80 procent przez Internet

80 procent przez Internet Ponad pięć milionów pasażerów Norwegian w 2006 roku. Łączna liczba pasażerów przewiezionych w grudniu 2006 osiągnęła 386 tys. W zeszłym roku było to odpowiednio 282,8 tys. osób. To oznacza wzrost o 103 tys. pasażerów, (o 37 procent). Całkowity ruch pasażerski zwiększył się o 48 procent, w porównaniu z grudniem 2005 roku. Całkowita liczba oferowanych miejsc - ...
09/01/2007 15:41   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
airliner 2007-01-13 01:33   
airliner - Profil airliner
Od sezonu letniego 2007 Norwegian uruchomi zupelnie nowe polaczenie z Krakowa
gosc_buaha 2007-01-12 10:43   
gosc_buaha - Profil gosc_buaha
gosc_stewa: nie denerwuj się. Akurat Norwegian jest naprawdę lubianą linią na tym portalu i wszyscy życzą mu dalszego rozwoju. I chcielibyśmy się do tego przyczynić ;), stąd pośpieszamy ;). Trzeci samolot to dobra wiadomość, a jeszcze lepsza, że będą nowe trasy w sezonie letnim :). Trzymamy za slowo ;).
gosc_stewa 2007-01-11 13:16   
gosc_stewa - Profil gosc_stewa
Niestety nie do mnie z takimi pytaniami,bo ja tylko latam a nie ustalam rozkładów lotu. Wierz mi,że sama chciałabym wiedzieć. W najblizszym czasie postaram sie porozmawiac z managerem i dowiedziec sie czegos wiecej, wowczas poinformuje o tym na forum. Tak poza tym to bilety do ARN sa caly czas w sprzedazy, można je rezerwować do 26.10, 4x tyg., wiec nie wiem o co chodzi.
gosc_yach 2007-01-11 11:14   
gosc_yach - Profil gosc_yach
A więc wiemy, że do ARN, CIA, CPH i DUB polecimy latem, nie wiemy jdnak w jakie dni i jak często. Nie wiemy też czy gdzies jeszcze i kiedy bedzie można rezerwować bilety. Czy dowiemy się, zanim skończą sie wszelkie promocje u konkurencji ?I kiedy Norwegian chce zacząć sprzedawać bilety na kwiecień na te kierunki ?
gosc_angel 2007-01-10 15:56   
gosc_angel - Profil gosc_angel
Ok, ale wytłumacz mi jedno - jak chcecie sprzedać bilety na połączenia od kwietnia, realizowane trzecim samolotem, skoro nie ma ich w systemie i nawet nie wiadomo gdzie będą ? Ryanair czy Wizzair sprzedają bilety z co najmniej 6 miesięcznym wyprzedzeniem. To poprawia ich płynność a po poziomie rezerwacji oceniają rentowność trasy. Lot na Wielkanoc sobie już zarezerwowaliśmy u konkurencji, a niewykluczone, że oferta Norwegiana (ta, realizowana tym brakującym teraz samolotem) byłaby dla nas (i nie tylko) atrakcyjniejsza. Ale już nie zdążymy z niej skorzystać, a przewoźnik uzna, że jest małe zainteresowanie trasą, ogłoszoną w ostatniej chwili. A lubimy Norwegiana i mamy z nim dobre doświadczenia (chociaż należy do droższych LCC niestety).
gosc_stewa 2007-01-10 11:57   
gosc_stewa - Profil gosc_stewa
Połączenia do ARN beda utrzymane, tak jak obecnie 4x tyg., niestety loty z WRO zostały anulowane, mam jednak nadzieje ze jest to sytuacja przejsciowa. Z tego co wiem w sezonie letnim ma być więcej połączeń, z pewnością pojawi się coś nowego a i odecne połączenia będą realizowane częściej. Na przełomie marca i kwietnia spodziewamy się trzeciego samolotu, dlugo oczekiwanego, dzięki któremu możemy otworzyć nowe trasy. Cierpliwości...i do zobaczenia na pokładzie:-)
gosc_aldo 2007-01-10 01:04   
gosc_aldo - Profil gosc_aldo
A połaczenia do ARN ? I czy dojdzie coś na lato ? Trzeba już powoli planować, a urlop nie jest z gumy.
gosc_stewa 2007-01-09 21:58   
gosc_stewa - Profil gosc_stewa
Nie likwidujemy polaczen do DUB,CPH i CIA tylko od 26 marca bedzie obowiazywal rozklad letni i jeszcze dokladnie nie zostaly ustalone dni i godziny lotow.
gosc_Scept 2007-01-09 19:09   
gosc_Scept - Profil gosc_Scept
Tanie linie wyroznaija sie meidzy innymi duza elastycznoscia, rowniez w budowaniu siatki polaczen. Zawsze mozna znalezc alternatywne wykorzystanie posiadanych zdolosci przewozowych. Zapewne Norwegian ma takie alternatywy, skoro nie pdojal jeszcze decyzji, czy bedzie latem latac do Dublina, Kopenhagi i Rzymu. Poza tym na na trasie do Dublina i do Rzymu konkurencja rosnie.
aynis 2007-01-09 19:00   
aynis - Profil aynis
od 25 marca obowiązuje rozkład letni - często zmieniają dość sporo w rozkładzie, czasem nic, a czasem likwiduja połączenia...
gosc_yach 2007-01-09 18:34   
gosc_yach - Profil gosc_yach
Ok, ale niech ktoś mi powie, czy Norwegian od sezonu letniego likwiduje z Warszawy: Dublin, Kopenhagę i Rzym ? Możńa rezerwować tylko do przedostatniego weekendu marca, a Bergen, Oslo, Malagę etc. już na lato ? Czy ktoś to oficjalnie ogłaszał, czy też to takie wycofanie się tylnymi drzwiami ? Najdziwniejsze, że chcą się pozbyć Dublina!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy