Centralwings na Hotelu Forum

Centralwings na Hotelu Forum Dosyć nieproporcjonalny, pewnie z powodu taniego nadbagażu (jak to tłumaczy w reklamach prasowych), 14-metrowej długości samolot Centralwings "wylądował" na budynku hotelu Forum w Krakowie. Od początku maja linie Centralwings rozpoczęły ogólnopolską kampanię reklamową Konkurencja jednak nie śpi i z drugiej strony budynku swój baner eksponuje brytyjski...
21/05/2007 15:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2007-05-28 22:36   
aynis - Profil aynis
Widziałam w ten weekend na własne oczy ten samolot - wygladał jakby trochę, jkaby to ująć bez skojarzeń... oklapł... Fajna ozdoba tego budynku.
szumny 2007-05-28 09:38   
szumny - Profil szumny
Pasazer: Nie traktuj tego że Cię atakuję ale z Twojego posta wynika że że Ryan odniósł sukces ale mógłby być on większy. Twierdzisz też że wiesz jak to zrobić. Czy uważasz że tylko Ty to wiesz a cały sztab marketinowców w ryanie i firmach PR z którymi współpracuje nie wiedzą ??
szumny 2007-05-28 09:37   
szumny - Profil szumny
Pasazer: Nie traktuj tego że Cię atakuję ale z Twojego posta wynika że że Ryan odniósł sukces ale mógłby być on większy. Twierdzisz też że wiesz jak to zrobić. Czy uważasz że tylko Ty to wiesz a cały sztab marketinowców w ryanie i firmach PR z którymi współpracuje nie wiedzą ??
michalb 2007-05-25 21:44   
michalb - Profil michalb
zgodze sie calkowicie z wojtkiem ze wszyscy ktorzy maja inne zdanie jako paolo sa jego wrogami i atakowani przez niego,coz kazdy ma swoja taktyke,C0 wystawia balony( a raczej robi ludzi w balona).zaczynam coraz bardziej ludzic ryanair moze za ich ceny albo punktalnosc
humbak 2007-05-25 16:12   
humbak - Profil humbak
Kochani: ja w czerwcu sprawdzę na własnej skórze czym jest FR, bo polatam nimi po Europie przynajmniej 20 razy. I wtedy opiszę wszystko także Wam. :o) Na razie strategia marketingowa zadziałała - kupiłem kilkanaście biletów. Zobaczymy, czy sie na nich obrażę, jak mi się to wszystko przez nich rozsypie. :o)
szumny 2007-05-25 14:51   
szumny - Profil szumny
Z pełnym szcunkiem dla pasazera i jego wiedzy nie mogę zgodzić się z jego opinią. O pracy kierownictwa Ryana (w tym pionów marketingowych) świadczą wyniki finansowe. To jest właśnie cel firmy a marketing jest tylko środkiem. Nie lubię Ryana i stosowanych przez niego metod. Są nieetyczne i tu się zgodzę. Ale są skuteczne a co z mojego punktu widzenia uważam za najważniejsze: to ryan w Polsce swoimi działaniami obniżył ceny przelotów. Paolo: To prawda że pasazer ma do ryana taki stosunek jak piszesz. Pasazer: Czy nie widzisz nic pozytywnego w ryanie? Tylko same minusy ?
marqoos_pl 2007-05-25 14:11   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
OT: czy ktos wie, czy LOT zamierza zrezygnowac z trasy Dublin-Warszawa??? Od 18 pazdziernika nie mam lotow w systemie (a wczesniej byly). Jezeli tak jest, to jest to najglupsza linia na swiecie. Samoloty pelne, ceny wysokie. Czy ktos cos wie? Ja uzywam Amadeusa, czy wiece, jak to wyglada w innych GDS'ach???
pozpiotr 2007-05-24 09:43   
pozpiotr - Profil pozpiotr
parapet: HELP!!! Pls, rzuć jeszcze jakimś fajnym hasłem, żeby się atmosfera zrobiła milsza ;-)
paolo-79 2007-05-23 23:36   
paolo-79 - Profil paolo-79
wojtek:nie rozumiem Twojego post'u..pod tym artykulem o C0 to pasazer zaczal o ryanair (on mowi o FR zawsze i wszedzie,jak pis o sexie),a o KTW airport nie bylo tu ani slowa...pomysl 2x zanim cos napiszesz
paolo-79 2007-05-23 23:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
chris i marqoos:nie jestescie specami od reklamy i marketingu jak pasazer ale wiecie o co codzi w manipulacjach FR...a passenger Adam..coz,wielki spec od marketingu i reklamy..i wierzy w to ze zachowania takich jak Kulakowski i MOL sa przypadkowe,ze wynikaja z ich niewiedzy...pasazer,specjalista w branzy reklamowej,nie potrafi odroznic marketingowej sciemy od prawdziwej wpadki...Ale o tu sie dziwic,polskie firmy sa pelne niekompetentnych osob.Poza pasazerem,znam ostatnio jeszcze jeden przyklad...Wyobrazcie sobie ze we Frakfurcie,szef LOT na Niemcy,Szwajcarie i Austrie,pan Jakub M...nie mowi po niemiecku:)to jest dopiero hardcore:)cos jak pasazer w branzy reklamowej ktory nie potrafi rozgryzc najprostszych chwytow..pasazer:jesli wkladasz mi w usta jakies klamliwe text,to zacytuj mi ta moja rzekoma wypowiedz a nie nazywaj mnie zalosnym klamca..gs: on nigdy nie uszanuje,taki typ nigdy nie zrozumie...
gs 2007-05-23 21:59   
gs - Profil gs
A juz bylo tak milusio ;) No i oczywiscie musial wejsc TU i wylac swe chore paranoje!!! Pasendzer: ogolic sie i do przedszkola!!!! "NIE BEDE JUZ Z TOBA NIGDY ROZMAWIAŁ>>> SZANUJE SWÓJ CZAS>>" - uszanuj innych czas i poczucie piekna, i nie zabieraj juz wiecej glosu na forum pliiizzz ;)
marqoos_pl 2007-05-23 18:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
poza tym, co Panu Kulakowskiemu zalezy... nigdy nie byl uwazany za zadnego wybitnego specjaliste w branzy lotniczej czy sprzedazowej, wiec 'moze mowic, za co mu zaplaca'... to samo przeciez M O'Leary... Tez zachowuje sie jak idiota wielokrotnie i nic sobie z tego nie robi... podstawowy przekaz ma byc (i jest): 'jestesmy tani i to sie liczy...'
marqoos_pl 2007-05-23 18:11   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
nie ja jestem odpowiedzialny za to, ze akurat Ryanair wybral taki model informowania i marketingu... widocznie uznali, ze jest to dla nich wystarczajace i tak postepuja... najwyrazniej nie potrzebuja (albo nie chca) zmian w prezentowaniu marki...
chris 2007-05-23 18:10   
chris - Profil chris
pasazer : Jezeli pan Kulakowski naprawde tak zachowal sie na tej konferencji to na 100% kazano mu sie tak zachowac. Naprawde nie wiesz na czym polega manipulacja informacja? mysliesz ze rzecznicy tych czy innych firm , lub specjalisci od PR zawsze mowia prawde ? Mowia to co im pasuje.
mimis 2007-05-23 18:01   
mimis - Profil mimis
Nie no ten wątek forum to już mnie normalnie na łopatki rozkłada :))) panowie piękne popołudnie przez was mam :DD tylko, parafrazując Stenusa, te opary pudru trochę duszące ;))
wojtek 2007-05-23 17:58   
wojtek - Profil wojtek
Zauważyłem, że jeśli powie ktoś coś nie po myśli paolo-79 od razu zostaje zaatakowany. Czy wszyscy muszą myśleć tak jak Ty? Nie każdy musi być fanem Ryanair czy lotniska w Katowicach. Wyluzuj troche...
marqoos_pl 2007-05-23 17:54   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
no ale wlasnie o to chodzi, ze stosujac TAKI marketing, maja TAKIE wyniki i TAKA pozycje (jedna z najlepszych w Europie)... /// co do tej 'dyskusji', to tez jest to czesc tej polityki informacyjnej... kto bedzie pamietal, ze Pan Kulakowski takie cos mowil na tej konferencji??? Kto bedzie pamietal kilkanascie innych wypowiedzi Pana Kulakowskiego? Zapewniam Cie, ze prawie nikt. A kilkaset (czy wiecej) osob dowie sie, ze 'z Ryanairem lata sie tanio'... I wlasnie o to chodzi. Przeciez FR wlasnie zatrudnia takie osoby jak Pan Kulakowski i placi im m.in. za takie robienie z siebie durnia (czesto wiekokrotnie)... I nie wazne, ze przekonuje nas pokazujac na biala kartke, ze ona ma inny kolor, mieszy to wrzuci, 'ze Ryanair jest tani'...
paolo-79 2007-05-23 17:46   
paolo-79 - Profil paolo-79
gdzie napisalem ze wizerunku osob publicznych nie chroni ustawa??GDZIE???nie wkladaj mi do ust swoich debilizmow!NIGDY TAK NIE NAPISALEM!
marqoos_pl 2007-05-23 17:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
wiem, wiem, z uporem maniaka to robie, hehe. Jednak bym sie bardziej upieral nad tymi nowymi fotkami (tzw. dowodami), zeby nagrodzic kolege 'parapeta' :> . A wracajac do DUB, to w sb i nd na ulicach trudno uslyszec jakikolwiek inny jezyk... To samo w sklepach, biurach, knajpach... Jeszcze chwile, a przejmiemy ta wyspe, hehe (i Ryanair wraz z Aer Lingusem beda nasza narodowa linia, hehehehehe; tu to juz mnie ponioslo). ;) /// Linie lotnicze (C0, EI, LO, FR) reklamuja sie w polskiej prasie, w tramwajach, na ulicach (po polsku oczywiscie), bardzo duza czesc obslugi na lotnisku wlasnie pochodzi z Polski... jeszcze rok... dwa... buhahahaha
paolo-79 2007-05-23 17:38   
paolo-79 - Profil paolo-79
marqoos:fajnie ze jeszcze raz starasz sie to wyjasnic...niestety niektorzy nie rozumieja ze ten marketing i zachowanie typu 'o nie wiedzialem' jest wyrezyserowane w FR...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy