Odprawa online na lotach krajowych

Odprawa online na lotach krajowych PLL LOT umożliwia pasażerom lotów krajowych odprawę online. Przewoźnik udostępnił swoim pasażerom możliwość wydrukowana karty pokładowej na swoim prywatnym komputerze co pozwala ominąć kolejki do stanowisk odprawy na lotnisku. Odprawa online rozpoczyna się na 24 godziny przed planowanym odlotem i zostaje zamknięta na 120 minut przed nim. Nowa usługa przeznaczona...
01/02/2008 14:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
suavec 2008-02-13 07:12   
suavec - Profil suavec
Jakoś to nie działa... dzisiaj lecę GDN-WAW, a tymczasem nawet 7 godzin przed odlotem system podaje "Odprawa nierozpoczęta", nie mówiąc już o jutrzejszym powrotnym, który jest za 24 godziny. Jak na system, który miałby cokolwiek ułatwić to trochę kiepsko.
humbak 2008-02-04 18:25   
humbak - Profil humbak
Ale co to za nius? Pzreciez to juz bylo, tylko na rejsach rozpozynajacych sie z WAW. A nowoscia jest tylko to, ze teraz wprowadzone jest na cala krajowa siatke przewoznika. Czy dotyczy to rezerwacji zrobionych po tej dacie tylko, czy takze jeszcze starych? Bo jak starych, to chetnie sparwdze to 8 lutego.
hamburg 2008-02-02 23:08   
hamburg - Profil hamburg
tak i tak fajnie...ulatwie to niektorym podroz.....do tej pory bylo to chyba tylko mozliwe na trasach z WAW (krajowych)
Cezary 2008-02-02 20:06   
Cezary - Profil Cezary
jw23phila: PS . Źle mnie chyba zrozumiałeś. Kolejka do odprawy na lotnisku w Szczecinie zazwyczaj idzie szybko natomiast samoloty LOTu do Warszawy są zazwyczaj zapełnione (wg mojego doświadczenia) w 70-100 %
Cezary 2008-02-02 20:02   
Cezary - Profil Cezary
jw23phila: jeśli byłyby loty bezpośrednie między polskimi miastami jestem pewien że pasażerowie by się znaleźli. LOT z przesiadką w Warszawie czasem trwa niemal tyle ile podróż pociagiem. Jesteśmy chyba jedynym państwem w Europie tej wielkości, które nie ma bezpośrednich lotów krajowych (z wyjątkiem JetAir, które coś usiłuje zrobić w tym temacie). A LOT ma to w nosie. Dlatego bardzo się ucieszę jeśli się sprawdzi plotka że LH chce wykupić LOT. Wtedy nagle się okaże że loty bezpośrednie są opłacalne.
jw23phila 2008-02-02 13:26   
jw23phila - Profil jw23phila
Cezar: powiedz mi prosze ile leci ludzi razem z toba ze szczecina w samolocie do waw - pytam z czystej ciekawosci, i ile sadzisz leci dalej do jakiegos innego miasta w pl??Jesli mowisz ze sa tylko przed toba 2-3 osoby do waw, to ile tych osob bylo by na bezposredni lot np do rze??
Cezary 2008-02-01 23:18   
Cezary - Profil Cezary
W lotach krajowych zazwyczaj latam wyłącznie z bagażem podręcznym. Co mi niby daje odprawa online jeśli w Szczecinie nigdy nie ma dużych kolejek do check-in ? Najwyżej 2-3 osoby.

Zdecydowanie bardziej by mnie ucieszyła wiadomość gdyby LOT WRESZCIE zaczął wykonywać bezpośrednie loty krajowe z pominięciem okropnego Okęcia i bez przesiadki. (i z pominięciem ciasnego warszawskiego terminalu krajowego)
maxx 2008-02-01 18:36   
maxx - Profil maxx
Uuuuu fajnie :) nareszcie.
Co do odpraw - większość linii sieciowych, typu Iberia, od dawna pozwala dostać kartę pokładową dzień wcześniej normalnie analogowo w biurze linii na lotnisku. Żadna łaska, oczywiście pod warunkiem, że się ma tylko bagaż podręczny. // wojtek: Zdecydowanie kup sobie pudełko 55x40x20 cm z rączką na kółkach i zapomnisz o odprawie bagażu, bagażuy zgubionym, przekierowanym itd... Jakiś czas już tak latam i nie wyobrażam sobie, jak wcześniej mogłem wystawać przy taśmie, czekając na walizki...
bagi 2008-02-01 15:33   
bagi - Profil bagi
pomylił mi się wątek SORKI!!!
bagi 2008-02-01 15:33   
bagi - Profil bagi
GRATULACJE!! a ja za kilka godzin powiększę statystykę na luty o 1 pax:)
roberto 2008-02-01 15:16   
roberto - Profil roberto
Bardzo dobra wiadomość
wojtek 2008-02-01 14:15   
wojtek - Profil wojtek
I to oczywiście dla pasażerów posiadających tylko bagaż podręczny?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy