"Żądamy przeprosin ..."

Niskokosztowy przewoźnik SkyEurope zażądał przeprosin od Wizz Air i ujawnienia sytuacji finansowej konkurenta - firma poinformowała w specjalnym oświadczeniu przesłanym dziś (15.02) portalowi Pasazer.com. OŚWIADCZENIE Szanowni Państwo, chciałbym skomentować ostatnie działania węgierskiego przewoźnika Wizz Air, który opisywał „drastyczne obniżenie przez Sky...
15/02/2006 19:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_danie 2006-03-02 21:43   
gosc_danie - Profil gosc_danie
leciałem ostatnio do Charleroi Wizz air i jestem zadowolony z usług tego przewoźnika nie mam nic do zarzucenia pozdrawiam !!!
bumbastik 2006-02-17 20:35   
bumbastik - Profil bumbastik
słyszałem opinię - bodajrze w WTK, że skyeurope nie wycofał się w 100% z połączenia POZ AMS tylko odłożył je w czasie w bliżej nieokreśloną przyszłość - swoją drogą ciekawe ile w tej plotce prawdy a ile ściemy
gosc_Tomi1 2006-02-17 15:24   
gosc_Tomi1 - Profil gosc_Tomi1
Czy Sky Europe zamierza przeprosic za to, ze zanim odlecial jakikolwiek samolot z Poznania do Amsterdamu to zlikwidowano polaczenie???
humbak 2006-02-17 01:10   
humbak - Profil humbak
viajero: która "czerwona reklama powyżej"? Ja mam niebieską... z noclegiem w Krakowie. :o))))
gosc_Jurek 2006-02-17 00:49   
gosc_Jurek - Profil gosc_Jurek
Lecialem SkyEurope. Raz. I nigdy więcej. Brud , smród i wszystko(fotele, stoliki) lepiły się od brudu.
Mówiąc wprost syf.
Opóźnienia beznadziejne. Niech zmykają z polskiego rynku lotniczego.
viajero 2006-02-17 00:40   
viajero - Profil viajero
Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta (patrz czerwona reklama powyżej) :-)
gosc_v78 2006-02-16 23:55   
gosc_v78 - Profil gosc_v78
Nie moge pojac, dlaczegow sky europe robi taka afere z tego co wizz napisal. mialem, a wlasciwie mam bilet do amsterdamu z poznania i nie mam pojecia co mam zrobic. jestem z polnocnej polski i wcale nie bede sie cieszyl, na mysl jazdy przez cala polske do krakowa. trzeba chyba zawolac kase za bilecik i juz nigdy nie wchodzic na ich strone. zapomniec i tyle. a szkoda. jak do tad latalem tylko wizzem, zawsze z zadowoleniem. chcialem sprobowac czegos innego. bez powodzenia. tej linii juz podziekuje!
gosc_taki 2006-02-16 15:40   
gosc_taki  - Profil gosc_taki
SKYEUROPE wychodzi z polaczenia na trasie WAW_STN-WAW.Czy to oznacza ,ze jest miejsce dla konkurencji?

Pozdrawiam
usuniety 2006-02-16 13:03   
usuniety - Profil usuniety
no coment
gosc_hmmm 2006-02-16 11:27   
gosc_hmmm - Profil gosc_hmmm
no niestety taka prawda
gosc_rober 2006-02-16 11:22   
gosc_rober - Profil gosc_rober
podobnie jak smieszna jest alternatywa dla poz-ams w propozycji Sky: czyli lot na trasie krk-ams.
Sky sie wyglupil i to z poziomem AirPoloni. Od Ryna moga sie uczyc i nawet latanie na głowne lotniska jest w perspektywie ich zagrywek smiesznym dzialaniem na rzecz wizerunku.
To jakby owlosionego brudasa ubrac w garnitur - i tak ciagle bedzie smierdzial.
raf 2006-02-16 11:06   
raf - Profil raf
co nas polakow obchodzi umacnianie pozycji w europie srodkowej i wschodniej,jak pozycja w Polsce znacznie slabnie.a zapropnowanie alternatywy poz-amsterdam na wawa-bruksela jest smieszne.
gosc_Zooo 2006-02-16 10:38   
gosc_Zooo - Profil gosc_Zooo
No Panie Klopotowski to nie jest prawda co pan mowi ale znam trase Dortmund-Katowice i oferta zostala rozszerzona i odwrotnie . nie jestem Fanem Wizzira jestem obiektywny ale w tym przypadku to zwykly populizm
gosc_Seba 2006-02-16 09:48   
gosc_Seba - Profil gosc_Seba
nie ma to jak dzieci.... kluca sie bo to a tamto - a tak zjazd cenowy i reklama???
bumbastik 2006-02-16 09:37   
bumbastik - Profil bumbastik
w dobre obyczaje godzą działania skyeurope, który sie wycofuje z tylu nieuruchomionych jeszcze połączeń - obiecanki cacanki a głupim pasażerom radość - SKYEUROPE powinno być bojkotowane przez Polaków
gs 2006-02-16 01:10   
gs - Profil gs
Jasne ze Sky chce tylko dobrze ;) Przeciez mozna zamiast do znajomych w Sztokholmie, czy do pracy w Londynie, poleciec pozwiedzac Paryz lub odpoczac gdzies na plazy ;) - o to tylko im chodzi - nie oddac kasy, zamienic rezerwacje - kasa zostaje w firmie i LF tez ;)
Co do wezwania Wizz do ujawnienia finansow - to jest baaardzo smieszne ze strony Sky - jako firmy notowanej na gieldzie, obligatoryjnie zmuszonej do sporzadzania raportow finansowych:)) Rownie dobrze mogliby mnie np wezwac do przedstawienia swoich finansow ;) :))
gosc_ muri 2006-02-16 01:00   
gosc_ muri - Profil gosc_ muri
Juz zapomnial wizz jak zostawil swoich pasazerow na lotnisku w Londynie przed Bozym Narodzeniem - bo odwolal loty? Teraz sa tacy pomocni :( a ich wlasnych pasazerow nie mial kto przywiezc do Polski na Swieta. Nie wierze im, sa bardzo dwulicowi. Na dodatek wszyscy probuja kopiowac Ryana w jego beznadziejnym marketingu i czarnym PR i wychodzi z tego magiel. mam nadzieje ze nasi rodacy sie na nich poznaja
viajero 2006-02-16 00:43   
viajero - Profil viajero
Pan Kłopotowski jest wyjątkowo naiwny... Tłumaczy się winny!!! Ech, jak im to ciężko przeżyć, że WizzAir wykorzystał to marketingowo... :-) To było wręcz oczywiste, że ktoś to wykorzysta! A wyciągnięcie brudów z przeszłości było chyba ostatnim ASem z rękawa SkyEurope. Nieładnie, panie Kłopotowski... Pora spuścić głowę z honorem i nie pogrążać się bardziej.
aguirre 2006-02-15 23:20   
aguirre - Profil aguirre
Wizz jest cwany, ale ma rację, że Sky opuścił swoich pasażerów. Co po zwrocie forsy, gdy za te pieniądze w tym terminie już się do tego miejsca nie poleci. Wkurza mnie marketingowa gadka o wzmacnianiu i rozwoju, kiedy się po prostu likwiduje trasy, bo było na nie za mało chętnych. Air Berlin jak się wycofywał z Polski, to nie ględził o wzmocnieniu pozycji i utworzeniu n-tego połączenia na Majorkę z kolejnego powiatowego miasta w Niemczech czy lotach do Amsterdamu, ale uczciwie podał, że było za małe zainteresowanie. Wystarczyłoby sorry, nie udalo się, nie było zainteresowania, przepraszamy. I sami powinni wystąpić do Wizza o przejęcie ich za same opłaty na zbliżone loty. To byłby ruch !A redakcja może zacierać ręce, jak rzecznicy pisząna portal, to świadczy o jego opiniotwórczym działaniu. Komentarz moderatora: Zacieramy! Czekamy na więcej! :o)
Ale w dużej mierze do "opiniotwórczego działania" przyczyniają się także forumowicze, za co bardzo dziękujemy!
humbak 2006-02-15 22:55   
humbak - Profil humbak
Katowiczanin: Zdecydowanie zaskoczyłbym się, gdybym jutro nie przeczytał na portalu "odpowiedzi" Wizza! :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy