Jest program rozwoju lotnisk

Jest program rozwoju lotnisk Potrzeba nam więcej lotnisk dowiadujemy się z programu rozwoju sieci lotnisk i lotniczych urządzeń naziemnych, opublikowanego przez Ministerstwo Transportu. Obecnie program skierowany został do uzgodnień międzyresortowych. Oto pełna treść tego programu. Po przyjęciu przez Radę Ministrów Program stanowić będzie pierwszy od wielu lat dokument w zakresie rządowej polityki...
10/01/2007 09:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marco 2007-01-10 22:06   
marco - Profil marco
Przepraszam gdzie ten program??Jasny piernik, czytam, czytam, czytam i nigdzie nie mogę go znaleźć . To jakiś bełkot i podstarzałych panów którzy muszą mieć jak to się wyrazili wyraźne symptomy aby cosik drgnęło -jak już wcześniej zauważył przedmówca. A stwierdzenie przez dziadziusiów że : "Obecnie nie zaistniały przesłanki uzasadniające podjęcie decyzji o budowie lotniska centralnego" normalnie mnie rozjechała. Nie wiem co jeszsze musi się wydarzyć aby zapadła pozytywna decyzja i konkrety. TAK TRZYMAĆ PANOWIE OD PLANOWANIA I PROGRAMÓW !!! SCHOWAJCIE GŁÓWKI W PIASEK ZE STRACHU, Ech, szkoda gadać.............
gosc_pilot 2007-01-10 16:05   
gosc_pilot - Profil gosc_pilot
Przecież to jest bełkot informacyjny.Czy obecny skład Ministerstwa nie potrafi mówić konkretnym ludzkim językie.
gosc_hyy 2007-01-10 14:20   
gosc_hyy - Profil gosc_hyy
najpierw to zainwestoał by w te porty ktore sa ale te male nie kraków czy okecie ale inne typu bydgoszcz, rzeszów poznan ;)
a dopiero potem zajal bym sie budowa nowego lotniska ale na takim teenie gdzie faktyczie daleko jest do lotniska np mazury ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy