"Skomercjalizuję Porty Lotnicze"

21/03/2014 22:28   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_d3e2a 2014-03-24 11:34   
gosc_d3e2a - Profil gosc_d3e2a
@gosc_8fbd7 idealnie opisałeś PPL: bizancjum z dziesiątkami specjalistów, setkami dyrektorów i naczelników oraz rzeszą niepotrzebnych.
gosc_682cb 2014-03-22 22:47   
gosc_682cb - Profil gosc_682cb
@pikol: Komentarz forumowicza: Prosimy nie obrażać innych użytkowników Forum.
pikol 2014-03-22 20:53   
pikol - Profil pikol
i jeszcze jedno - jeśli firma jest państwowa i ma straty to sama sobie zwraca tę stratę . Jeśli jest prywatna to niestety nie ma litości - płać wszystkie opłaty , a straty pokryj sam . Czy wiecie kto płaci taki niby głupi podatek od nieruchomości??
pikol 2014-03-22 20:49   
pikol - Profil pikol
coś się wam pokręciło . Jakakolwiek firma państwowa na lotniskach powinna zostać sprywatyzowana , ponieważ prowadzi to do pomieszania polityki z biznesem - tzw biznesem - tymi właśnie drogami wyprowadziły się 3 miliardy złotych z LOT i nie wiem ile z PPL - ale wnerwia mnie to , że wciąż się wyprowadza . Jeśli tego nie rozumiecie to chyba jesteście związani albo z którąś z tych niby firm , albo z kimś z nimi współpracujących
pprzybyl 2014-03-22 20:33   
pprzybyl - Profil pprzybyl
@Pikol: 1. Nikt nie planuje prywatyzacji PPL, tylko komercjalizację; 2. Wszystkimi lotniskami w Polsce od dawna zarządzają spółki zawiązane z udziałem samorządów lokalnych - państwo nie ma nic wspólnego z zarządzaniem lotniskami regionalnymi.
blue_sky 2014-03-22 20:05   
blue_sky - Profil blue_sky
pikol: Zrozum w koncu, ze zarowno linie lotnicze (czytaj: LO jak i K2) placac podatki w Polsce placa o wiele wiecej niz linie, ktore TYLKO tutaj przylatuja. Rozumiem, ze tego nie pojmujesz, ale tak jest i kropka! Dla Twojej informacj KAZDA linia lotnicza zarejestrowana w Polsce placi o wiele wiecej do naszego budzetu niz nawet najwiekszy operator, ktorego baza jest poza naszymi granicami! Komentarz moderatora: Prosimy nie obrażać innych użytkowników Forum.
pikol 2014-03-22 19:40   
pikol - Profil pikol
i znowu wychodzi na moje - dawno pisałem , że trzeba sprywatyzować PPL , aby za każde lotnisko odpowiadał samorząd lokalny , a nie państwo . Taka niezdrowa sytuacja jak dzisiaj nie utrzyma się długo i władze zaczęły wreszcie myśleć . Jeśli samorząd powierzy zarządzanie prywatnemu inwestorowi - weźmie za to odpowiedzialność pod presją swoich lokalnych wyborców , a nie całego kraju
gosc_8fbd7 2014-03-22 17:32   
gosc_8fbd7 - Profil gosc_8fbd7
To przedsiębiorstwo działało normalnie. Do czasu aż pani blondynka, której ktoś przez przypadek chwilowo powierzył ministerialny stołek, zmieniła w nim dyrektora. Restrukturyzację to powinno się zrobić w jej bizancjum. Ministerstwo z dziesiątkami wiceministrów, setkami dyrektorów i naczelników oraz rzeszą nuepotrzebnych
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy