Palermo, Wenecja i Saloniki z Krakowa

Palermo, Wenecja i Saloniki z Krakowa Sky Europe Airlines uruchamia dzisiaj (13.12) sprzedaż 3 kolejnych destynacji z Krakowa. Nowe loty obejmują następujące kierunki: Kraków - Palermo (1 x w tygodniu) sprawdź Kraków - Wenecja (Treviso) (3 x w tygodniu) sprawdź Kraków - Saloniki (2 x w tygodniu) sprawdź Większość nowych lotów dostępnych będzie od początku sezonu Lato 2007, czyli od 27 marca...
13/12/2006 18:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_macie 2006-12-21 15:08   
gosc_macie - Profil gosc_macie
do balic ma być 1 nowy b737-700 czyli w lecie ma być 4 boeingi
airliner 2006-12-15 21:20   
airliner - Profil airliner
Robert : nie musi dochodzic zaden nowy samolot Skya do Balic by uruchomic kolejne polczenia, tym bardziej ze takowe sa juz pewne na 100%.
gosc_Rober 2006-12-15 09:03   
gosc_Rober - Profil gosc_Rober
Wiecej nowych polaczen juz chyba nie bedzie poniewaz na sezon 2007 nie dochodzi zaden dodatkowy samolot do KRK...
gosc_buaha 2006-12-14 17:11   
gosc_buaha - Profil gosc_buaha
Yannkes - urzekła mnie Twoja historia. MO'Leary powiedział kiedyś, że za kilka lat bilety będą za darmo, a pasażerowie będą płacić za bagaż, wybór miejsca, wcześniejszy boarding, wydanie biletu itp. pierdoły, do czego zmierzamy. I to nie tylko tanie linie, ale np. też Lufthansa czy Lot, gdzie w promocjacj cena biletu jast najmniejszą składową naszego kosztu, jak w LCC. Np. jeszcze rok temy Sky Europe i Centralwiengs nie pobierały opłat za płatność kartą, a teraz przeciwnie, do tego oferują ubezpieczenia dodatkowe, a Central jeszcze opłatę paliwową, a Sky opłatę za wybór miejsca.
yannkes 2006-12-14 17:09   
yannkes - Profil yannkes
co do nowych polaczen sky'a to fajnie ze wreszcie bedzie wenecja... a widze ponizej moj ulubiony post: "a rzeszow??"... ;)
yannkes 2006-12-14 16:48   
yannkes - Profil yannkes
moze troche nie na temat bo chodzi o Ryanair'a - zaczeli pobierac oplate za powtorne wysylanie rezerwacji na maila - 6pln ! wczoraj bookowalem bilet dla klienta i dzis okazalo sie ze literowka w nazwisku -ryan poprawil za free ale nie podeslal mi maila z wlasciwymi danymi bo... kosztuje 6 pln. W kazdym razie jesli chcecie by wyslali wam maila przy bezkosztowej zmianie rezerwacji (np. przy literowce) lub kiedy pierwsza rezerwacja jakos do was nie dotarla (pomijam blad ich systemu) to skasuja 6 pln
cani 2006-12-14 15:51   
cani - Profil cani
do luckyluke: tez mnie to zastanowiło??;-) Mają neizłą wyobraźnie w SkyEurope jak widać:-)
my 2006-12-14 10:04   
my - Profil my
Ladnie, ladnie, ale niestety nie zachowali pewnego balansu pomiedzy operacjami sezonowymi, a calorocznymi. Ciekawe co zrobia z tymi samolotami zima :)
luckyluke 2006-12-14 09:41   
luckyluke - Profil luckyluke
Load factor w SkyEurope wzrósł w listopadzie 2007 o 14% w porównaniu do listopada 2006 ?????
gosc_marci 2006-12-14 00:27   
gosc_marci - Profil gosc_marci
no tylko żeby nam ten LOT nie zbankrutował :) choć niektórzy twierdzą że ogłoszenie upadłości i restrukturyzacja firmy uzdrowiłaby tylko jej sytuację. Sądzę, że LOTy :) do Australii byłyby lekkim... hmmm... szaleństwem :) Mam natomiast nadzieję na Delhi, przynajmniej 1 destynacje w Chinach i 1 w USA. :)
jaris 2006-12-13 22:12   
jaris - Profil jaris
też jestem ciekawy co LOT nam zaproponuje jednocześnie zastanawiam się dlaczego nie otowrzą bezpośrednich połączeń np. z Australią - Sydney mógłby być trafną destynacją, ponieważ tam też znajduje się liczne grono polskiej Polonii a zreszta nie tylko tam lecz w całej Australii. Pozdro
gosc_marci 2006-12-13 21:35   
gosc_marci - Profil gosc_marci
też mam taką nadzieję :) w komunikacie jest mowa o kierunkach biznesowych, więc powinno jeszcze przybyć nowych połączeń w Krakowie... A tak z innej beczki: ciekawe, jakie nowe kierunki planuje LOT na lato? Może "wypali" coś z tą Azją???? PZDR
gosc_hmm?? 2006-12-13 19:32   
gosc_hmm?? - Profil gosc_hmm??
no to dzis krakow zaszalal ;/
gosc_Katka 2006-12-13 19:31   
gosc_Katka - Profil gosc_Katka
A Poznan?
jaris 2006-12-13 19:11   
jaris - Profil jaris
Super! Mam nadzieje, że to nie koniec nowych połączeń z KRK. Czekam z niecierpliwością na nowe wiadomości.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy