×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży Alfa Star


 8

/10

Alfa StarBiuro Podróży Alfa Star powstało w 1995r. i dość szybko zostało liderem w organizacji wypoczynku w Egipcie. Dowodem na to jest certyfikat, przyznany przez Ambasadę Egiptu potwierdzający największą liczbę wysłanych turystów. Aby oferta biura Alfa Star zaspokoiła wszelkie gusta Klientów, obejmuje ona zarówno imprezy pobytowe nastawione na wypoczynek, jak i na aktywne spędzanie czasu. Wraz z rozwojem firmy, włączono także kolejne kierunki do oferty. Obecnie głównymi kierunkami, w których specjalizuje się biuro są: Egipt, Turcja oraz Bułgaria. Klienci znajdą też propozycje wypoczynku w Tunezji, Portugalii, czy na Krecie i Teneryfie. Ciekawą propozycję stanowią również wycieczki objazdowe po Egipcie, Jordanii czy Izraelu.

Opinie o biurze podróży Alfa Star

Zalety: brak zalet
Wady: Organizator na 6 dni przed wylotem zmienił daty wyjazdu i lotnisko docelowe. Zgodnie z umową przysługiwała mi możliwość odwołania wyjazdu i zwrotu pieniędzy... Tak też zrobiłem... Do tej pory nie odzyskałem pieniędzy, brak odpowiedzi na maile, a telefonicznie wciąż ta sama śpiewka "przekazujemy to do księgowości" ZDECYDOWANIE NIE Polecam ALFASTAR, bardzo nieprofesjonalne i nierzetelne Biuro.
1

/10

16/10/2014 15:42,  
Zalety: brak
Wady: Uwaga firma powinna nazywać się kombinator wzięli kasę za spółkę córkę (4YOUAIRLINES) a teraz nabrali wody w usta i wykręcają się że to nie ich sprawa choć z przelewu i e-biletu wiadomo kto wziął kasę. p.s. Blokowanie wpisów na fanpagu to kolejny dowód na to iż firma usiłuje zatrzeć ślady swojej działalności.
1

/10

07/10/2014 10:29,  
Heniek Morawski
Heniek Morawski
Zalety: Właśnie wróciłem z wycieczko objazdowej po Izraelu. Rezydent- Marek M. miał dużą wiedzę i ciekawie opowiadał, ale woził nas po sklepach z pamiątkami, które miały ceny kilka razy wyższe niż gdzie indziej! W Jerychu wszystkie zakupy naszej wycieczki były na liście i procenty szły...? No właśnie gdzie? Do pilotów? Czy arabskiego biura podróży, które z Alfa Star wycieczkę organizuje już na miejscu. Hotele w Betlejem i Nazarecie dużo poniżej standardów 3 gwiazdek! Jedzenie także! A na koniec wycieczka do Tel Acivu, za którą cześć ludzi zapłacił po 20 dolarów, inni 15, a jeszcze inni nic! A wszystko dlatego, że pilot chciał od ludzi wyciągnąć jak najwięcej kasy. Czy też dostawał od tego procenty?
Wady:
2

/10

03/10/2013 17:56,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie