LOT poleciał z Wrocławia do Brukseli

LOT poleciał z Wrocławia do Brukseli Dzisiaj (12.11) rozpoczęły się regularne loty na trasie Wrocław - Bruksela. Połączenie jest obsługiwane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. Wrocław - Bruksela (123456-) Bruksela - Wrocław (123456-) Połączenie obsługiwane jest samolotami typu Embraer 170, zgodnie z następującym rozkładem: wyloty z Wrocławia - godz. 8:25, przyloty z Brukseli - godz. 13:00 sześć...
12/11/2007 19:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Cezary 2007-11-19 02:54   
Cezary - Profil Cezary
LOT ma niby promocyjną cenę 280 zł z krajowych lotnisk czyli z Polski do Londynu LHR. (Ciekawe ze w okolicach każdego weekendu cena podstawowa 280 jest raczej nieosiągalna nawet jesienią 2008). Oczywiście jest to cena bez dodatkowych opłat. Razem z opłatami wychodzi minimum 670 złotych. A w takiej Lufthansie sama cena biletu z TXL (Berlin Tegel) do LCY (London City) to 22 złote. Razem z podatkami i wystawieniem biletu wychodzi jakieś 380 zł.
szot 2007-11-18 18:53   
szot - Profil szot
Cezary: no to ja wiem żeś rzecznikiem LOTu nie jest. Oczywiście, że mają 'namiary' do mnie i momo to nic
Cezary 2007-11-18 18:51   
Cezary - Profil Cezary
szot: nie jestem rzecznikiem LOT. Swoją drogą ciekawe że na stronie LOT nie sposób znaleźć takiej informacji , kto aktualnie jest rzecznikiem firmy. //szot: Nie wiem czemu Cię nie powiadomili. Przy rezerwacji musiałeś przecież podać adres e-mail lub telefon.
szot 2007-11-18 18:40   
szot - Profil szot
Cezary: jestem zdziwniony bo jak leciałem w lipcu była i zmiana godziny odlotu (godzina różnicy) i samolotu i zero, nic, null, nada, nichts ze strony LOTu... Jedyne co to sprawdzam zawsze przed odlotem info o moim rejsie na stronie checkmytrip.com
Cezary 2007-11-18 18:37   
Cezary - Profil Cezary
szot: a coś Ty taki zdziwiony ?! To normalna procedura każdej lini lotniczej. Nawet LCC. Jak masz rezerwację i kupiony bilet to w przypadku zmian LOT powiadamia pasażera. Telefonicznie lub drogą mailową.
szot 2007-11-18 18:33   
szot - Profil szot
CezaryL otrzymujesz od LOTu informacje o zmianach godzin odlotu i samolotu? Ja nie, jak to mozliwe że przysyłają Ci coś takiego?
Cezary 2007-11-18 18:30   
Cezary - Profil Cezary
LOT chyba się dogadał z JetAir. Wszystkim, którzy mają bilety na najbliższe dni na trasie WAW-KTW-WAW polecam sprawdzenie swojej rezerwacji. Osobiście miałem lecieć J32. Potem otrzymywałem z LOT kolejne maile o zmianie godzin i typu samolotu. Miał byc ATR i Embraer 145. Dziś sam dowiedziałem się że jednak poleci Jetstream 32 i jeszcze inne godziny (róznice czasowe są małe ale są).
roberto 2007-11-13 10:19   
roberto - Profil roberto
pewnie ze fajnie by bylo, ale badzmy realistami, nie zapelni sie 3-4 lotow dziennie z kazdym europejskim hubem ;) Lepiej przeciez miec 3-5 polaczen z 2-3 portami przesiadkowymi i po 1x z kilkoma kolejnymi. Mysle ze niewiele juz brakuje do stabilnej konkurencji w regionalnych miedzy choc 2 sojuszami (oneworld powoli sie pojawia w gdn i poz, a krk od dawna nie ma monopolu, zostaje wro i mniejse porty)
szot 2007-11-13 09:59   
szot - Profil szot
roberto: wogóle porty regionalne powinny mieć nieskrępowaną ilość połączeń bezpośrednich z najważniejszymi portali przesiadkowymi zarówno sojuszu Star Alliance, One World jak i SkyTeam...
roberto 2007-11-13 09:33   
roberto - Profil roberto
BRU sie z WRO utrzyma, pamietajmy ze pozno oglosili polaczenie i nie bylo czasu na reklame, ale oznacza to tylko ze z POZ byloby jeszcze lepiej. Swoja droga bardziej sie bym bal ze LH obetnie 5te polaczenie do MUC, bo z tego co sie slyszy to prawdopodobne, ze WRO ma mniej paxow do MUC na 5 polaczeniach niz POZ na 4. WRO dostal ostatnio spory zastrzyk polaczen linii tradycyjnych i mysle ze na jakis czas to maks, glupota byloby pakowanie sie jeszcze w VIE (tylko go to zniecheci). Docelowo i POZ i WRO powinny miec 5x dziennie MUC, 3-4x dziennie FRA, 1x dziennie ZRH i 1x dziennie BRU lub AMS. Za 2 lata nie bedzie zadnych problemow z utrzymaniem tylu polaczen - o ile teraz w ogole by byly. LOT ciagle regionalne olewa, ale na szczescie inne linie widza w nich potencjal (warto dodac ze LH zarabia na polskich regionalnych duzo wiecej niz na wawie).
paolo-79 2007-11-12 23:30   
paolo-79 - Profil paolo-79
masaj:cierpliwosci...ostatnio wiele kompanii przenosi trasy z WRO do POZ...glupia trasa jak dla mnie,jak mozna skasowac WAW DUB a otworzyc WRO BRU...a co do polaczen krajowyc,piszemy o tym nie pierwszy raz,ale bedziemy dalej pisac,moze kiedys ktos sie obudzi...w kraju ktory ma tak okropna infrastrukture drogowa i kolejowa brak polaczen p2p miedzy glownymi miastami to niezla egzotyka lotnicza...ja ciagle wierze ze FR bedzie pierwszy...wystarczy np.baza FR w WRO/KRK i loty do GDN,SZZ,LCJ... chlopaki a moze napiszemy list intencyjny do MOL?:)))
szot 2007-11-12 21:39   
szot - Profil szot
Cezary: oczywiście, że LOT miałby chętnych na trasy z pominięciem WAWy - myślę że dwa dziennie rano i pod wieczór np. z KRK do GDN i za cenę do 120 PLN to i tak taniej niż tarabanienie się IC via WAW tylko problemem jest po pierwsze brak samolotów do obsługi a coś LOT się nie kwapi do wykorzystania przysługującej mu opcji na kolejne Embraery...
Cezary 2007-11-12 21:07   
Cezary - Profil Cezary
chromista: nawet za 100 zl + opłaty bym się cieszył. A LOT ma to w dupLocie. Byleby bezpośrednio czyli bez przesiadki w okropnej Warszawie.
szot 2007-11-12 21:01   
szot - Profil szot
chromista: to połączenie jest na razie na sezon zimowy - brak go w systemie rezerwacji na sezon letni 2008... ciekawe może tu lot zawiesi a reaktywuje do Dublina? Cuś mi się wydaje, że tego Embraerka potrzebowali na te trasę i zawiesili DUBlin? A ja 20go 12go tym samolotem który leci z WRO do BRU lecę o 06:45 z WAW do WRO - ciekawe czy będzie EMJ-170 czy ERJ-145 bo w systemie rezerwacyjnym na luty widnieje ERJ-145 czyli także i do BRUkseli będzie latać i mniejszy samolocik...
masaj 2007-11-12 20:07   
masaj - Profil masaj
To nie jest fair! Poznan powinien dostac to polaczenie, jak dawniej. Latalem nim i duza wiekszosc miejsc bylo zawsze zajetych.
chromista 2007-11-12 19:41   
chromista - Profil chromista
Cezary on to juz dawno powinien zrobic np. z krakowa do gdanska...za 57zl w jedna strone...bez oplat...i samolot bylby pelen...na 100%
Cezary 2007-11-12 19:34   
Cezary - Profil Cezary
A może tak LOT WRESZCIE zacząłby latać bezpośrednio między polskimi miastami ?
chromista 2007-11-12 19:29   
chromista - Profil chromista
daje temu polaczeniu jeden gora dwa sezony i zostanie skasowane...albo przekazane wspanialemu CZERO:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy