Direct Fly w Krakowie (fotoreportaż)

Direct Fly w Krakowie (fotoreportaż) W sobotę (11.03) w MPL Kraków Balice odbyła się konferencja prasowa nowej regionalnej linii lotniczej Direct Fly, która zapowiedziała uruchomienie krajowych połączeń lotniczych. Poniżej przedstawiamy materiał foto z sobotniej konferencji. Logotyp nowego przewoźnika Sławomir Decewicz (wiceprezes Direct Fly), Jan Szczepkowski (prezes Direct Fly), Kamil Kamiński...
12/03/2006 15:46   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Gra 2006-03-27 07:59   
gosc_Gra - Profil gosc_Gra
Cieszę się, że połączenia krajowe bezpośrednie Gdańsk-Kraków w końcu ruszą. Ale kogo będzie na nie stać. W lipcu mamy zjazd rodzinny i w 11 osób chcemy dostać się z Gdańska do Krakowa. Wyobrażam sobie jaka to kasa!!!
gosc_grzes 2006-03-15 23:49   
gosc_grzes - Profil gosc_grzes
Leciałem ostanio tymże samolotem na Trasie Manchester-Inverness liniami Eastern Airways. Fakt, skórzane fotele są OK ale co do komfortu to bym sie kłócił. Jakoś mi sie lata lepiej dużymi nawet ze względu na turbulencje ale na lokalnych trasach nie ma sensu używać większych:)
gosc_dupek 2006-03-13 12:19   
gosc_dupek - Profil gosc_dupek
Jestem ciekawy skad sie biora kolejni naiwni inwestujacy kase w pomysly Jana Szczepkowskiego??
Powodzenia! Pamietajcie tylko ze to wciaz te same nazwiska co przy WEA, APN no i jeszcze FA...
gosc_Zooo 2006-03-13 10:51   
gosc_Zooo - Profil gosc_Zooo
Przeczucie mam takie ze ta linia juz jest za droga
katowiczan 2006-03-12 19:17   
katowiczan - Profil katowiczan
Bardzo fajne i wyglądające na komfortowe wnętrxze!! Może im się udać...gdyby tylko latali z Katowic...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy