Wizualizacja lotniska w Katowicach

Wizualizacja lotniska w Katowicach Międzynarodowy Port lotniczy w Katowicach uruchomił na swojej stronie internetowej w dziale Terminal pasażerski interaktywną wizualizacje Terminalu B. Wizualizacja umożliwia poznanie drogi pasażera podróżującego z nowego terminalu, zarówno na przylocie jak i na odlocie, a także odbycie po nim swobodnej wycieczki.Maciej Musiał
24/08/2007 21:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2007-08-28 15:53   
aynis - Profil aynis
Wiem, że raz uderzyli schodami w tył samolotu, rozwalili poszycie, ale to chyba w LTN było... Teraz w skrzydło uderzyli? Gdzie oni mają oczy? I znowu w drzwi? Ech, obsługa...
bavok 2007-08-28 15:48   
bavok - Profil bavok
Bo jedna maszyna jest wycofana przez mechaników SAS poniewaz pracownicy Okęcia rozwalili całe przednie drzwi! Powinni płacić za tą naprawdę skoro nie potrafią pracować tak żeby nie zrobić kuku danej maszynie. Zresztą parę dni temu w Wrocławiu też obsługa uszkodziła skrzydło poprzez uderzenie schodami w lewe skrzydło [*] Idioci.
aynis 2007-08-28 15:28   
aynis - Profil aynis
A w KTW znów się W6 wysypał: 8h opóźnienia Eindhoven itd, Bournemouth 7h, Dortmund 1h, Belfast 3h, Luton 6h... Wszystkie loty opóźnione o co najmniej godzinę :/
jw23phila 2007-08-26 14:31   
jw23phila - Profil jw23phila
do mario1: nie bronie Cezarego ale taka jest prawda, jesli pomieszkalbys troche na zachodzie a szczegolne w US to doszedlbys do takich samych wnioskow. Powiem wiecej nie o kolor skory tu chodzi tylko o usposobienie- jesli poprosilbys o pomoc czlowieka innego niz african american byc moze by ci odmowil ale nie wyzwal by cie od rasistow.
mario1 2007-08-26 10:20   
mario1 - Profil mario1
a jak ja nie lubie otyłych ludzi to co zrobic Cezary ?
mario1 2007-08-26 09:15   
mario1 - Profil mario1
Cezary tym razem ma problem z innym kolorem skróy.
Dopiero pokazał , że ma problem z innymi religiami . Gratuluje !!!
Komentarz moderatora: ***
Cezary 2007-08-26 02:22   
Cezary - Profil Cezary
Jestem cięty bo maciek-krk pisze kompletne durnoty od których mam już odruch wymiotny. Na dodatek nieortograficznie. Język polski wypada szanować. Poza tym z dziwnych powodów jest jedynym forumowiczem, którego ani postów nie da się przeczytać, ani żadnej o nim informacji. Zwyczajnie sprawdź i kliknij na maciek_krk. Na każdym forumowiczu możesz kliknąc i coś się dowiesz. A maciek-krk tylko wielka tajemnica ludzkiej durnoty........dobranoc. pa.
jw23phila 2007-08-26 02:06   
jw23phila - Profil jw23phila
cezary dlaczego kestes taki cienty na maciek-krk a raczej na macka-krk??
po drugie nie bronie pani o wiadomym skory kolorze ale jej rozumowanie jest typowe nie tylko dla tego koloru skory ale dla wiekszosci mieszkancow "zgnilego zachodu"- pewnie jej "superwajzor" nie powiedzial ze moze, badz ma to robic wiec tego nie robi, bo to either is not her duty or they do NOT pay her for doing that;) wierz mi znam to z doswiadczenia rownie dobrze jak ty
Cezary 2007-08-26 01:32   
Cezary - Profil Cezary
No i znowu zrobiła się miła i spokojna noc. Nie ma macka-krk. BOŻE JAKIE SZCZĘŚCIE !!!!! Spokojny sen, przynajmniej spokojny sen, bez kolejnych baz, ciotek latajacych w locie z mopem i oryginalnej ortografii, od której szczególnie słabo się robi.
aynis 2007-08-25 23:48   
aynis - Profil aynis
Chyba trzeba przenieść rozmowę na odpowiedni wątek :)) Mnie strasznie denerwuje, że w godzinach szczytu, gdzie wiadomo, że kolejki do kontroli są potwornie długie otwarta jest tylko połowa stanowisk, bo np. część osób ma akurat w tym momencie przerwę śniadaniową/obiadową i ma gdzieś, że ludzie się spóźniają na samolot... Tak często zdarzało mi się na LTN...
Cezary 2007-08-25 23:45   
Cezary - Profil Cezary
Fakt. Jest informacja. A nie mówiłem że wszystko schodzi na psy ? Także w UK. Gdzie te dawne dobre czasy ? Ostatnio jak leciałem z LHR terminal1 do kraju leniwa (nie powiem jakiego koloru skóry) osoba przy maszynie do prześwietlania bagażu stała z założonymi rączkami na grubiutkim brzuchu. Na moją delikatną uwagę że mogłaby trochę pomóc pasażerom i przekładać tacki zza maszyny żeby przyspieszyć przechodzenie przez bramkę i tym samym skrócić koszmarną kolejkę odburkneła mi że jestem rasistą i to nie jest "my duty". Nie miałem czasu ani ochoty się kłocić bo do odlotu samolotu było 1/2 godziny. Poza tym za mną stało w kolejce zawiniete między barierkami jakieś 50-80 osób.....
aynis 2007-08-25 23:39   
aynis - Profil aynis
Zarobią sobie na tym troszeczkę... Teraz jak leciałam do GDN to byłam jedną z naprawdę niewielu osób z bagażem podręcznym, a to i tak była wyjątkowa sytuacja, bo zawsze wożę ze sobą walizkę, w którą sama mogę się zapakować. Co najmniej 300 funtów mogą zgarnąć na takim jednym locie np. STN-GDN... Dobrze, że nie jest to jedyna linia do wyboru, bo to już naprawdę robi się nieciekawie z tymi opłatami :/ Zdzierają już naprawdę za (prawie) wszystko...
marqoos_pl 2007-08-25 23:33   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
dzieki aynis... rzeczywiście... wrrrr.... to to już mi się nie podoba...
aynis 2007-08-25 23:33   
aynis - Profil aynis
W skrócie:
With effect for new bookings made from Thursday, 20th September onwards:

* Web check-in will be free for passengers travelling with hand luggage only and will also include free priority boarding at the departure gate;
* Passengers who do not avail of free web check-in will be charged £2/€3 for using airport check in facilities;

* **Priority boarding will be made available for purchase online as well as through the existing sales points - call centres and airports for a fee of £2/€3 per person;
aynis 2007-08-25 23:31   
aynis - Profil aynis
Tak, wczorajszy news :)) Z reguły staram się pisać wiarygodne rzeczy...
Cezary 2007-08-25 23:29   
Cezary - Profil Cezary
To nie ja. Tylko komentuję to co napisała aynis i co mi przyszło w związku z tym akurat do głowy. Aynis to jest informacja, którą znalazłaś na stronie Ryan ?
aynis 2007-08-25 23:27   
aynis - Profil aynis
Na stronie FR, w newsach... Drugi od góry...
marqoos_pl 2007-08-25 23:24   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A gdzie wypatrzyliście tą informację o płatnym check-in? Nie mogę tego znaleźć.
Cezary 2007-08-25 23:16   
Cezary - Profil Cezary
aynis: Zabawnie wyszło bo mieliśmy najwyraźniej jednocześnie podobne myśli. (A Flight Link był fajny. Nawet gdzieś w papierach mam ich folder połaczeń z Coventry na LHR.)
Cezary 2007-08-25 23:13   
Cezary - Profil Cezary
Powinni pójść za ciosem. A co tam.. np żeby wejść do kabiny WC w samolocie zamiast klamki powinna być szparka na monetę. W końcu w brytyjskich autobusach National Express taki wynalazek już dawno jest. Widziałem na własne oczy. Kiedyś zanim National Express przejął Flight Link był nawet bezpłatny catering na pokładzie autobusu. Jakoś tak wszystko powoli "schodzi na dziady"....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy