Air China otworzy 27 nowych tras

Air China otworzy 27 nowych tras Jak podaje Shanghai Daily w swoim dzisiejszym wydaniu internetowym, Air China (najwiekszy chinski przewoznik) planuje otworzyć 27 nowych połączeń do Ameryki i Europy przed koncem 2009 roku. Wśród nowych tras mozna znaleźć między innymi bezpośredni lot z Pekinu na warszawskie Okęcie już w przyszłym roku. Po tym, jak LOT rozpoczął sprzedaż biletow pod koniec 2007 roku...
12/09/2007 11:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2007-09-17 10:55   
humbak - Profil humbak
A moze szykuje sie niespodzianka, skoro lot ma latac tyl 3 razy w tygodniu, ze reszte tygodnia (4 razy) bedzie latac Air China? :o) Marzenia scietej glowy?
marqoos_pl 2007-09-17 09:01   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Miguel: prawdopodobnie nie, jednak będzie można bilet na tą samą trasę kupić zarówno z numerami lotów LOT-u, jak i Air China. Lot będzie operowany samolotem Polskich Linii Lotniczych, ale część biletów może być sprzedana jako loty Air China (loty code-share). Jest to korzystne dla LO o tyle, że będą mieli dużo większą sieć sprzedaży w Chinach, a także renoma Air China na rynku lokalnym zachęci chińskich pasażerów do wybrania właśnie tej trasy (mogą mieć bilet Air China z ich numerami lotow, co dla niektórych będzie niespodzianką, że to jednak samolot innej linii będzie leciał).
miguel 2007-09-17 08:49   
miguel - Profil miguel
Czyli będzie więcej połączeń, niż te LOTowskie między Warszawą i Pekinem czy nie?
humbak 2007-09-15 11:45   
humbak - Profil humbak
Ja juz dawno podeslalem to info do Redakcji o tych 17 nowych trasach bmi, ale Redakcja nie uznala za szacowne wstawic tej informacji do serwisu... Wszystkie te trasy wchodza w zycie z nowym sezonem zimowym. Takie "wielkie otwarcie" to efekt lutowego zakupu przez bmi czesci British Airways pod nazwa BMED. Do konca sezonu letniego samoloty operuja na ych trasach w barwach BA i pod numerami BA, a od serzonu zimowego w barwach i pod numerami BD.
marqoos_pl 2007-09-15 09:31   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
jjemiolo: źródłem tych informacji jest komunikat agencyjny BMI rozesłany do biur w zeszłym tygodniu... Wszystkie te połączenia wchodzą chyba od 28 października (nie jestem pewien, a jestem w domku). Są również dostępne w systemach rezerwacyjnych. Na niektórych trasach są równiez oferowane loty code-share, ale operowane samolotami BMI.
jjemiolo 2007-09-15 04:00   
jjemiolo - Profil jjemiolo
marqoos_pl: moglbys podzielic sie ze mna zrodlem tych informacji? Czy te wszystkie trasy wchodza wraz z nadchodzacym sezonem zimowym?
marqoos_pl 2007-09-12 12:36   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A BMI otwiera 17 nowych tras z Londynu LHR: Addis Ababa × Aleppo × Almaty × Amman × Ankara × Baku × Beirut × Bishkek × Cairo* × Dakar × Damascus × Ekaterinburg × Freetown × Khartoum × Tbilisi × Tehran × Yerevan
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy