Opinie o biurze podróży Sun & Fun

alba 02/07/2023 14:44   
6 Zalety: Wyjazd Turcja 21-28/06/2023 Kupiłam wakacje na 2 dni przed wylotem. Wszystko odbyło się zgodnie z opisem.

Wady: Przy powrocie silnik wynajętego autokaru nie chciał zapalić. W końcu kilku mężczyzn sprawiło, że zapalił. Firma powinna zadbać o wyższą jakość wynajmowanego transportu.
Agaa1970 16/09/2022 22:25   
1 Zalety: brak

Wady: Nigdy więcej wycieczek z tego biura. Nasza pierwsza i ostania umowa zawarta z tym biurem. Oszuści i krętacze. w trakcie pobytu w hotelu, okazało się, że zamyka się( koniec sezonu) na trzy dni przed naszym odlotem. Taką informację otrzymaliśmy nie od rezydenta, tylko od personelu hotelu. Rezydent oczywiście był bardzo zdziwiony i nic o tym nie wiedział - kolejne kłamstwo, jak biuro nie wiem o zamknięciu sezonowanym hotelu. Nerwy zmiana hotelu na gorszy.
Sportagegtline 04/07/2022 21:44   
1 Zalety: Całkowity brak żenada jakosci

Wady: Pobyt w Tunezji wspaniały, ale to zasługa obsługi hotelu ich uprzejmość, kultura osobista, grzeczność. Niestety brak WiFi tylko w recepcji fatalnej jakości zasięgu bez internetu, brak opiekuna w drodze powrotnej na lotnisko, a miał byc, brak wycieczki na farmę krokodyli, też miała byc, brak możliwości wymiany dinarów na Euro w hotelu i na lotnisku zbyt wczesna pora, zatem musimy przemycać dinary przez granice, to przestepstwo za co cię aresztują i to funduje biuro sun fun, na koniec szaleńcza podroz na lotnisko z szybkością 100-130 km/h bo kierowca pogubił bagaże i potem nadrabiał czas, 30 min. opóźnienia, szczęście że o tej porze tylko turyści do Katowic odlatywali. Odradzamy korzystać z tego biura tym bardziej że wszystko obrócili do góry nogami na złożona przez nas skargę, wg. nich wszystko było OK. Żenada.
wiktor 06/08/2021 21:00   
9 Zalety: bardzo dobre biuro, serdecznie polecam. Byliśmy już trzy razy z tym biurem, żadnych niespodzianek nie było

Wady: brak
MariuszWroc 13/06/2019 20:35   
1 Zalety: Brak

Wady: OSZUSCI I CWANIAKI UWAZAJCIE !!! miayl byc wymarzone wakacje z zone wciazy obiecali zlote gory. A zastalismy koszmar szkola przetrwania mozna powiedziec. Zalozylem sprawle wygralem ! Wyrok na moja korzysc ale pieniedzy nawet nie ma jak komornik odzyskac bo biuro to wielka sciema ! Uwazajcie gdzie kupujecie wypoczynek bo pozniej juz nic nie zrobicie ani nie odzyskacie !
usuniety 02/02/2018 18:08   
1 Zalety: brak

Wady: Naciągacze, naciągacze, Hotel nie zgodny z opisem, miała być zapewniona siłownia (która była warunkiem mojego wyjazdu, ponieważ miałem na nim pracować zdalnie). Oczywiście siłownia opisana w ofercie była częścią innego hotelu który już był nie czynny - tak więc do niej wstępu nie miałem!. Jedzenie traficzne- na 3 restauracje i 2 bary - czynna jedna restauracja z tragicznym jedzeniem. Na szczęscie po dwóch dniach miałem możliwość zamieszkania u znajomych, również w 4 gwiazdkowym hotelu, który jednak znacząco różnił się od tego oferowanego przez Sran&Fan (a cena ta sama). Pierwszy raz w życiu coś zareklamowałem - natomiast Sran&Fun odpisał tylko że to koniec sezonu i nie odpowiadają za te niezgodności (dla mnie to są kłamstwa a nie niezgodności). Reklamacji nie uznano, dlatego wystawiam ocenę 1 (szkoda że nie da się zero, latałem z różnymi biurami ale ta firma to totalni naciągacze)
adje2 06/12/2016 09:59   
1 Zalety: Zero

Wady: . Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l.. zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek . Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze , gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m , tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę. Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją , tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,
KasiaM2427 10/09/2016 16:16   
1 Zalety: Nie ma zalet same wady ludzie uwierzcie !!!

Wady: “Bióro sun fun to najgorsze bióro z jakiego korzystaliśmy . Było bardzo złe Ludzie czytajcie opinie zanim stracicie swoje cieżko zarobione pieniądze !!! Gdy przyjechaliśmy na mniejsce do hotelu okropna wredna i nie uprzejma rezydentka z sun fun kazała nam usiądź i czekać aż porozwozi resztę ludzi z hotelu bo zaistniał mały problem z hotelem wróci za 30 min i to wyjaśni przyjechała 60 min pózniej . My bardzo dobrze znaliśmy angielski spytaliśmy sie na recepcji co sie stało szefowa hotelu powiedziała nam ze bióro sun And fun nie wpłaciło za nas pieniędzy za pobyt . Gdy rezydentka przyjechała kłamała ze to nie prawda darła sie na nas . Po 2 godzinach stresu szefowa sie zlitowała bo mieliśmy dzieci ze sobą zabrali nam dowody w razie potrzeby jak bióro nie zapłaci . Po czym okazało sie jeszcze ze nie nie mamy zapłaconego all inclusive ale my juz zapłaciliśmy za to . To bióro to najgorszy horror hotel porażka Boże było jak w koszmarze ???. Nie zamawiajcie nic przez wakacje Pl And sun fun : byliśmy w kotva Bułgaria nie jedzcie tak ludzie czytajcie jeszcze raz opinie !!!?”
oak9587 07/11/2015 21:25   
1 Zalety: kilka razy korzystałem z usług tego biura i byłem zadowolony do czasu ostatniego wyjazdu z tym biurem

Wady: Kompletne lekceważenie klientów którzy wnoszą reklamację . Po odwołaniu się od odpowiedzi na reklamację czekam już ponad 2 miesiące na odpowiedż i myślę że Sun&Fun zakończyło ze mną korespondencję
KryspinB1 10/08/2015 14:05   
1 Zalety: zupełny brak

Wady: wszystko wbrew klientom. Oszukują na godzinach wylotów, najpierw super korzystne, po wpłacie całości kwoty zmiana skracająca pobyt łącznie 1,5 doby. Zmiany pokoi, dla 4 osób 3- osobowy, na nic reklamacje. Zdecydowanie odradzam i wiem co piszę.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy