Eksplozja samolotu w Japonii

Eksplozja samolotu w Japonii Na lotnisku w Japonii wybuchł Boeing 737 linii lotniczych China Airlines. Nikt nie zginął. Jak donosi PAP, samolot leciał z Tajwanu, a wylądował na japońskiej wyspie Okinawa. Na pokładzie było 157 pasażerów. Pożar pojawił się zaraz po tym jak wybuchł jeden z silników zaraz po wylądowaniu. Wcześniej lot przebiegał bez zakłóceń. Dzieki wzorowej akcji ewakuacyjnej udało się...
20/08/2007 09:47   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mimis 2007-08-22 00:26   
mimis - Profil mimis
W sumie jak się poprzyglądałem, to mi wychodzi że może jednak to nie prawy silnik płonął tylko już paliwo POD samolotem. ?.
humbak 2007-08-21 23:12   
humbak - Profil humbak
Ano. Wlasnie sobie poogladalem kilka roznych ujec. Najzabawniejsze jest to, ze mowia o lewym silniku, a widac, ze plonie prawy...
smolen6 2007-08-21 22:39   
smolen6 - Profil smolen6
w razie czego na youtube jest tych filmow pelno :)
humbak 2007-08-21 22:01   
humbak - Profil humbak
Dobrze, ze przynajmniej zgadza sie, ze i tu i tu Japonia. :o) hihihi
greszek 2007-08-21 21:58   
greszek - Profil greszek
rzeczywiście masz racje, ale co ciekawe jeszcze wczoraj film był w porządku i nie było tam żadnego ministra finansów Japonii :D
humbak 2007-08-21 21:34   
humbak - Profil humbak
Przepraszam, ale jka wlaczam film z zapodanego linka, to poajwia mi sie minister finansow Japonii, ktory mowi o tym jak u nich z pieniedzmi pieknie. Nie ma zadnego wybuchu, ani minister nie wybucha, ani nawet samolot, bo sie zaden nie pojawia... Tez tak macie? Komentarz moderatora: Bo wczorajszym newsem/video dnia byla eksplozja, dzisiejszym jest minister.
humbak 2007-08-21 21:31   
humbak - Profil humbak
A informacja, ze China Airlines to "chinski" przewoznik nadal siedzi w artykule. Czy tak trudno zmienic jeden wyraz?
chris 2007-08-20 18:10   
chris - Profil chris
tos : Nie doczytales ze laski w China Airlines fajne :) Wole jednak z nimi mieszkac w hotelu a nie latac ...
tos 2007-08-20 17:27   
tos - Profil tos
Nie zdazylem przeczytac komentarza Chrisa, ale warto to podkreslic (a Redakcja moglaby zmienic mylna informacje): China Airlines to linie tajwanskie a nie chinskie. Sa znane z czestych wypadkow, szczegoly mozna sprawdzic np. na wikipedii. Narodowy przewoznik Chin to Air China i jest to linia bardzo bezpieczna, w tym roku wchodzi do Star Alliance.
piotrekch 2007-08-20 16:35   
piotrekch - Profil piotrekch
Trzy najpopularniejsze słowa na świecie ???
Made in China
mimis 2007-08-20 16:06   
mimis - Profil mimis
Faktycznie, komentarz Chrisa był, ale znikł. W silnikach CFM56-5 i -7 było kilka incydentów gdzie tuż po wylądowaniu/ podczas podchodzenia nawalało łożysko nr 4, co kończyło się pożarem silnika, tylko zawsze udawało się ugasić zanim pożar się rozprzestrzenił. Ciekawe czy tym razem ta sama przyczyna. Swoją drogą mieli szczęście że zdążyli uciec.
marqoos_pl 2007-08-20 15:16   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Duzo szczescia mieli... Wyglada na to, ze chwilke po opuszczeniu samolotu samolot eksplodowal... Cud, ze nikt nie ucierpial... :)
maxx 2007-08-20 15:07   
maxx - Profil maxx
No jest bug, bo ja nie mogę skasować swoich fotek i zrobić nowych. Zresztą napisałem do redakcji z formularza na stronie, zero efektu... Cos jest nie tak z oprogramowaniem.
chris 2007-08-20 15:00   
chris - Profil chris
Dodalem go 3h temu i byl widoczny ( Max jak widac ponizej widzial go takze) Komentarz byl dlugi i nie chce mi sie go drugi raz wpisywac. Macie widocznie jakiegos buga na stronie.
maxx 2007-08-20 14:56   
maxx - Profil maxx
też pamiętam że był komentarz o tym, że to są linie nie chińskie, a tajwańskie, to o to chodziło?
chris 2007-08-20 14:49   
chris - Profil chris
Pytanie do redakcji : Dlaczego usuneliscie moj komentarz do tego watku ? Komentarz moderatora: Nic nie usuwaliśmy. Byc moze komentarz z jakis powodow sie nie dodal. Prosze dodaj jeszcze raz.
mimis 2007-08-20 12:27   
mimis - Profil mimis
Nie rozumiem jednego: kobieta w filmiku mówi że zapalił się lewy silnik, a na filmiku jak w mordę strzelił widać że pali się prawy. Co jest?
maku 2007-08-20 11:45   
maku - Profil maku
zobacz link Tu jest filmik z lotniska. Ewakuacja, wybuch i relacje pasażerów.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy