Biuro podróży Alfa Star

Lotnisko  Biuro podróży Alfa Star 8 Biuro Podróży Alfa Star powstało w 1995r. i dość szybko zostało liderem w organizacji wypoczynku w Egipcie. Dowodem na to jest certyfikat, przyznany przez Ambasadę Egiptu potwierdzający największą liczbę wysłanych turystów. Aby oferta biura Alfa Star zaspokoiła wszelkie gusta Klientów, obejmuje ona zarówno imprezy pobytowe nastawione na wypoczynek, jak i na aktywne spędzanie czasu. Wraz z rozwojem firmy, włączono także kolejne kierunki do oferty. Obecnie głównymi kierunkami, w których specjalizuje się biuro są: Egipt, Turcja oraz Bułgaria. Klienci znajdą też propozycje wypoczynku w Tunezji, Portugalii, czy na Krecie i Teneryfie. Ciekawą propozycję stanowią również wycieczki objazdowe po Egipcie, Jordanii czy Izraelu.

Opinie o biurze podróży

JakubIrlandia 16/10/2014 15:42   
JakubIrlandia - Profil JakubIrlandia
1 Zalety: brak zalet

Wady: Organizator na 6 dni przed wylotem zmienił daty wyjazdu i lotnisko docelowe. Zgodnie z umową przysługiwała mi możliwość odwołania wyjazdu i zwrotu pieniędzy... Tak też zrobiłem... Do tej pory nie odzyskałem pieniędzy, brak odpowiedzi na maile, a telefonicznie wciąż ta sama śpiewka "przekazujemy to do księgowości" ZDECYDOWANIE NIE Polecam ALFASTAR, bardzo nieprofesjonalne i nierzetelne Biuro.
anntonirak 07/10/2014 10:29   
anntonirak - Profil anntonirak
1 Zalety: brak

Wady: Uwaga firma powinna nazywać się kombinator wzięli kasę za spółkę córkę (4YOUAIRLINES) a teraz nabrali wody w usta i wykręcają się że to nie ich sprawa choć z przelewu i e-biletu wiadomo kto wziął kasę. p.s. Blokowanie wpisów na fanpagu to kolejny dowód na to iż firma usiłuje zatrzeć ślady swojej działalności.
Heniek Morawski 03/10/2013 17:56   
Heniek Morawski - Profil Heniek Morawski
2 Zalety: Właśnie wróciłem z wycieczko objazdowej po Izraelu. Rezydent- Marek M. miał dużą wiedzę i ciekawie opowiadał, ale woził nas po sklepach z pamiątkami, które miały ceny kilka razy wyższe niż gdzie indziej! W Jerychu wszystkie zakupy naszej wycieczki były na liście i procenty szły...? No właśnie gdzie? Do pilotów? Czy arabskiego biura podróży, które z Alfa Star wycieczkę organizuje już na miejscu. Hotele w Betlejem i Nazarecie dużo poniżej standardów 3 gwiazdek! Jedzenie także! A na koniec wycieczka do Tel Acivu, za którą cześć ludzi zapłacił po 20 dolarów, inni 15, a jeszcze inni nic! A wszystko dlatego, że pilot chciał od ludzi wyciągnąć jak najwięcej kasy. Czy też dostawał od tego procenty?

Wady:
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama