×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Opinie o lotnisku Zielona Góra Babimost


Zalety: Fajne lotnisko i miła obsługa. Porównując połączenia kolejowe Ex z/do Warszawy (cena i czas), to połączenia lotnicze z IEG do WAW i z WAW do IEG są bardzo korzystne. Dojazd z/do centrum ZG do/z portu lotniczego komunikacją prywatną lepszy czasowo niż w WAW, SSZ, LUZ, KTW i innych zagranicznych - tylko 35 min., i wiem co piszę bo często latam.
Wady: Zbyt mały terminal odlotowy dla odpraw większych samolotów i brak baru i shopu - mógłby być chociaż taki mini oraz słabe skomunikowanie portu lotniczego z Zielona Górą komunikacją publiczną.
9

/10

19/05/2016 09:22,  
Zalety: Miła, kameralna atmosfera, życzliwa obsługa.
Wady: Fatalne skomunikowanie lotniska z centrum Zielonej Góry. Jeżeli ktoś jest z tego miasta i ma własny transport samochodowy to nie ma problemu. Ale jeśli nie, to po wylądowaniu samolotu około godz. 19.30 trzeba czekać godzinę na jakiś lokalny PKS, który później dojeżdża na kilka peryferyjnych przystanków w Zielonej Górze. Ewentualnie pracownik lotniska wiezie pasażera osobowym samochodem (to trochę dziwne) do Sulechowa i tam trzeba zlokalizować budkę z kurczakami w okolicach dworca i łapać PKS/busa, (kosmos!), przy czym pracownik lotniska tego nie wie tylko trzeba rozpytywać ludzi i kierowców PKS na dworcu. Jeżeli władze miasta i regionu chcą, żeby to lotnisko miało jakikolwiek sens, to na pasażerów tego jedynego lotu MUSI czekać bus do samego centrum Zielonej Góry. Ja już więcej nie polecę.
2

/10

17/05/2016 21:45,  
Zalety: Brak. Dosyć że nie ma lotów do Zielonej Góry jest stosunkowo daleko i drogi nie są najlepsze. (takie lotnisko z dala od miast)
Wady: Bardzo malutkie to lotnisko i co najgorsze nie ma tam chyba lotów. Byłem w Zielonej Górze i jak najszybciej chciałem dostać się do Rzeszowa bo nie chciałem tracić 10 - 12 godzin jazdy PKP. Jak się okazało były loty do Warszawy - i stamtąd maiłbym lot do Rzeszowa ale niestety loty z Zielonej Góry do Warszawy zawieszono. Te lotnisko powinno się zamknąć podobnie jak w Radomiu (dwa di zamknięcia bo nie ma tam dokąd lecieć). W końcu musiałem pojechać do Rzeszowa ... PKP :( - Tu akurat był bezpośredni pociąg Zielona G.-Rzeszów
1

/10

09/12/2015 18:41,  
Zalety: Nie ma
Wady: Nie wiem, jak tak wysoko można oceniać to lotnisko. Nie ma wcale nic, jakieś połączenie małe z Warszawą. Raz stąd leciałem (nie narzekam na SprintAir, tylko na lotnisko), teraz wolę jechać do Wrocławia 120km niż z tego syfu. Nie widzę tu przyszłości, najlepiej to zamknąć.
1

/10

16/06/2015 19:17,  
Zalety: Przykro mi, ale nie dostrzegłem.
Wady: Zasadniczą wadą jest wybudowanie tego lotniska i zmarnowanie na to dużych pieniędzy. Nie mieści się ono w żadnym Babimoście, tylko w Nowym Kramsku, a dokładniej w polu, za siatką. Żeby wjechać w ogrodzone pole z małym budyneczkiem, trzeba się najpierw najeździć wokół Babimostu i Nowego Kramska, bo oczywiście nikt nie ustawił tablic, kierujących to tego dumnie się zwącego "Portu Lotniczego". Wstyd, żenada i komedia, a nie lotnisko. Nikt (kto jest zdrowy na umyśle i nie jest politykiem) nie poleci stamtąd do Warszawy.
1

/10

29/11/2014 17:55,  
Ania
Ania
Zalety: Małe ale bardzo sympatyczne lotnisko szyte na miarę! Tak powinno się budować lotniska w małych miasteczkach jak np Lublin lub Bydgoszcz
Wady: Co prawda przynosi starty ale dziesięciokrotnie mniejsze niż np Lublin lub Łódź
10

/10

10/07/2014 08:58,  
gosc
gosc
Zalety: brak
Wady: porazka polskiego lotnictwa zero rozwoju
1

/10

26/09/2013 00:43,  
Zalety: Obsługa
Wady: Totalny brak rozwoju,2 połączenia, mały terminal, czułem się jak na PKP w jakiejś wsi.Zróbcie większy terminal i skuście low-costy i czartery
4

/10

07/09/2013 21:09,  
Zalety: Malutki terminal, lecąc z i do WAW czułem się jak na pasażer VIP w terminalu GA :) Przesympatyczna i sprawna obsługa, autobus do miasta pod terminalem, błyskawiczny odbiór bagażu, przeurocze karty pokładowe wypisywane ręcznie ! Byłem zachwycony !
Wady: brak automatu z napojami po przejściu przez kontrolę bezpieczeństwa :(
10

/10

21/08/2013 10:10,  
Zalety: szyki odbiór bagażu (nie ma co się dziwić), bus do centrum czekał już przed lotniskiem
Wady: nie widzę
10

/10

20/08/2013 00:03,  


Jeśli reprezentujesz port lotniczy Babimost i chcesz odpowiadać na opinie swoich klientów - dowiedz się więcej.

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie