Biuro podróży Api Travel

Lotnisko  Biuro podróży Api Travel API TRAVEL działa na polskim rynku od 1 stycznia 2004 r. Zostało założone przez osoby z długoletnim doświadczeniem w pracy zarówno organizatorów turystyki jak i pilotów wycieczek. Działa na podstawie zaświadczenia Wojewody Mazowieckiego o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr rej. 661. Posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA TUiR S.A. Oferuje wczasy m.in. we Włoszech i Francji z dojazdem własnym i autokarem, wycieczki objazdowe po Europie (m.in. Włochy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Ukraina), wyjazdy na narty, pielgrzymki czy wyjazdy integracyjne dla firm.

Opinie o biurze podróży

Kaplan 19/11/2014 14:51   
Kaplan - Profil Kaplan
9 Zalety: byłam z Api Travel na kilku imprezach objazdowych po Europie. Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Wszystko wg programu było zawsze zrealizowane. Piloci zawsze uśmiechnięci i pomocni. Ich profesjonalizm i wiedza za każdym razem zaskakiwała mnie bardzo pozytywnie. Kierowcy z firm przewozowych stawali na wysokości zadania, znali trasę. Cena bardzo atrakcyjna i adekwatna do usługi. Ogromną zaletą jest brak nocnych przejazdów.

Wady: słaba reklama, która powoduje nierozpoznawalność na rynku.
gil20111 26/09/2014 20:41   
gil20111 - Profil gil20111
1 Zalety: Tylko kuszą niską ceną...

Wady: brak profesjonalizmu. Pilotka Renata zupełnie brak zorganizowania i wiedzy. często nie wiedzieliśmy o której albo gdzie jedziemy, dezorganizacja, błądzenie po drodze. Kierowca firmy przewozowej niemal każdego wiezoru popijał, a na drugi dzień sam cały dzień jechał, bardzo niebezpiecznie. Drugi kierowca był tylko statystą. Tak było na wycieczce-pielgrzymce do Medjugorje i Chorwacji w dn. 23-31 sierpnia 2014 r. zdecydowanie odradzam to Biuro. lepiej zapłacić stówke więcej i mieć pewność
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama