Fischer Air - reaktywacja

Fischer Air - reaktywacja Są duże szanse, że jeszcze w grudniu tego roku ponownie wystartuje - dosłownie i w przenośni - Fischer Air Polska. Firma ma powrócić na rynek z kapitałem 34 mln, który w grudniu ma być podniesiony do wysokości 40 mln. Właścicielami przed nową emisją udziałów byli: Cash Flow (71%), Krzysztof Moska (15%), internetowo Biuro Podróży LASTMINUTE-oferty.pl (14%). Obecnie...
22/11/2006 17:21   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_:) 2006-12-21 12:13   
gosc_:) - Profil gosc_:)
Wczoraj o 22:30 wyladował na warszawskim Okęciu samolot Fischer Air Polska (SP-FVR). W piątek pierwszy lot:)
gosc_:) 2006-12-16 20:35   
gosc_:) - Profil gosc_:)
Fischer zrezygnował z nazwy EuroCharter i nazywa się PrimaCharter. Są już nowe, zaktualizowane informacje na ich stronie.
gosc_>:< 2006-11-27 14:42   
gosc_>:< - Profil gosc_>:<
O nie! Tylko nie LOT! Znowu będzie ogromne opóźnienie. To najbardziej spóźnialska linia europejska zaraz za British Airways! To ja już wolę 100 razy Fischera:) Poza tym mam same dobre doświadczenia związane z Fischerem:)
gosc_FAP 2006-11-27 13:12   
gosc_FAP - Profil gosc_FAP
są dwa rejsy:
1. EXIM TOURS samolotem B757-200 FAPu;
2. BP Nowa ITAKA samolotem B767-200 LOTu.
gosc_wawia 2006-11-27 08:50   
gosc_wawia - Profil gosc_wawia
ten pierwszy lot 18.12 do Brazylii, który podobno FFP ma zrobić, w biurach podróży jest reklamowany jako lot LOT-em na B-767. Ciekawe o co tu chodzi??
gosc_Czyte 2006-11-26 21:21   
gosc_Czyte - Profil gosc_Czyte
Nic z tego nie bedzie. Agonia w stylu Air Polonii.
waw-gru 2006-11-26 19:58   
waw-gru - Profil waw-gru
Pan W był dyrektorem ds. czarterów w APN. Potem dyrektorem ds handlowych w WEA. wcześniej, do końca 1997 dyrektor Biura Lotów Wynajętych w LOT. bardzo rozsądny człowiek, wierzę, że mu się uda.
gosc_seba 2006-11-26 11:36   
gosc_seba - Profil gosc_seba
600 tys. pasażerów na 2 samoloty??? ała...
gosc_Jaki 2006-11-26 00:05   
gosc_Jaki - Profil gosc_Jaki
A dla czego nie polecasz latać z Fischerem? Ja leciałem i jestem bardziej niż zadowolony. Samolot super, obsługa świetna, lot miły i spokojny. Co ci nie pasuje?
gosc_gosc 2006-11-25 22:12   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
firma krzak,samoloty graty,wiem bo miałem z nimi do czynienia, nie polecam tym latać
gosc_seba 2006-11-25 16:48   
gosc_seba - Profil gosc_seba
powodzenia!
gosc_??? 2006-11-25 11:51   
gosc_??? - Profil gosc_???
trzeba życzyc liniom EUROCHARTER udanej reaktywacji, w Polsce jest potrzebny przewożnik czarterowy, poza centralwingsem. Powodzenia w stracie 18 grudnia
1234kuba 2006-11-24 20:40   
1234kuba - Profil 1234kuba
Boeing 757 to jedna z najbardziej udanych konstrukcji, która jednak nie miała szczęścia przez słabe wyniki linii lotniczych swego czasu. To żadne trumny. :)))
gosc_Wielb 2006-11-24 15:56   
gosc_Wielb - Profil gosc_Wielb
Jeżeli samoloty Fischera są według ciebie "stare" (12 i 14 lat) to zastanawiam się jak nazwiesz samoloty LOT-u, które są duużo starsze. "Antyki"? Ciekaw jestem również skąd masz takie ciekawe i zarazem nieprawdziwe statystyki, odnośnie opóźnień FAP? Wszyscy pasażerowie (w przypadku stosownego opóźnienia) mieszkający poza miejscem wylotu mieli zapewnione hotele i wyżywienie, zgodnie a przepisami unijnymi! Nie wiesz to milcz!
gosc_antyF 2006-11-24 09:00   
gosc_antyF - Profil gosc_antyF
FISCHER to stare wysłużone trumny powtarzam raz jeszcze / miałem okazję lecieć tymi podmienionymi samolotami to jeszcze gorsze padła / nie wspomne o opóżnieniach i skandalach na przelotach na DOMINIKANE I BRAZYLIE w sezonie 2006 - uwłaczające jest to że 70 % lotow fischera bylo opoznionych - a w jaki sposob mozna bylo zobaczyc w telewizji - KOCZOWANIE NA LOTNISKACH to specjalizacja tej lini - przywożenie części i naprawy przed wylotem słowem jedno wielkie DNO - nie wiem skad ta euforia EXIMU ... ja nie polecę nigdy tymi wrakami bo chcę jeszcze żyć a nie z góry martwić się czy wylecę i dolecę
gosc_Go 2006-11-23 18:29   
gosc_Go - Profil gosc_Go
Kolejny "mądry". Za te podstawione samoloty którymi miałeś przyjemność polecieć płacił Fischer. Nigdy nie odwołał żadnego lotu! Zawsze coś podstawiał, w przeciwieństwie do innych linii. Piszesz, że to linia wiecznych problemów- problemy zaczęły się dopiero po przejęciu Fischera przez PTV! Nazwisko na W nic nie miało wspólnego z BP Fischer a z APN jak najbardziej. Był ich prezesem i FAPu też i jest nadal i to dzięki niemu ta firma przetrwała i znalazła poważnych inwestorów.
gosc_pasaz 2006-11-23 16:04   
gosc_pasaz - Profil gosc_pasaz
linia wiecznych problemów. w tym roku na 6 lotów FAPem TYLKO dwa razy leciałem ich samolotem, czterkrotnie podstawiano za to inny samolt. i tylko trzykrotnie samolot był w miare punktualny (+/- 45 minut).
A nazwisko na W. miało wiele wspołnego i z FAPem i z nieistniejącym juz BP Fischer i chyba z Air Polonią (nie mam peweności co do AP)
gosc_Go 2006-11-23 13:06   
gosc_Go - Profil gosc_Go
Nikt ci nie każe latać tymi "trumnami". Popatrz oszołomku, tyle czasu latali i nic złego się nie stało. Żadna "trumna" nie spadła. Wszystkie doleciaóły. Wiem, że czujesz ból, że wracają na nasze niebo ale pogódź się z tym faktem. Najbardziej mnie bawi, jak na tematy lotnictwa wypowiadają się ludzie, którzy nie mają o nim zielonego pojęcia. Gratuluję FAP'owi.
gosc_sens 2006-11-23 12:21   
gosc_sens - Profil gosc_sens
latajace trumny ! wracaja na niebo - znowu poniżajace obrazy opóżnień napraw i skandali na lotniskach całego świata - ja nie polecę nigdy tymi trumnami!
gosc_FAP 2006-11-23 10:50   
gosc_FAP - Profil gosc_FAP
do obserwatora: cztery padły powiadasz? Masz jakieś przykłady?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy