×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Biuro podróży Sun & Fun


 4.6

/10

Sun & FunOrganizator wyjazdów zagranicznych od 2004 roku. Współpracuje ze stałymi i pewnymi kontrahentami. Sun & Fun ma doświadczenie w organizowaniu wyjazdów do krajów Orientu – Egiptu, Tunezji, Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Maroka oraz europejskich – na Kretę, Rodos, Teneryfę i do Bułgarii.

Opinie o biurze podróży Sun & Fun

Zalety: Brak
Wady: OSZUSCI I CWANIAKI UWAZAJCIE !!! miayl byc wymarzone wakacje z zone wciazy obiecali zlote gory. A zastalismy koszmar szkola przetrwania mozna powiedziec. Zalozylem sprawle wygralem ! Wyrok na moja korzysc ale pieniedzy nawet nie ma jak komornik odzyskac bo biuro to wielka sciema ! Uwazajcie gdzie kupujecie wypoczynek bo pozniej juz nic nie zrobicie ani nie odzyskacie !
1

/10

13/06/2019 20:35,  
Zalety: brak
Wady: Naciągacze, naciągacze, Hotel nie zgodny z opisem, miała być zapewniona siłownia (która była warunkiem mojego wyjazdu, ponieważ miałem na nim pracować zdalnie). Oczywiście siłownia opisana w ofercie była częścią innego hotelu który już był nie czynny - tak więc do niej wstępu nie miałem!. Jedzenie traficzne- na 3 restauracje i 2 bary - czynna jedna restauracja z tragicznym jedzeniem. Na szczęscie po dwóch dniach miałem możliwość zamieszkania u znajomych, również w 4 gwiazdkowym hotelu, który jednak znacząco różnił się od tego oferowanego przez Sran&Fan (a cena ta sama). Pierwszy raz w życiu coś zareklamowałem - natomiast Sran&Fun odpisał tylko że to koniec sezonu i nie odpowiadają za te niezgodności (dla mnie to są kłamstwa a nie niezgodności). Reklamacji nie uznano, dlatego wystawiam ocenę 1 (szkoda że nie da się zero, latałem z różnymi biurami ale ta firma to totalni naciągacze)
1

/10

02/02/2018 18:08,  
Zalety: Zero
Wady: . Oszukańcze metody. Dopiero po przylocie poinformowano nas o zmianie hotelu i miejscowości. Z Trójką dzieci 6l. 1l. i 1l.. zamiast rodzinnych warunków wylądowaliśmy w samym centrum dyskotek . Imprezy i hałas do 5.00 rano. Dostaliśmy pokój na drugim piętrze , gdzie do windy nie mieścił się wózek. Hotel z naszej oferty miał mieć do morza 50m , tu było 500m. Z trójką dzieci logistycznie nie było możliwości wybrać się na plażę. Brak zapowiadanych animacji dla dzieci. Dwa tygodnie później z tego samego biura na wczasy wyjechała moja starsza córka i dokładnie ta sama historia . Dopiero po wylądowaniu w Grecji. poinformowano ją , tak samo jak nas , że w hotelu gdzie miała zamieszkać nie ma miejsca i będzie zakwaterowana w innej miejscowości. Gdyby poinformowano nas o zmianie hotelu, moglibyśmy starać się o odstąpienie od umowy , a tak postawiono nas przed faktem dokonanym, bez możliwości wyboru. Zdecydowanie nie polecam Sun&Fun. Zero profesjonalizmu, klient traktowany przedmiotowo,
1

/10

06/12/2016 09:59,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie