Wycieczki droższe, przewoźników brak

Wycieczki droższe, przewoźników brak Po wycofaniu się Fischer Air z rynku, biura podróży - na zlecenie których operował - nie ukrywają, że wystąpią trudności w organizacji wycieczek. W niekorzystnej sytuacji znaleźli się organizatorzy, którzy w sezonie zimowym mają w swojej ofercie kierunki egzotyczne. Choć przedstawiciele biur uspokajają, że kwestią czasu jest znalezienie nowego przewoźnika, ale na płynne...
02/11/2006 20:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_KPS 2006-11-04 13:12   
gosc_KPS - Profil gosc_KPS
No to wyjaśnij co według Ciebie oznaczają "zaniżone stawki" - podj, proszę definicję. Szczególnie, ze FAP latał po wyższy stawkach latem niż Centralwings :-)
gosc_Lotni 2006-11-04 10:11   
gosc_Lotni - Profil gosc_Lotni
FAP i KPS mówicie o róznych sprawach. Rozmowa o innych organizacjach i samolotach nie ma sensu...to tak jakby porownać TRISTARY, które chce wprowadzić na rynek WEA z B757...
gosc_KPS 2006-11-03 20:13   
gosc_KPS - Profil gosc_KPS
LOTniskowcu, nie rozumiesz, że LOTwski B767 będzie zawsze droższy niż FAPowski B757! ZAWSZE!!! Podaj nazwy tych "tanich czarterowych linii zagranicznych".
gosc_Lotni 2006-11-03 19:38   
gosc_Lotni - Profil gosc_Lotni
FAP nie rozumie jednego, że nawet bardzo tanie czarterowe linie zagraniczne są droższe i nie chodzi tu o zwiazki zawodowe itd...
gosc_FAP 2006-11-03 12:16   
gosc_FAP - Profil gosc_FAP
"Zaniżóne stawki" według LOTu, bo FAP nie ma związków zawodowych i starszeństwa oraz innh głupot. FAP od maja do września odrobił 10 mln pln straty LOTniskowcu!!!
gosc_Lotni 2006-11-03 10:45   
gosc_Lotni - Profil gosc_Lotni
Ceny powinny wzrosnąć 20% - nie wiem czy po prostu ludzie nie zdają sobie spraw jakie są koszty takich operacji...to nie jest budownie domu pod Warszawą z ukradzionych z J&W Construction cegieł - tu trzeba za wszystko płacić a Fischer miał po prostu zaniżone stawki...życzę przyjemnych wakacji i rejsów..
Cezary 2006-11-03 00:03   
Cezary - Profil Cezary
Meksyk to ja już widziałem na żywo w środkowej Ameryce. Taki cyrk jaki się tam odbywał na lotnisku to nawet w Nepalu i innych egzotycznych krajach nie widziałem.
Kłopoty były bo leciałem dalej do Costa Rica (Kostaryki)
Dużo podrózuję ale wszystkich ostrzegam. Jeśli możecie nie lećcie przez Meksyk.
Na lotnisku możecie np spedzic 12 godzin w odosobnieniu bo z bardzo duża i z grubą dupą meksykance w immigration sie nie spodobacie. Lub zupełnie bez powodu.
Meksyk to jest dziki kraj.
To spotkało mnie ale dzielnie zniosłem. Siedziałem 12 godzin na odlot do Frankfurtu ze zmieniajacą się ochrona z karabinem.
Do Europy i Polski wróciłem Lufthansą....
bartek 2006-11-02 23:48   
bartek - Profil bartek
Bedzie niezly meksyk jak do sezony letniego nie pojawi sie przewoznik czarterowy na naszym niebie. Ceny wzrosna o kilkadziesiat % :/
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy