Z Warszawy do Birmingham

Z Warszawy do Birmingham Tanie linie lotnicze bmibaby ogłosił dzisiaj (8.01) kolejne połączenie z Warszawy do Birmingham. Loty na nowej trasie rozpoczną się 27 maja samoloty będą operowały na tej trasie 3 razy w tygodniu. Warszawa - Birmingham (-2-3-6-) Birmingham - Warszawa (-2-3-6-) To już trzecia trasam bmibaby z Warszawy i szósta z Polski. Linia obsługuje połączenia do Cardiff ...
08/01/2008 21:04   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-01-09 12:25   
humbak - Profil humbak
WW szaleje! Wielkie reklamy na ulicach Warszawy (nie wiem jak w GDN i KRK), reklamy na autobusach, wszystko po polsku, szukaja polskiego personelu pokładowego, rozwijaja siatke z Polski. Jak dla mnie rewelacja!
johner 2008-01-09 01:00   
johner - Profil johner
Redakcja wchodzi stronkę DY, patrzy jest to i to i to, tego nie ma, i juz ;)
A kierunki, które wymieniają z WAW jako w sprzedaży od dziś są już od paru tygodni. Dzis wskoczyły BHX,BGO,CPH,ORY. Były wczesniej ATH,AGP,ALC,OSL,RYG oraz ARN. Ta czwórka zapewne lada dzień pojawi sie w sprzedaży skoro juz jest w systemie. Komentarz moderatora: Chyba ze przez Amadeusa.
aguirre 2008-01-09 00:49   
aguirre - Profil aguirre
Johner, a jak skomentujesz stanowisko redakcji w sprawie nowego rozkładu DY ?
johner 2008-01-08 23:47   
johner - Profil johner
Nowy rozklad jest np. w amadeusie. W sumie bez zmian, troche tylko godziny inne lub czestotliwosci. MUC im nie idzie faktycznie ,ale SVG wrecz przeciwnie. BHX zostaje, ale nie jest to dla nich poza szczytami rewelacja. Kto wie czy nie oddadza tego WW bez walki. LBA to raczej Jet2 powinno robic, ale faktycznie jest jeszcze sporo mozliwosci. Chociazby MAN po C0...
aguirre 2008-01-08 23:24   
aguirre - Profil aguirre
Johner: gdzie masz ten nowy rozkład ? Na stronie nie znalazłem. Jak dla mnie to oba skasowane powinny zostać, ale widać im nie szły :(. MUC więc na pewno wypadło, bo SVG robi maszyna z Norwegii. Mogliby natomiast to BHX zamienić na coś innego, choćby też w UK (EXT, SOU, NWI, LBA czy INV). Czy to znaczy, że w ogóle WW dobrze idzie sprzedaż? Widziałem ich reklamy na autobusach w WAW.
johner 2008-01-08 21:14   
johner - Profil johner
Będzie konkurencja z DY, które właśnie ogłosiło resztę rozkładu na lato z WAW. Brakuje tylko MUC i SVG, ale szczegolnie ten ostatni kierunek raczej sie jeszcze pojawi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy