×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży Api Travel


Api TravelAPI TRAVEL działa na polskim rynku od 1 stycznia 2004 r. Zostało założone przez osoby z długoletnim doświadczeniem w pracy zarówno organizatorów turystyki jak i pilotów wycieczek. Działa na podstawie zaświadczenia Wojewody Mazowieckiego o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr rej. 661. Posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA TUiR S.A. Oferuje wczasy m.in. we Włoszech i Francji z dojazdem własnym i autokarem, wycieczki objazdowe po Europie (m.in. Włochy, Hiszpania, Portugalia, Francja, Ukraina), wyjazdy na narty, pielgrzymki czy wyjazdy integracyjne dla firm.

Opinie o biurze podróży Api Travel

Zalety: byłam z Api Travel na kilku imprezach objazdowych po Europie. Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi. Wszystko wg programu było zawsze zrealizowane. Piloci zawsze uśmiechnięci i pomocni. Ich profesjonalizm i wiedza za każdym razem zaskakiwała mnie bardzo pozytywnie. Kierowcy z firm przewozowych stawali na wysokości zadania, znali trasę. Cena bardzo atrakcyjna i adekwatna do usługi. Ogromną zaletą jest brak nocnych przejazdów.
Wady: słaba reklama, która powoduje nierozpoznawalność na rynku.
9

/10

19/11/2014 14:51,  
Zalety: Tylko kuszą niską ceną...
Wady: brak profesjonalizmu. Pilotka Renata zupełnie brak zorganizowania i wiedzy. często nie wiedzieliśmy o której albo gdzie jedziemy, dezorganizacja, błądzenie po drodze. Kierowca firmy przewozowej niemal każdego wiezoru popijał, a na drugi dzień sam cały dzień jechał, bardzo niebezpiecznie. Drugi kierowca był tylko statystą. Tak było na wycieczce-pielgrzymce do Medjugorje i Chorwacji w dn. 23-31 sierpnia 2014 r. zdecydowanie odradzam to Biuro. lepiej zapłacić stówke więcej i mieć pewność
1

/10

26/09/2014 20:41,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie