Październik dobrych cen w Eurolot

Październik dobrych cen w Eurolot Linie lotnicze Eurolot przygotowały specjalną ofertę dla pasażerów planujących podróż w październiku do Chorwacji lub między Gdańskiem a Wrocławiem. Przewoźnik udostępnił dodatkową pulę biletów na loty ze wszystkich portów regionalnych w Polsce do Chorwacji - ceny za przelot w jedną stronę zaczynają się od 330 PLN. W cenę biletu wliczony jest przewóż bagażu...
13/09/2013 11:34   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
adamlubin 2013-09-13 20:35   
adamlubin - Profil adamlubin
Zerkam na FR24 i tak na szybko co lata Dashami np: Air Baltic leci np MUN, FRA, BRU, KBP-RIX także loty tez ponad 2 godzinne. Lot Lotowskim AN-26 Babimost-Warszawa 1984 rok to było coś :) a teraz to sama przyjemność
malin 2013-09-13 15:07   
malin - Profil malin
Wielkim fanem nie jestem. Uważam, że są po prostu ok.
Kiedyś często latałem na trasie Poznań Frankfurt ATR i to 2 godziny to było faktycznie kiepsko, zwłaszcza rzędy 2-3 tuż przy śmigle. Raz mojego bagażu nie zmieścili. W zeszłym roku w lipcu leciałem nowiutkim dash Poznań Warszawa także w rzędach z przodu i przeskok był niebo a ziemia. Uważam, że bez problemu 2-3 godziny tym samolotem można latać, także przy normalnym wzroście 1,8m. Lufhhansa lata tymiże samymi Dashami (tyle że starszymi) na trasie Monachium Poznań i jakoś nikt nie stęka, tylko na nasze psioczyć potrafimy.
adamlubin 2013-09-13 14:41   
adamlubin - Profil adamlubin
@gosc_01d02 leciałem w tym roku z nimi do Dubrownika -nie ma co panikować spokojny cichy lot ok 2 godzin, nie wiem czemu ludzie tak nie lubia tych turbosmigłowych, może troche woniej leci ale to przecież nie sa loty na antypody. Osobiście czekamy na Chorwacje w nastepnym sezonie - jak najbardziej może to byc K2.
gosc_c6c3d 2013-09-13 14:41   
gosc_c6c3d - Profil gosc_c6c3d
malin - czy jesteś takim fanem turbopropów? zobacz jak je wykorzystuje LH czyli Dolomiti - trasy do godziny. a nie jak ELO - jakiś Rzeszów-Rzym, Chorwacja itp. Poza tym jedynym plusem Dasha jest to że jest nowy. i tyle. Leciałeś nim? Zwłaszcza przy oknie? kadłub ma tak wąski przekrój, że siedząc przy oknie nie trzymasz nóg prosto, tylko noga od okna musi być po skosie, bo kadłub już ma swój profil owalny. do tego ja nie wiem co zrobić z głową - nie ma zagłówków. więc nie zdrzemniesz się, chyba że masz 1.5m wzrostu. Do tego wieczne problemy z bagażem- to nie jest samolot na wakacyjne wypady, a na biznesowy podlot z laptopem w torbie i wieczorny powrót. a poza tym czy już nie zaprzestali ich produkcji? na placu przed hangarem stoją ostatnie sztuki i szukają chętnych np Eurolotu...
mrjulek 2013-09-13 14:11   
mrjulek - Profil mrjulek
Czyzby Eurolot w ten sposob zegnal sie z pasazerami z Wroclawia? Od listopada juz nie bedzie goscil we WRO, a i nawet w zapowiedzi powrotu WRO-GDN-WRO wiosna nie bardzo wierze.
malin 2013-09-13 14:04   
malin - Profil malin
gosc_01d02: o co Ci chodzi z turbośmigłowcami? Dash hrabiemu nie pasuje? Nowy, dużo miejsca na nogi, szybki, niezbyt głośny.
gosc_29c4e 2013-09-13 13:08   
gosc_29c4e - Profil gosc_29c4e
zaczyna się walka o przetrwanie bez Lotu...
gosc_01d02 2013-09-13 12:31   
gosc_01d02 - Profil gosc_01d02
330 zł w jedną stronę to byłaby "dobra cena" u normalnego przewoźnika, a nie z Eurolot i ich turbośmigłowce:)
copilot 2013-09-13 12:10   
copilot - Profil copilot
fajna promocja
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy