Zielona Góra reaktywowana

Zielona Góra reaktywowana W dniu wczorajszym (28.11) linie lotnicze LOT wznowiły regularne połączenie lotnicze między Warszawą a Zieloną Górą. Pisaliśmy o tych planach 17 listopada w tekscie LOT-em do Zielonej Góry. Pasażerowie od wczoraj mają do dyspozycji 12 rejsów w tygodniu. Rejsy obsługiwane są wynajętym od firmy Jet Air samolotem Jetstream 32, który może zabrać na pokład 18 pasażerów. ...
29/11/2005 16:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_luki 2005-12-05 08:57   
gosc_luki - Profil gosc_luki
jeszcze zeby byly jakies promocje z tej zielonej gory a tu nawet nie wielu wie o tym ze i tam mozna teraz samolotem
gosc_zasie 2005-11-30 01:11   
gosc_zasie - Profil gosc_zasie
wykupywanych jest 5 biletow w kazym samolocie, co stanowi 27,7 % wszystkich miejsc. koszty roczne: 1,6 mln. 1,15 mln daje urzad marszalkowski, a 0,45 mln urzad miejski w zielonej gorze
gosc_Avang 2005-11-29 23:20   
gosc_Avang - Profil gosc_Avang
Niestety macie racje-polowa miejsc jest opłacona (ja słyszałem o kwocie ok 160000 pln rocznie).....pytanie tylko czemu cale Lubuskie zrzuca sie na lotnicko Zielonej Góry....ja jestem z Gorzowa i pewnei nigdy z niego nie skorzystam, w przeciwności do Poznania i Berlina z których korzystam bo sa blizej, wygodniej i z lepszym dojazdem....
olka 2005-11-29 23:13   
olka - Profil olka
marqoos pewnie masz racje z tymi miejscami. To jest Polska, kraj w ktorym takie rzeczy sa realne.
marqoos_pl 2005-11-29 22:32   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
na temat tych wykupionych miejsc "samorządowych" już dosyć dawno rozpisywały się gazety i portale... Podobno to było warunkiem ponownego uruchomienia tego połączenia, a to jest już gwarancją opłacalności... Jeżeli jest to prawda (a ja niestety nie mam możliwości wiarygodnego sprawdzenia), to jest to po prostu inna forma pompowania publicznych pieniędzy w jedną firmę... A na Ryanaira tak wszyscy się złoszczą... Tu i tu są dopłaty... I tu, i tam z publicznych pieniędzy... Ale może się mylę... Chciałbym...
marius 2005-11-29 22:19   
marius - Profil marius
drogi moderatorze lub jego wspolpracowniku: informacje na temat odlotow z IEG na twoim portalu sa nie prawdziwe. System rezerwacji Lot'u jasno okresla te godziny. Moim zdaniem , ktos to zrobil na tzw. odwal a to tylko swiadczy o braku profesjonalizmu tymbardziej ze wczesniej poprosilem o aktualizacje danych IEG. Pozdrawiam serdecznie Komentarz moderatora: Drogi uzytkowniku, informacje zawarte w rozkladzie lotow sa zgodne z komunikatem prasowym przeslanym przez PLL LOT na temat uruchowmionych polaczen z Zielonej Gory. W razie jakichkolwiek niezgodnosci prosze kierowac uwagi do PLL LOT, a nie do serwisu Pasazer.com, gdyz my nie jestesmy odpowiedzialni za bledy LOTu. Pozdrawiam. Moderator
olka 2005-11-29 19:35   
olka - Profil olka
marqoos skad wiesz, ze polowa miejsc jest wykupiona przez samorzady ????
marqoos_pl 2005-11-29 17:24   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
18 pasażerów, z czego połowa miejsc wykupiona przez samorządy (czy tego potrzeba, czy nie...)... Super...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy