. drogi kliencie nie pisz do nas bo i tak na rychla zmiane nie ma co liczyc, my musimy do ciebie odpisywac a w tym czasie kawa stygnie :)
tos 2008-02-22 23:45   
tos - Profil tos
Dobranoc! :)
szot 2008-02-22 23:44   
szot - Profil szot
nie wiem czy tak każdy by siedział cicho wydając ogromnie, własne a nie firmowe, pienądze na przejazdy i przeloty... No nic ja spadam, dobrej nocy for everybody
miras 2008-02-22 23:41   
miras - Profil miras
ja też tak myślę że nie można siedzieć cicho i od czasu do czasu należy sobie pokrzyczeć i poskarżyć ;) Ja np skarżyłem się na C0 córkę matki LOT ;)
miras 2008-02-22 23:35   
miras - Profil miras
suavec; to jak długo jest się w zarządzie LOT napewno nie zależy od tego czy klient jest zadowolony czy nie. ;]
szot 2008-02-22 23:33   
szot - Profil szot
nie można siedzieć cicho!
lmajchrowski 2008-02-22 23:32   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
Lot nie musi sie starac na trasach krajowych bo tam niestety ale jeszcze jest liderem i naprawde dlugo to potrwa. Mowisz ze placisz i wymagasz owszem jak jest konkurencja moze i zwroca uwage na twoje opinie. Ale musisz wiedziec ze WAW-GDN jest obslugiwana tylko przez Eurolot 0 konkurencji wiec czym maja sie prrzejmowac nie chcesz nie lecisz ale jak zalezy ci na czasie to i tak polecisz :)
suavec 2008-02-22 23:31   
suavec - Profil suavec
miras: zarząd może nie wie, że utrzymałby się dłużej na ciepłych posadkach, dbając o klienta :)
szot 2008-02-22 23:31   
szot - Profil szot
/sorry za OT: podobnie ostatnio złożyłem skarbę na IC za to, że z WAWy do WRO ponad 5 godzin jechałem w totalnej zimnicy a zapłąciłem 103 miedziaki - napisałem list, dostałem odpis, przeprowadzili postępowanie wyjaśniające oraz kontrole techniczne we wszystkich wagonach IC z klimatyzacją a dziś pisemnie otrzymałem wyniki kontroli.../
suavec 2008-02-22 23:30   
suavec - Profil suavec
szot: najwidoczniej miałem pecha, z tymi siedzeniami, lecąc 13-stego lutego :)
miras 2008-02-22 23:28   
miras - Profil miras
szot; zarząd może myśli, ale nie o tym co zrobić żeby pasażerom było lepiej, ale jak zrobić aby im było lepiej i jak najdłużej utrzymać się na ciepłych posadkach :)
szot 2008-02-22 23:27   
szot - Profil szot
lmajchrowski: ja z mojej obserwacji (a latam raz w miesiącu euroLOTem) widzę, że siedzenia zostały podreperowane/ wymienione ///
szot 2008-02-22 23:25   
szot - Profil szot
lmajchrowski: jeśli będziemy cicho ciedzieć, to zarząd pomyśli że skoro nikt się nie skarży to wszystko jest w najlepszych porządku... nie można tak podchodzić - trzeba interweniować, trzeba pisać - nam Polakom tego właśnie brakuje - boimy się wciąż odezwać, pomimo że płacimy - minęły już czasy obojętności za usługi - płacisz to wymagasz, koniec i kropka - chcą przetrwać na rynku - proszę bardzo, muszą się starać
lmajchrowski 2008-02-22 23:24   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
szot: Chyba nie wiesz jak dzialaja spolki skarbu panstwa tam sie naprawde takimi opiniami nie przejmuja. Pamietasz jak Star upomnial LOT ze jego spolka corka czyli EuroLot ma poprzecierane siedzenia i jest brudno, zmienilo sie cos?? Wiec jesli LOT nie zostanie sprywatyzowany niestety ale musze to powiedziec daruj sobie pisanie tych uwag bo oni sobie z tego nic nie robia pozdrawiam:)
szot 2008-02-22 23:22   
szot - Profil szot
suavec: piszę listowie i przedstawiam swoje uwagi; nota bene tak samo robię w IC (w tamtym roku na samo IC z własnej kasy - niebiznesowo wydałem 6000 zł, więc oczekuję czegoś na poziomie); podobnie i z LOTem/euroLOTem - uwagi piszę, a oni odpisuję - wierzę, że jednak jest to analizowane...
suavec 2008-02-22 23:22   
suavec - Profil suavec
szot: na pokładzie zazwyczaj jest wystarczająco czasu na skrobnięcie paru słów bez ujmy dla życia prywatnego, dlatego może napisać aby takie wprowadzili? :)
szot 2008-02-22 23:18   
szot - Profil szot
lmajchrowski: nie wiem czy strata czasu! mój boże - jak tak będziemy myśleć i nie będziemy, jako Klienci utrzymujący ich niejako, pisać swoich uwago to jak ma się cokolwiek w tym kraju na lepsze zmienić?!?!?!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy