Z Krakowa do Stavanger

Z Krakowa do Stavanger Kolejne połączenie do Skandynawii. Tanie linie lotnicze Norwegian uruchomią bezpośrednie połączenie do Stavanger w Norwegii. Rejsy odbywać sie będą 2 razy w tygodniu. Kraków - Stavanger (--3--6-) Stavanger - Kraków (--3--6-) Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 18 czerwca 2008. Norwegian operuje z Krakowa na trasach do Oslo i Sztokholmu. Loty do...
10/01/2008 21:18   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
roberto 2008-01-11 10:57   
roberto - Profil roberto
jakby co to EDI z POZ juz jest w rozkladzie C0 na lato, nie ma jeszcze tylko BVA.
raf 2008-01-11 10:52   
raf - Profil raf
wzrosla czestotliwosc lotow z gdanska do osla z 3 do 5razy w tygodniu.
aynis 2008-01-10 23:25   
aynis - Profil aynis
Ja bym bardzo chciała w końcu mieć możliwość lotu Norwegianem, ale jak na razie nic z ich siatki mi nie pasuje :(
hamburg 2008-01-10 23:22   
hamburg - Profil hamburg
ata: A czym sie dziwisz? aynis i ja jestesmy fanami GDN. Ja zaczolem cos w mixie DY i GDN....watek przeszed na GDN a pozniej jakos przeszlismy do EZY ;-) Jezeli ktos inny ten watek by tez skomentowal (na temat nowego polaczenia DY) to napewno by bylo na temat ;-)
ata 2008-01-10 23:17   
ata - Profil ata
Hahahaha... Dobre komentarze, ani jednego słowa o tym co jest w temacie. Nowe połączenie z Krakowa do Stavanger. Dobrze kolejne połączenie z Krakowa do Skandynawii.
hamburg 2008-01-10 22:35   
hamburg - Profil hamburg
a u mnje zawsze byla przyjemna obsluga: Najlepjej podoba mi sie jak mowja: ,,....and now lean back and enjoy your flight´´ ;-) Czujesz wtedy jak u siebie na kanapje ;-) Dalszym plusem jest to ze zaloga nosi swoje imiona na ubraniu i jest pokazane jakie jezyky umie poszczegolna stewardessa/steward ;-)
aynis 2008-01-10 22:04   
aynis - Profil aynis
EZY odbyłam 30% moich lotów - z czego dwa loty były odwołane ze względu na warunki pogodowe (zaproponowano mi hotel i przebukowanie na lot za 1-2 dni) - zawsze miło, punktualnie, tanio (230zł w dwie strony na LTN). W Anglii easyJet ma lepszą opinię niż Ryanair - często narzekają na ciasnotę, wszechobecne reklamy i niemiłą obsługę. Jedynym minusem dla mnie jest brak polskiej obsługi na polskich trasach...
hamburg 2008-01-10 21:56   
hamburg - Profil hamburg
a warto lubic.....juz za takie opcje jak SBP lub przebookowanie za 35 funtow lub laczone loty w jednej rezerwacji i lataja na glowne lotniska (nie zawsze ale dosyc) za niskei ceny.......ja mam taka nadzeije ze EZY wejdzei na trase HAM-LGW....bo 4U niestety sie wcofal :-(
aynis 2008-01-10 21:36   
aynis - Profil aynis
No właśnie, niedługo dostaniemy przecież jeszcze jeden samolot! W6 też u nas całkiem rozwinięty. FR przewiózł u nas 400 tys pasażerów, W6 ponad 3 miliony... Szukałam ostatnio lotów na kwiecień/maj i EZY na razie nie ma lotów do LGW w dwa dni. Mam nadzieję, że się nie wycofają - w końcu to moja ulubiona linia...
hamburg 2008-01-10 21:31   
hamburg - Profil hamburg
aynis: A szczegolnie do Oslo. SAS i DY do OSL i W6 do Torp. Bedzie naprawde ostar konkurencja. Ale czy naprawde GDN potrzebuje az tyle razy Oslo w swojim rozkladzie? // aynis: Poczekajmi jeszcze z tymi poludniowymi kierunkami. z rozkladu W6 wychodzi ze w sobote wieczorem jeden samolot nie ma lotu. Wto miesce dadza napewno jakies wakacyjne polaczenie. ;-)
aynis 2008-01-10 21:26   
aynis - Profil aynis
GDN to naprawdę już chyba prowadzi w połączeniach wyspiarsko-skandynawskich - przynajmniej jeśli popatrzeć na mapkę połączeń... I dwie samotne kreski na południe :)
hamburg 2008-01-10 21:24   
hamburg - Profil hamburg
Mysle ze za moment bedzie tez GDN-SVG ;-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy