Opinie o biurze podróży Fun Club

Sandrina91 23/06/2022 20:36   
10 Zalety: Polecam krótkie weekendowe wyjazdy z funclubem, byłam w Wiedniu, Berlinie i Budapeszcie świetna organizacja i wspaniali przewodnicy. Dla wszystkich rezerwacji z kodem 5079- promujesz Zyskujesz rabat. Polecam :-)

Wady: Autokar mógłby być wygodnuejszy
Frank 12/08/2019 10:42   
2 Zalety: Flota autobusowa, w miarę sensowny program wycieczek

Wady: Niestety wypoczynek w Makarskiej należy zaliczyć do nieudanych. W umowie obiecano zakwaterowanie w obiekcie *** za to zakwaterowano nas w norze, która nie widziała remontu od 20 lat. Ponadto dziwne opłaty dodatkowe "klimatyczno-kwaterunkowe" i odległość od plaży 600 m, kiedy w ofercie obiecano 300m. Na zgłoszenie mailowe i na miejscu ani biuro ani rezydent nas nie przekwaterowali bo stwierdzili że warunki zakwaterowania to "kwestia gustu". Skandal! Zgłoszona reklamacja.
wikiwasia 25/07/2017 13:38   
10 Zalety: Bardzo się cieszę, że trafilam do Funclubu. To były super wakacje! Wróciłam opalona, najedzona, wypoczęta i z nowymi znajomymi. Bardzo mili opiekunowie (na trasie i w hotelu) i panie w biurze też. Żadnych problemów. Polecam

Wady: Musiałam wrócić :(
agapyza 30/06/2017 13:08   
10 Zalety: Miła obsługa, bardzo wygodny autokar, super kierowcy, fajne rabaty. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki. Pełna profeska. Do niczego nie mogę się przyczepić. Polecam, polecam, polecam!

Wady: brak
Karola70007 14/04/2016 22:19   
10 Zalety: A ja bardzo polecam ! Byłam z nimi na wczasach w Kokkino Nero w Grecji. Bardzo tanie wycieczki i dobrze zorganizowane. Wielkie żółte autokary robią wrażenie i to jest naprawdę coś się nimi przejechać. Profesjonalni kierowcy sprawiają, że nawet ponad 30-godzinna podróż staje się atutem. Na miejscu wspaniała, przekochana Pani rezydent Magda z ogromną wiedzą na temat kraju i bardzo pomocna. Apartamenty schludne i zgodne z ofertą. Nie był to szczyt luksusu ale te wczasy kosztują 500 zł ! Moja córka jeździ na obozy młodzieżowe z funclubem i zawsze wiem, że wróci zadowolona a ja nie muszę się o nią denerwować kiedy jest w rękach pracowników tego biura. To ona nas namówiła na wczasy i była to najlepsza decyzja. Czasami warto słuchać dzieci :)

Wady: Wczasy z funclubem za szybko się kończą. I czasami ciężko dodzwonić się do biura, ale z doświadczenia wiem że wszędzie tak jest a nawet gorzej.
ryszardd 02/06/2015 12:52   
10 Zalety: A ja polecam!!! To moje ulubione biuro podróży. Właśnie wróciłem z wyjazdu z nimi do Chorwacji. Oni robią wyjazdy autokarem. My jechaliśmy z noclegiem w trasie, więc podróż raczej lekka i przyjemna. Hotel super, przy samej plaży w Baśka Voda. Hotel Dubrawka. Pan Krzysiu, który się nami opiekował na miejscu bardzo profesjonalny, super rezydent. Jedzenie na najwyższym poziomie, a ja smaczne jedzenie sobie cenię!

Wady: Wad żadnych! Nie wiem, czego to kwestia, ale ja to biuro zawsze polecałem, a jeżdżę z nimi od 5 lat na wakacje, i będę polecać!!!
sowa646 26/07/2013 11:36   
1 Zalety: OSTRZEGAM !!!, ODRADZAM !!!, ZALECAM OMIJAĆ DŁUGIM ŁUKIEM FUN CLUB Z POZNANIA !!! Wycieczka autokarowa z FUNCLUB Poznań do Rosji pt. “Poznaj Rosję” Dzisiaj na osłodę pozostaje tylko ostrzec wszystkich wybierających się z funclub z Poznania na urlop. Firma nie mająca zielonego pojęcia o organizacji. Wszystko co tam się działo to jedna wielka katastrofa, porażka i nieporozumienie. Okradli ludzi z urlopu, pieniędzy, nerwów a przede wszystkim z godności – 1). Kwaterując w hotelu w Moskwie w warunkach urągających przyzwoitości i podstawowym standardom, 2).Wymuszając niby to "prośbami“ ale powtarzanymi bez końca, by 80 osobowa grupa nie korzystała z autokarowej toalety i za potrzebą biegała w las, w najlepszym przypadku ustawiała się w kolejce do jednej toalety na stacji paliw dzięki czemu każdorazowo okradano wycieczkowiczów z 1.5 h czasu urlopowego. 3).Jeszcze przed opuszczeniem granic Polski autokar miał 7 (siedmio) godzinne opóźnienie, 4). Sceny dantejskie między wycieczkowiczami o miejsca, bo organizator od niektórych pokasował dodatkowe pieniądze za konkretne miejsca. 5).Białe noce i kwaterunek w Petersburgu to dla funclub z Poznania hotel w Tesno na odludziu 60 km od Petersburga. 6). Obejrzenie ścian budynku z zewnątrz i to przez szyby autokaru między innymi ermitażu i wielu innych podstawowych atrakcji w tamtych stronach, to dla funclub z Poznania zrealizowanie przewidzianych punktów wycieczki. 7). Zatrudnienie przewodników tylko rosyjskojęzycznych za nasze dodatkowe pieniądze to dla funclub z Poznania też zrealizowanie w pełni punktu mówiącego o zwiedzaniu z przewodnikiem. 8). Zatrudnieni rosyjskojęzyczni przewodnicy tak jak i jeden jedyny pilot na 80 osób to też dla funclub z Poznania standard i wcale funclub nie widzi w tym problemu że przemieszczanie się tak licznej grupy w przedziale wiekowym 10 – 80 lat w dużym mieście, przejazd metrem jest wręcz niemożliwy. 9). Ciągłe przeliczanie 80 osobowej grupy to też godziny urlopowe skradzione każdemu z wycieczkowiczów przez funclub z Poznania. 10). Pod pojęciem obiadokolacji na gorąco funclub z Poznania rozumie zimne, głodowe porcje, jakościowo pod tzw. “psem” których nie dla wszystkich starczało, nie wspominając kolejki na posiłki bo pomieszczenie w którym je podawano mieściło 20 kilka osób, w tym również innych gości tego pseudo hotelu z 3 gwiazdkami. 11). I tak można by jeszcze długo wymieniać “zalety organizatora” jedno z mądrych powiedzeń mówi że, jeżeli nie będziemy siebie szanowali to nikt też i nas nie uszanuje, dlatego: NIGDY WIĘCEJ Z FUN CLUB Z POZNANIA

Wady: OSTRZEGAM !!!, ODRADZAM !!!, ZALECAM OMIJAĆ DŁUGIM ŁUKIEM FUN CLUB Z POZNANIA !!! Wycieczka autokarowa z FUNCLUB Poznań do Rosji pt. “Poznaj Rosję” Dzisiaj na osłodę pozostaje tylko ostrzec wszystkich wybierających się z funclub z Poznania na urlop. Firma nie mająca zielonego pojęcia o organizacji. Wszystko co tam się działo to jedna wielka katastrofa, porażka i nieporozumienie. Okradli ludzi z urlopu, pieniędzy, nerwów a przede wszystkim z godności – 1). Kwaterując w hotelu w Moskwie w warunkach urągających przyzwoitości i podstawowym standardom, 2).Wymuszając niby to "prośbami“ ale powtarzanymi bez końca, by 80 osobowa grupa nie korzystała z autokarowej toalety i za potrzebą biegała w las, w najlepszym przypadku ustawiała się w kolejce do jednej toalety na stacji paliw dzięki czemu każdorazowo okradano wycieczkowiczów z 1.5 h czasu urlopowego. 3).Jeszcze przed opuszczeniem granic Polski autokar miał 7 (siedmio) godzinne opóźnienie, 4). Sceny dantejskie między wycieczkowiczami o miejsca, bo organizator od niektórych pokasował dodatkowe pieniądze za konkretne miejsca. 5).Białe noce i kwaterunek w Petersburgu to dla funclub z Poznania hotel w Tesno na odludziu 60 km od Petersburga. 6). Obejrzenie ścian budynku z zewnątrz i to przez szyby autokaru między innymi ermitażu i wielu innych podstawowych atrakcji w tamtych stronach, to dla funclub z Poznania zrealizowanie przewidzianych punktów wycieczki. 7). Zatrudnienie przewodników tylko rosyjskojęzycznych za nasze dodatkowe pieniądze to dla funclub z Poznania też zrealizowanie w pełni punktu mówiącego o zwiedzaniu z przewodnikiem. 8). Zatrudnieni rosyjskojęzyczni przewodnicy tak jak i jeden jedyny pilot na 80 osób to też dla funclub z Poznania standard i wcale funclub nie widzi w tym problemu że przemieszczanie się tak licznej grupy w przedziale wiekowym 10 – 80 lat w dużym mieście, przejazd metrem jest wręcz niemożliwy. 9). Ciągłe przeliczanie 80 osobowej grupy to też godziny urlopowe skradzione każdemu z wycieczkowiczów przez funclub z Poznania. 10). Pod pojęciem obiadokolacji na gorąco funclub z Poznania rozumie zimne, głodowe porcje, jakościowo pod tzw. “psem” których nie dla wszystkich starczało, nie wspominając kolejki na posiłki bo pomieszczenie w którym je podawano mieściło 20 kilka osób, w tym również innych gości tego pseudo hotelu z 3 gwiazdkami. 11). I tak można by jeszcze długo wymieniać “zalety organizatora” jedno z mądrych powiedzeń mówi że, jeżeli nie będziemy siebie szanowali to nikt też i nas nie uszanuje, dlatego: NIGDY WIĘCEJ Z FUN CLUB Z POZNANIA
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy