Będą inwestycje i współpraca

Będą inwestycje i współpraca Bydgoskim lotniskiem zainteresowana jest duńska firma Polinvest, która podpisała list intencyjny z władzami bydgoskiego Portu Lotniczego o nawiązaniu współpracy. Inwestycja ma objąć rozbudowę lotniska i budowę hotelu. Władze portu liczą, że dzięki tej współpracy uda im się wybudować terminal cargo. Do podpisania umowy ma dojść w styczniu 2007r. Marcin Hydzik, prezes Portu...
25/11/2006 16:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
stansted 2006-12-16 15:03   
stansted - Profil stansted
Zakładając, że tylko Ryanair obsługiwałby trasy z BZG to najpopularniejsze kierunki wg mnie FR wybrałby takie: Niemcy-HHN, Hiszpania-GRO, Włochy-CIA, no i oczywiście irlandzki DUB. Nie znaczy to jednak, że zgodziłbym się w zupełności z nimi. Fajnie by było. Tak naprawdę to bez znaczenia którzy przewoźnicy będą obsługiwali BZG. Najważniejsze, żeby było jak najwięcej tras i żeby samoloty nie latały puste bo bardzo szybko się wycofają. Obserwując jednak rynek lotniczy mamy duże szanse, że nasze lotnisko szybko się rozwinie. Trzymam kciuki!
stansted 2006-12-15 02:50   
stansted - Profil stansted
Wysłałem w tym tygodniu e-maila do C0 z zapytaniem jak tam sprawy się mają z BZG, ale niestety na razie nie planują połączeń z naszego lotniska. Ale przynajmniej odpisali i podziękowali za zainteresowanie. Miłe zaskoczenie jak dla mnie.
gosc_Barti 2006-12-14 19:09   
gosc_Barti - Profil gosc_Barti
Uważam, że bydgoskiemu lotnisku do rozwijania się potrzebne są juz teraz tylko loty .Ostatnio był słabo dojazd do lotniska co przez ostanie pół roku uległo zmianie. Wybudowano piekny dojazd do lotniska teraz nie ma już korków . Nie dajmu degradować naszego miasta prze takie jak Szczecin czy Poznań !!!
gosc_tomek 2006-12-11 23:04   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
uważam, że zapotrzebowanie na loty z bydgoszczy (głównie do wlk brytania i irlandi) jest doś spore tylko dlaczego nikt nie chce latać z bydgoszczy ?? co jest przeszkodą !!
gosc_Jaroc 2006-12-11 21:29   
gosc_Jaroc - Profil gosc_Jaroc
Jak ma się rozwijać ten port, skoro sąsiedzi świnie podkładają. Zapotrzebowanie na loty do Dablina i Szkocji jest bardzo duże.
Życzę powodzenia nowemu prezesowi.
gosc_ox 2006-11-26 12:35   
gosc_ox - Profil gosc_ox
Jeżeli masz to na jednej rezerwacji, to twoje bagaże od razu zostaną nadane do WRO i od razu dostaniesz karty pokładowe do Kopenhagi i Oslo. W Kopenhadze przejdziesz tylko kontrolę paszportową.
gosc_Odis 2006-11-26 10:56   
gosc_Odis - Profil gosc_Odis
Witam,
Zadam pytanie zupełnie nie zwiazane z tematem ale nurtujące mnie bardzo. Nie dlugo wyruszam w podróż z kilkoma przesiadkami. Lece z Haugesundu przez Olso i Kopenhage do Wrocławia, Chcialbym sie dowiedzieć jak odbywaja się przesiadki, tz. wiem, ze przechodze odprawę w Haugesundzie (lot krajowy po Norwegii) i Oslo (lot miedzy krajami UE) ale czy tez w Kopenhadze - w sumie mam tylko 40 minut na przesiadke, wiec jest to troche problematyczne? Lecę jedna linia lotniczą - SAS'm. Jeśli ktoś wiec coś na ten temat niech napisze. pozdr.
dromac 2006-11-26 01:24   
dromac - Profil dromac
Jak podawało Polskie Radio PIK, prawdopodobnie wiosną 2007 r. ruszy połączenie Bydgoszcz-Dublin liniami Ryanair.
W najbliższych dniach dyrekcja lotniska ma udac się do Dublina na rozmowy z Ryanairem w tej sprawie. Oby sie udało.... Będzie blisko do domu ;)
stansted 2006-11-25 23:38   
stansted - Profil stansted
Będę bacznie się przyglądał bydgoskim osiągnięciom.Powodzenia panowie!Aby tak dalej więcej i szybciej!!!Niech w końcu Bydgoszcz pokaże na co ją stać!!!
gosc_tomek 2006-11-25 22:32   
gosc_tomek - Profil gosc_tomek
Znowu skończy się na liście intencyjnym - choć może po ostatniej zmianie prezesa, który tylko siedzał z tyłkiem na ciepłej posadce w końcu coś ruszy !! Ale teraz nie uwierze aż zobaczę.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy