Wrocław - Oslo reaktywacja

Wrocław - Oslo reaktywacja Tanie linie lotnicze Norwegian wracają do Wrocławia. Od 18 czerwca skandynawski przewoźnik połączy stolicę Dolnego Śląska z Oslo. Połączenia odbywać się będą dwa razy w tygodniu. W środy wylot z Wrocławia zaplanowano na 21:15, lądowanie w Oslo na 23:10, zaś w soboty wylot o 10:50, przylot o 12:40. Połączenie jest już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Wrocław...
31/01/2008 16:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-02-02 21:42   
hamburg - Profil hamburg
i zapomnialem napisac ze FR chyba dal mi rekompesate za lot do GOA a nie do PSA....lecialem dzisiaj Boingiem w nowych kolorkach FR ;-) Zaraz dam zdjecie ;-)
hamburg 2008-02-02 21:40   
hamburg - Profil hamburg
No moji drodzy, wrocielm z PSA. Fajna wyprawa byla...dzisiaj jednak pogoda zabardzo nie dopisala..no ale cosz..kiedys musi popadac. Zapomnialem napisac LF na trasie LBC-PSA (a wlasciwie GOA) 31.01...bylo 83 paxow.....dzisiaj bylo wjecej 102. Wylecielismy ON TIME i wyladowawalismy z 10 minotowym opznieniem (musielismy troche krazyc nad LBC bo byla zla pogoda...ale jaednak wyladowalismy w LBC). Jak ktos sie miluje w nowoczesnych...a moze juz futurystycznych hotelach to moge polecic jeden w PSA. ;-)
SZOT 2008-02-02 18:33   
SZOT - Profil SZOT
Oh, wunderbar! Moja linia-faworyt i mój ukochany port WROcław - no po prostu piknie! Mam tylko taką nadzieję, że ten samolot we środę mimo tak późnej godziny będzie się cieszyć powodzeniem...
mapa 2008-02-01 18:55   
mapa - Profil mapa
Norwegian - welcome back:)
wojtek 2008-02-01 14:08   
wojtek - Profil wojtek
Powodzenia!
hamburg 2008-02-01 13:33   
hamburg - Profil hamburg
No to gratuluje WRO za nowe polaczenie...aby tym razem wypalilo ;-)// A ja pozdrawiam z Florencji. Wczorajsza podroz byla koszmarem: Samolot w LBC wyladowal 30 min przed czasem (zamiast o 19:40 wyladowal o 19:10). Moja mama cieszyla sie bo wczoraj sie nie dobrze czula i chciala jak najszypciej dostac sie do Hotelu w PSA. Podroz do PSA byl prezentem urodzinowym dla mojej mamy. (apropos moja mama: moja mama doszla wczoraj do wniosku ze jak ja sie za rok wyprowadze z domu to kto bedzie mojim rodzicom rezerwowac tanie bilety *hihihi*) Jednak brzydka pogoda byla w LBC (padal snieg z deszczem i silny wiatr) i nie dostalismy pozwolenia na start. Czekalismy prawie godzine w samolotcie. O godz. 20:30 wrescie dostalismz pozwolenie na start. Ale jednak prz starcie nas niezle bujalo. Lot przebieg bardzo milo....zaczelismy ladowanie w PSA.....ale jednak w PSA byla mgla...i nie moglismy wyladowac...pilot krozyl 30 min nad PSA aby jednak wyladowac w PSA....ale ,,no way''.....zostalismy przekierowani do Genova. Czy nie bylo gdzies w poblizu jakiegos lotniska? No cos. O godz. 23:30 wyladowalismy w Genova....na szczescie zalatwiono nam autobusy... o 0:30 wrescie wyjechalismy z Genova.....jechalismy jakies 2 godz. o 2:30 przyjechalismy na PSA.....no i zamiast kierowca by nas zawius do centrum miast to nie o 2:30 zawius nas na lotnisko gdzie nikogo nie bylo...po prostu nic. nawet taxowki.....naszczescie byl numer do centrali taxowek i zadzwonilem i zamowilsmy zaras jakies 10 taxowek. Najgorzej bylo z ludzmi ktorzy chcieli jechac do Florencji...nie bylo zadnego autobusu i ani pociagu.....szkoda bylo mi tych ludzi.....ja z mojom mama zladowalismy w Hotelu o 3:30.....byla krotka noc bo dzisiaj pojechalismy do Florencji.....mam nadzieje ze jutro jak bedziemy wracac bedzie wsztstko okay.
gizzmo 2008-02-01 13:23   
gizzmo - Profil gizzmo
Roberto, zakoncz juz te bajke i pisanie bzdur o oplatach we Wroclawiu przy kazdym nowo otwieranym polaczeniu!! Zajmij sie swoim podwrokiem albo odwiedz specjaliste jak masz probemy z rozwojem Wroclawia. Poznan buli ogromne kase za baze Wizza i nikt wam do gardla nie skacze. Jak moglo sie udac polaczenie do Oslo skoro onie bylo go nawet w systemie rezerwacyjnym?
roberto 2008-02-01 12:49   
roberto - Profil roberto
Ładnie, ale skoro wcześniej nie wyszło więc teraz pewnie dostali większą kase.
korrado 2008-01-31 22:37   
korrado - Profil korrado
maxx: maciek ci odpowiedział za mnie :-). Ja lubię te długie, przypominają mi moje ulubione 757. Chyba przez moją lekką klaustrofobię ;-). Takim 737-900 ER to mógłbym spokojnie przelecieć się przez Atlantyk.
maciek_krk 2008-01-31 21:26   
maciek_krk - Profil maciek_krk
Tak są to 189 miejscowe benki.przylot jest planowany o 10:55
paolo-79 2008-01-31 18:21   
paolo-79 - Profil paolo-79
WROooo jak ladnie;)
maxx 2008-01-31 17:48   
maxx - Profil maxx
korrado: to takie same 189 miejscowe 737-800, jakie ma FR? strasznie wielkie :(
jaris 2008-01-31 17:40   
jaris - Profil jaris
brawo dla WRO i brawo dla DY niech otwierają jak najwięcej połączeń z PL :)
marcia 2008-01-31 17:19   
marcia - Profil marcia
Brawo, Wroclaw :). Tez mam nadzieje, ze sie uda utrzymac to polaczenie, ale czesc regionalnych portow zyja glownie dla i dzieki lotom na wyspy. Taka jest niestety okrutna prawda...Ale nie bede pesymistka tym razem :D
korrado 2008-01-31 16:58   
korrado - Profil korrado
Oby się udało!!! A propos norwegiana, jutro inauguracyjny rejs ich pierwszego 737 NG, odbędzie sie na trasie OSL-KRK
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy