Strona będzie jak nowa

Strona będzie jak nowa Nowocześnie i funkcjonalnie. Centralwings wprowadza zmiany na swojej stronie internetowej. Nowy projekt ma ułatwić korzystanie z serwisu www.centralwings.com. Trwają ostatnie testy, a sama strona ma zacząć działać już jutro (5.01). Po ostatecznych modyfikacjach najważniejsze miejsce zajmie mapa lotów, dowiedział się portal pasazer.com. To właśnie ten element grafiki...
04/01/2007 16:39   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_marta 2007-01-22 13:03   
gosc_marta - Profil gosc_marta
hej! w marcu lece do irlandii... tak pozwiedzac i odwiedzic znajomych. Boje sie panicznie lotu... Jak to wyglada???? Jak mam chorobe lokomocyjna to jak lece samolotem tez bedzie mnie nudzilo itp???? PISZCIE!!!
qshshyeck 2007-01-08 16:04   
qshshyeck - Profil qshshyeck
kaziu,a co ci się podoba?Może inaczej, Jaka strona ci się PODOBA?Opdpowiedz
rufus 2007-01-08 13:33   
rufus - Profil rufus
Tak na marginesie. Juz najwyzszy czas,aby i nasz Moderator obudzil sie i zaktualizowal strone internetowa pasazer.com. Pod rubryka "aktualne promocje" jest promocja SASu,ktora sie zakonczyla 24.12.2006 i promocja Lufthansy,ktora sie zakonczyla 05.12.2006.Oraz kupe innych nieaktualnych albo nieprawdziwych informacji.Oddzial "Informacje turystyczne" jest moim ulubionym oddzialem na tej stronie.Kto powypisywal te rozne bzdury turystyczne?A kiedy proponuje sie zwiedzanie muzeum Bizantynskiego w Atenach zamiast swiatowej slawy Muzeum Archeologicznego...Do Berlina lata sie na Schönefeld ale informacja jest podana Warszawa-Tegel itd itd
Cos w stylu Kazikowego "zadna rezerwacja ta nowa strona". Zadna rewelacja moze Kaziu?
Cezary 2007-01-08 10:55   
Cezary - Profil Cezary
Przynajmniej zniknęlo kilkuletnie straszydełko chore na Basedowa.
Z ciekawszych informacji: próbnie sprawdzałem cenę polaczenia WAW-LIS na przełomie kwietnia i maja (długi weekend). Wyszło mi że zamiast z Warszawy taniej wyjdzie Lufthansą z Berlina.
my 2007-01-08 10:32   
my - Profil my
Zmiana szaty graficznej, a nie nowa strona....tak to sie powinno nazywac.
katka 2007-01-07 15:58   
katka - Profil katka
zadna rezerwacja ta nowa strona
paolo-79 2007-01-07 15:33   
paolo-79 - Profil paolo-79
mk:na samym poczatku strona C0 byla klonem strony germanwings,C0 zrobil swoja strone na tym samym szkielecie co germanwings...i do teraz wiele funkcji,jak rezerwacja dziala identycznie jak w Germanwings.
kubik 2007-01-07 14:21   
kubik - Profil kubik
ale mapkę połączoną z panelem rezerwacji (po lewej) to mają od germanwings :) ten sam skrypt: po wyborze miasta (z menu rozwijanego) na mapce pokazują się dostępne destynacje :) najlepiej to wygląda jak rolką na myszce zmieniasz w menu a mapka się animuje ;)
gosc_Obser 2007-01-07 12:53   
gosc_Obser - Profil gosc_Obser
Jeszcze wypadaloby usunac przeklamania w laurkach w czlonkach zarzadu i dyrektorach. Mr. Kwiatkowski nie powinien przypisywac sobie uruchomienia polaczen atlatyckich LOT-u, bo sa jeszcze tacy, ktorzy dobrze pamiataja, czyaj to zasluga. Trudno tez znalezc Mr. Kwiatkowskiego na jakiejkolwiek liscie ekspertow od low-costow, o czym tez mozna przeczytac w laurce.
paolo-79 2007-01-07 08:11   
paolo-79 - Profil paolo-79
Stansted,zgadza sie,nowa to t strona nie jest.Ale wyglada ciekawiej niz przedtem...KOrzystny lifting,yko jeszcze mam prosbe do C0,niech zsuna troche Bolonie na mapie dol,bo juz od dawna jest ona na mapie w okolicach Mediolanu
gosc_olek 2007-01-07 01:04   
gosc_olek - Profil gosc_olek
dobra zmiana Central oby tak dalej
stansted 2007-01-07 00:35   
stansted - Profil stansted
To jest retusz graficzny albo lifting jak kto woli, ale napewno nie nowa strona...
gosc_szot 2007-01-06 20:41   
gosc_szot - Profil gosc_szot
no i gdzie ta nowa strona www?
gosc_prakt 2007-01-06 16:10   
gosc_prakt - Profil gosc_prakt
Słowność Centralwings - to tak samo, jak z praktykami, które ogłosili. Termin składania aplikacji: do 30.11.2006. Tegoż dnia zmienili na 30.12.2006, a tamtego dnia zmienili na 30.01.2007. Zero odzewu do kandydatów na praktyki, którym naprawdę zależy. Niepoważne.
paolo-79 2007-01-06 12:50   
paolo-79 - Profil paolo-79
taaaak,Cezary,to dziecko z wytrzeszczem jest po prostu nie do pobicia...:)central znow narobil halasu ze cos otwiera i znow skonczylo sietak samo.
aynis 2007-01-06 10:39   
aynis - Profil aynis
Centralwings to do siebie ma, że robi wiele hałasu o nic - nowy rozkład lotów, nowa strona...
jaris 2007-01-06 09:04   
jaris - Profil jaris
i wciąż nie ma tej stronki... po co robią tyle szumu jak i tak to jest jeden wielki niewypał...?
Cezary 2007-01-06 01:32   
Cezary - Profil Cezary
Mamy 6-go stycznia a jako główny element graficzno-reklamowy na stronie Cenralwings pojawia się straszydełko czyli niby dziecko wyraźnie chore na Basedowa (przy chorobie Basedowa jednym z objawów jest chorobliwy wytrzeszcz oczu) które reklamuje że jak mamy mniej niz 2 lata to możemy lecieć za darmo.
To ja dziękuje bardzo liniom Centralwings. Mam trochę więcej lat i nie mam na szczęście ani sam osobiście ani dziecka z chorobliwym wytrzeszczem oczu....
gosc_Obser 2007-01-06 00:13   
gosc_Obser - Profil gosc_Obser
Jezeli powolujemy sie na rankingi stron, to trzeba napisac na jakie, Kazdy moze rzucic, ze jego strona jest najlepza w Polsce, a moze i na swiecie. Wiele linii ma strony lepsze od Centrala. Chyba, ze chodzi o porownanie strony Centrala ze strona LOT-u. Wtedy zgoda. Central ma lepsza.
gosc_Piotr 2007-01-05 20:51   
gosc_Piotr - Profil gosc_Piotr
No u mnie też stoi ta stara.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy